Skocz do zawartości

Playoff 2020/21 West 2nd round: Phoenix Suns (2) - Denver Nuggets (3)


Koelner

Kto?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto ?



Rekomendowane odpowiedzi

Suns w tej serii mieli +16.6 net z Paulem i +14.5 net ogołem

Tu nie ma zupełnie punktu zaczepia aby zwrócić na to uwage, Suns są generalnie dobrzy w każdym ustawieniu (S5, booker+ławka, cp3+ławka) więc to że w jednym meczu jedno ustawienie zrobi -5 a w drugim +5 to jest normalne

w poprzednim meczu Paul nie miał najgorszego +/-, był +8 gdzie najlepszy rezerwowy (Payne) +2

 

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, darkonza napisał:

W poprzednim meczu to samo, Paul najgorszy +/- Cameron Payne najlepszy z rezerwowych

No i w tamtym meczu tez to c***a znaczylo ;]

Kto gra w najlepszej piatce albo przeciw najgorszej piatce albo zupelnym przypadkiem byl na boisku w momencie jakiegos randomowego runa, ten wypada dobrze w +/-. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Chytruz napisał:

Kto gra w najlepszej piatce albo przeciw najgorszej piatce albo zupelnym przypadkiem byl na boisku w momencie jakiegos randomowego runa, ten wypada dobrze w +/-. 

Paul gra w najlepszej piatce ale w dwóch ostatnich meczach nie potrafił tego zaakcentowac w +/- i ledwo sie na "powierzchni" utrzymał.

Payne gra w tej gorszej a kilka minut z najlepsza pozwala mu dogonic w +/- Paula :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, darkonza napisał:

Paul gra w najlepszej piatce ale w dwóch ostatnich meczach nie potrafił tego zaakcentowac w +/- i ledwo sie na "powierzchni" utrzymał.

Payne gra w tej gorszej a kilka minut z najlepsza pozwala mu dogonic w +/- Paula :P

Nom, dochodzi nam kolejny stopien komplikacji, ktory czyni +/- bezwartosciowym, tzn. czy twoja najmocniejsza piatka ma nad rywalem wieksza przewage, niz twoja slabsza piatka grajaca przeciw byc moze jeszcze slabszej piatce rywala.

Garbage stat i tyle. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż ściągnąłem mecz żeby zobaczyć ten faul Joka, bo te powtórki na youTube czasem kiepskie pod każdym względem.

No, ja bym chyba dał flagrant 1, może 1.5 :)   ale też 2 mnie nie szokuje, mógł mu tam złamać nos, potem jeszcze tym pójściem na Bookera (ładnie go wyjaśnił trzeba przyznać, ze spokojem ale zdecydowanie, tak nie po serbsku ) sobie nie pomógł, choć nie wiem czy to miało znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.