Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.06.2022 o 08:21, fluber napisał:

44. Dominic Barlow @LAF

Jeden z najlepszych dalekich wyborów naszej gry. 
W całych spurs nie ma obecnie w SL lepszego gracza niż DB. Fluber obserwuj go i dbaj o niego i na pewno nie oddawaj za grosze bo to będzie rewelacyjny gracz. Spurs maja w SL 0:4 nie mogę patrzeć na grę niskich a w szczególność na koszmarnego szkodnika jakim jest Wesley. ( niech was nie zmyli średnia punktowa bo to jest gorszy RW0) i niepasujacy do założeń Primo ale Dominik już dostał id spurs kontrakt.  A gra? Dawno nie widziałem tak świetnego gracza w wielu aspektach. @fluber gratuluje. 

Będę robił update z postępów ale jestem przekonany ze dostanie szanse. I oczywiście ze się zastanawiałem czy pisać w takim tonie czy zrobić podchody pod niego. Ale gość tsk gra ze postanowiłem pochwalić a nie bawić się w duperele i podchody 

On już na combine rozwalał. Teraz bawi się na całego. Świetnie gra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ignazz napisał:

Jeden z najlepszych dalekich wyborów naszej gry. 
W całych spurs nie ma obecnie w SL lepszego gracza niż DB. Fluber obserwuj go i dbaj o niego i na pewno nie oddawaj za grosze bo to będzie rewelacyjny gracz. Spurs maja w SL 0:4 nie mogę patrzeć na grę niskich a w szczególność na koszmarnego szkodnika jakim jest Wesley. ( niech was nie zmyli średnia punktowa bo to jest gorszy RW0) i niepasujacy do założeń Primo ale Dominik już dostał id spurs kontrakt.  A gra? Dawno nie widziałem tak świetnego gracza w wielu aspektach. @fluber gratuluje. 

Będę robił update z postępów ale jestem przekonany ze dostanie szanse. I oczywiście ze się zastanawiałem czy pisać w takim tonie czy zrobić podchody pod niego. Ale gość tsk gra ze postanowiłem pochwalić a nie bawić się w duperele i podchody 

On już na combine rozwalał. Teraz bawi się na całego. Świetnie gra. 

Kurde, a już miałem Ci go proponować za Johna Collinsa. Ale teraz to będę go pilnował jak oka w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Zobaczymy jak potoczą się ich losy :P Na razie jak na 57 i 60 pick (Ellis, Diabate) źle nie ma :) 

A za rok w końcu nie będę szperał w late 50s pickach ❤️ 

Nie wiem czemu nie wpadłeś na pomysł. Zrobisz gałeczką weźmiesz jedynaczkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Murray się napiął jak plandeka na żuku,  zaczal jakieś akcje robix z usuwaniem na insta jak 15 letnie dziewczyny rozstajace się z chłopakami. Tam chyba pod kopułą srednio, Spurs tez czesto unfollowowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Murray się napiął jak plandeka na żuku,  zaczal jakieś akcje robix z usuwaniem na insta jak 15 letnie dziewczyny rozstajace się z chłopakami. Tam chyba pod kopułą srednio, Spurs tez czesto unfollowowal.

Widziałem. Racja, typ jest dla mnie mega dziwny jak czytam jego wpisy , ale sama akcja chyba w pizdeczke :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obaj są ze Seattle i mieli częsty kontakt. Odbieram to spokojniej i z dystansem poprzez miasto pochodzenia. Jeżeli to pobudzi dosyć sennego charakterem #1 do bardziej emocjonalnej gry to tylko lepiej dla ligi. Sam Dejounte idzie swoją ścieżka i robi wokół siebie hałas. Tak można przy dobrej grze zwiększać szanse w różnych głosowaniach. 

Potrzebna tylko i aż dobra gra na parkiecie. 

Sama akcja koszykarsko pomysłowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.