Skocz do zawartości

ZLOT E-NBA.PL 2021


ignazz

Zlot 2021   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data zlotu Gdańsk 2021 która Tobie odpowiada z opcja wielokrotnego wyboru

    • Data draftu NBA czyli czwartek piątek 29-30 lipca z opcja rodzinnego przedłużenia na weekend
    • Data weekend przed draftem czyli piątek niedziela 23-25 lipca
    • Data weekend po Drafcie Czyli piątek - niedziela 6-8 sierpnia
    • Niezależnie od dat nie będę obecny bo mnie to nie interesuje
      0
    • Nie mogę być w tych terminach ale chetnie byłbym gdyby pojawił się inny dogodny w lato termin


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mocno pilotażowo chciałbym zaproponować zlot naszej ekipy w korelacji NBA draft 2021. 
draft przypada na 29 lipca czwartek co rodzi 3 opcje 
 

Wstępna koncepcja to spotkanie się w Gdańsku w datach wybranych przez większość.

Kryteria wyboru:

miasto - takie letnio przyjezdne czyli prawie nad morzem, gdzie na chwile obecna przy niezdecydowanej i nieokreślonej liczbie uczestników nie ma szans aby zrobić to nad morzem bezpośrednio gdzie ceny będą zabójcze przy braniu na ostatnia chwile stad raczej nie przewiduje dyskusji o zmianie miejsca bo w upały Łódź byłaby za gorąca Warszawa opustoszała a Gdynia mimo wszystko trudniejsza dla niektórych do osiągnięcia 

Gdansk mimo wszystko ma dwa zdecydowane plusy - świetnie połączenie komunikacyjne z reszta Polski a i świata dlatego jest lepszym wyborem niż Gdynia bo po prostu łatwiej trafić oraz kosztowo dużo większa konkurencyjność i ilość miejsc do wyboru 

założenia:

w zależności od wyboru daty w pakiecie byłoby oglądanie draftu na żywo lub nie

gra na boisku w kosza 5/5

konkurs rzutów za trzy 

2 dniowy event w zależności od wyboru terminu z jedna opcja przedłużenia na weekend - co dla niektórych może być kuszące aby połączyć to z wypoczynkiem Rodziny 

 

wstepne pomysły:

data koszykarska to 29 - 30 lipca czwartek i piątek z opcja zostania na dłużej na weekend punkt w draft NBA dla tych co nie pracują lub wezmą urlop i mogą to połączyć z wyjazdem rodzinnym 

data przed draftem ale tylko weekend czyli 23-25 lipca piątek niedziela 

data po drafcie tez tylko weekend ale po szalonej zmianie turnusu czyli 6-8 sierpnia piątek niedziela 

Sprawdźcie swoje plany bo to opcje mocno wstępne 

zajalbym się organizacja zlotu rezerwacjami i szukaniem fajnych miejsc 

chętnych do współpracy zapraszam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w tym roku ja out, otworzyli w końcu gastro wiec wracam ❤️ a ze już mam jeden weekend zaplanowany ze względu na kinder ball córki i nie będzie mnie w ostatni weekend lipca, to szansa ze ogarnę dwa wolne weekendy w ciągu miesiąca jest bliska szansy awansu Heat z Bux w rl NBA :( 

wiec jeśli w międzyczasie nie trafie 6 w totka to niestety, ale będę musiał pracować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Zawsze byłeś precyzyjny wiec jakby to był sierpień to liczy się jak ogarnięcie wolnego w dwa miechy. 

w gastronomii jest 11 miesięcy niestety a lipcosierpień, znany jest również pod określeniem „tabaka”

1 minutę temu, cvbe napisał:

23.07 mam Ślub i od razu Malediwy a później sezon więc w takich terminach bez szans :(

zaproszenie wysylales chyba poczta polska, bo wciąż nie mam nic w skrzynce, sprawa dla @StroSHow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po staremu. Pieniądz ponad przyjaźń. 
a tak na serio to oczywiście rozumiem choć braknie kolorytu. 

3 minuty temu, cvbe napisał:

23.07 mam Ślub i od razu Malediwy a później sezon więc w takich terminach bez szans :(

To robimy na Male na twój koszt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał:

Przerzucić na wrzesień?

Myślę, że na 2022 kiedy będzie już na prawdę normalnie i na trade deadline. W tym roku to Ci się może uda cztery osoby z okolicy zebrać góra.

Tylko błagam, nie szanty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

W Toruniu po poluzowaniu ludzi zerwało ze smyczy. Myslalem ze raczej zadziała to pozytywnie taki szybki wypad. Nie spodziewałem się odpowiedzi emeryta. Poczekaj jeszcze rok jak się wszystko uspokoi. 

W Toruniu to dawno nie widziałem tyle ludzi na mieście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.