Skocz do zawartości

Koko koko Euro spoko


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, blackmagic napisał:

Wymeczyli się nawzajem w grupie :) a poważnie to widać że nazwiska nie grają i mamy zmianę pokoleniowa - taki Ronaldo już sam ich nie pociągnie (podobnie jak lbj )

Węgrzy ich wymeczyli? :) teraz już wiadomo czemu tak dobrze wyglądali na tle tych 3 drużyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

przy tej częstotliwości meczów grają najlepiej najwytrwalsi :)

Ci którzy grali w grupie F mieli najmniej czasu na regenerację. 

6 minut temu, jack napisał:

aż  mnie kolano zabolało, masakra jak mu wjechał 

Nie wiem czemu pokazali 5 powtórek jak się nie dało na to patrzeć. Dobrze ze mu się noga nie zlamala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Gdzieś widziałem tabelkę według której Szwajcarzy zrobili na tym Euro najwięcej kilometrów - czyli najwięcej latali. 

Mogli zrobić jak grali w baku ale 3 dni różnicy w odpoczynku na takim turnieju to potężna przewaga

1 minutę temu, Eld napisał:

Że co? Że Ukraincy którzy ledwo się załapali z tej tabeli trzecich drużyn zagrają w ćwierćfinale? 

Wow. Dobre to euro. Takie przewidywalne. 

No i fajnie, że Szwaby już w drodze do domciu. 

Anglia ma teraz autostrade do finalu, zobaczymy czy wykorzystaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mogli zrobić jak grali w baku ale 3 dni różnicy w odpoczynku na takim turnieju to potężna przewaga

NIkt nie zabraniał Francji zająć drugiego miejsca. Ponadto tu masz ile zrobili mil https://www.przegladsportowy.pl/euro-2020/euro-2020-ile-kilometrow-pokonaly-reprezentacje-w-fazie-grupowej/7k27ygz

Myślę, że odległość jaką pokonali Szwajcarzy spokojnie zabrała im odpoczynek - między meczami w grupie. 

I bardziej popularne piłkarsko kraje i tak są stale uprzywilejowane - w dupie więc mam, że raz mieli gorzej. Przegrali i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Że co? Że Ukraincy którzy ledwo się załapali z tej tabeli trzecich drużyn zagrają w ćwierćfinale? 

Wow. Dobre to euro. Takie przewidywalne. 

No i fajnie, że Szwaby już w drodze do domciu. 

Ostatnim mistrzem europy tez była drużyna która wyszła z 3 miejsca po 3 remisach a w fazie pucharowej wygrywała po karnych lub dogrywkach 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Sebastian napisał:

NIkt nie zabraniał Francji zająć drugiego miejsca. Ponadto tu masz ile zrobili mil https://www.przegladsportowy.pl/euro-2020/euro-2020-ile-kilometrow-pokonaly-reprezentacje-w-fazie-grupowej/7k27ygz

Myślę, że odległość jaką pokonali Szwajcarzy spokojnie zabrała im odpoczynek - między meczami w grupie. 

Nom. 4h samolotem z baku do Rzymu w najdłuższej trasie to równowartość 3 dni odpoczynku wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.