Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 West 2nd Round] #1 WOLVES (54-18) - #4 LAKERS (46-26) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Fakty są takie że w rl NBA w po:

LeBron trafiał 32 procent z Open/Wide Open pozycji

Butler trafiał 30 procent z Open/ Wide Open pozycji

Batum zdobywa 8.2 ppg

Capela zdobywa 9.9 ppg

Ingram nie załapał się do play in, w końcówce sezonu się kontuzjowal, opuścił ostatnie 6 meczów i nie wiadomo w jakiej jest formie i jakby w po grał. 

I naprzeciwko masz 3 najlepszych graczy finałów zachodu z tatumem. 

To że w ogóle wyprowadziles Qcina z równowagi w tej serii to już Twój ogromny sukces ale w tej serii masz tylko nazwiska które w po pokazały że są dwa poziomy niżej niż sezon temu. Sorry. 

6 minut temu, january napisał:

 

Inna sprawa, że liczenie Butlerowi wyłącznie tej 1 serii PO jako wyznacznika tego jak zagra w 2R PO po tym jaki zagrał RS i po tym jakie  zagrał ostatnie lata w PO to mocno tendencyjne podejście, no ale się niczego innego od Ciebie nie spodziewałem :) . Chciałeś pisać o tak grającym Butlerze, to trzeba było w 1R PO u nas.

Sezon temu głosowałem za mistrzostwem Lakers bo Twoi gracze byli zajebiści w po. W tym będę głosował za Wolves bo to ich gwiazdy są zajebiste w po, a Twoje dostały szybkie dzwony w 1 rundzie. To nie jest tendencyjne. To jest zwykła konsekwencją. Te same argumenty które zdecydowały o Twoim mistrzostwie sezon temu sprawiają że w tym sezonie nie masz zadnego podjazdu do minnesoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber ja zrobiłem 60h w 4 dni ostatnie w robocie a dzisiaj walnąłem kilka drinow w biurze :D serio, nie trudno mnie byłoby dzisiaj wyprowadzić z równowagi :D 

małe teraz już wanna i relaks wiec chill:D January ładnie jak zwykle napisał, tyle ze zupełnie brak mu argumentow w tej serii, wiec chce tradycyjnie manipulować statystykami :) raz sobie poda procenty za 1 serie, raz za RS, a czasem nawet jebnie procenty z całej kariery :D Tutaj napisze ze motion złe, tutaj ze flex c***owe, tutaj wyskakuje z jakaś gra 1na1 Aytona na Capele i próbuje zrobić z tego nasz pomysł na serie xd 

To ze Capela pasuje do Butlera Ingrama i Lebrona jak pieść do mordy, unika standardowo, to ze Lebron z tak c***owym sparingiem nie grał  od 15 lat- detal, to ze Lebron był słabym obrońca w tych PO - detal, rozgrzewał się przecież (btw, w rl NBA zagrał 6 meczów, u nas w 1 rundzie 5) a w G6 raczej swojego najlepszego meczu życia nie zagrał :) 

Suns graja w Finale konfy tylko przez kontuzje, to samo George z Clippersami, przecież Mitchell z Gobertem wypadli z serii z Jazz, a nie Leonard! 

I pełno takiego tam pi****lenia :D 

ja tam się za tym stęskniłem bardzo wbrew pozorom od zablokowania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

@Qcin_69 LeBron grał jeszcze w play in więc w sumie zagrał 7 w rl nba

xD a patrz, nawet nie uwzględniałem, no ale u nas już zdążył zrzucić rdzę i gra na fullllllla :D 

Ignazz tez idzie na rekord, tydzień temu pisze o tym ze Sota ma 3x overkilla a teraz January napisał swoje pierdupierdu i c*** xd nagle na Lakers bo Sota zbyt dumna :D 

no cóż, to ze dyplomata na forum nie jestem to już wiecie xd ale k****, brak tytułu dla Soty w tym roku to byłaby już niezła patola :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie napisałem ze zmieniam typ sportowy tylko dosyć łagodnie ze kolejny raz przeginacie po prostu i może przynieść to odwrotny skutek niż oczekiwany. To raczej takie wrzucenie ostrzeżenia niż pójście na rekord przez Ignazza i zmiana z 4:0 na 0:4. Nie jestem dwubiegunowy jak jeden kolega na forum aby tak zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na wiele opinii, czy to w rozmowach czy w głosowaniu, jakoby w tej serii pojawiło się wiele obraźliwych określeń ze strony Minnesoty, chciałbym coś doprecyzować ze swojej strony:

1. Prześledziłem swoje wpisy i nie zauważyłem ani jednego swojego wpisu obrażającego w jakikolwiek sposób jakiegokolwiek usera.

2. Nie widziałem żadnego wpisu ze strony januarego/qcina po moim ostatnim wpisie z opisem ( o czym zresztą poinformowałem na koniec w przypadku tego pierwszego usera).

Jedyne posty jakie od tego postu widziałem to były flubera i ignazza.

3. Podkreślam, że nie przeczytam tego co tam jest napisane i nie zamierzam tego robić, ale na pewno w żaden sposób nie popieram jakichkolwiech wycieczek osobistych. Wydaje mi się, że spędziłem na tym forum wiele czasu i o ile można mi wiele zarzucić, jak trolling, bycie nie poważnym, prowokacje, clownowanie etc, tak w kwestii obrażania innych użytkowników i wycieczek osobistych, zawsze stawiałem w sposób jednoznaczny przeciwko temu zjawiskowi.

4. Stąd proszę nie łączyć w żaden sposób z jakichkolwiek obraźliwymi wpisami występującymi w tym wątku, jak i w innymi związanymi z tymi ze strony qcina, ze mną. Bo to ze wspólnie prowadzimy zespół Minnesoty, nie oznacza że ja odpowiadam za Jego twórczość czy posty na forum.

8 godzin temu, ignazz napisał:

Nie jestem dwubiegunowy jak jeden kolega na forum aby tak zrobić. 

O jakiego kolegę na forum Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Braveheart22 napisał:

Capela miałby ogromne ciężary w tej serii. Gdyby Conley był zdrowszy to spokojnie Sota by to zamknęła w 5-6 meczach. Jednak Lakers trzeba szanować, mimo słabszej formy (i zdrowia) swoich zawodników, więc urywają 3 mecze. 

Wow, dzieki za najfajniejsze dla mnie uzasadnienie.

Gratulacje przy okazji 1picku. Rozumien, ze Cade?

p.s Conley juz na nastepne rundy zdrowy jak ryba jbc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Gratulacje przy okazji 1picku. Rozumien, ze Cade?

Mimo, że loteria była rzeczą ode mnie niezależną to dziękuję. Co do wyboru. No nie wiem czy mogę tak oficjalnie mówić, deklarować, co i jak, ale faworyt trafiony. Choć muszę przyznać, że bardzo lubię również innych czołowych prospektów, w szczególności jednego z nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tangiers napisał:


@Qcin_69 po wygranej serii

 

może troche xd 

nie no, gratuluje Januaremu ze walczył do końca mimo ze był skazany na pożarcie- jak każdy rywal na drodze Soty- ale gratuluje tez Społeczności beGM ze mimo mojego aroganckiego tonu stanęła tu na wysokości zadania i zagłosowała zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.

Fajna seria, dwa top teamy spotkały się przedwcześnie, zadecydowała dyspozycja dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat
10 minut temu, Eld napisał:

Seria zakończona.

Wolves pokonują Lakers 4:3 i przechodzą do WCF.

gratuluje January, o ile nas z automatu nie zablokowales, 2W dostałeś za frajer, wiec serio patrząc na nasza renomę to jesteś 2 levele wyżej obecnie pod względem PR, plus nawet Szulim stworzył nowy oksymoron łącząc January i klasę w jednej linijce, brawo, to jest chyba to o co prosił mnie Mac, będę pamiętał w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.