Skocz do zawartości

beGM - głosowanie NTC Chris Boucher


Eld

No trade clause  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chris Boucher zrzeka się no trade clause?



Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z pkt 42 CBA po podjęciu QO zawodnik nie może być wymieniony bez swojej zgody przez rok czasu. Ma swoiste no trade clause. Ponieważ na stół Rady wjechała oferta do akceptacji warunkiem jej wrzucenia jest zgoda Chrisa Bouchera ( czyli Was drodzy GMowie ) na wymianę do Orlando Magic z przystankiem w Utah Jazz. 

Strony, czyli Wolves, Jazz i Magic zapraszam do przedstawienia nam stosownych argumentów. Mac, Qcin, Szulim i Alonzo nie mogą oddawać głosów.

Głosowanie jest publiczne. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu za argumenty trzeba przedstawiać, opcja 1: rola 4 podkoszowej w 2 trymestrze w Minnesocie vs starter (2podkoszowy w najgorszym wypadku) w Magic- Boucher gra o kontrakt, zależy mu na minutach, zadajcie sobie pytanie czy wolisz o nie rywalizować z KATem i Pelle (zwolnionym z Nets swoją droga) czy Robertem Williamsem, Howardem, Tatumem, Niangiem,M. Bridgesem, M.Morrisem.

No i tyle w temacie, nie wiem co tu więcej dodawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze Chris Boucher w tej wymianie ma iść do moich Orlando, to kilka zdań ode mnie. 

Oddaję za niego bardzo fajne dla mnie assety, zatem to nie jest z mojego punktu widzenia deal do końca sezonu, tylko planuję podpisać z graczem po sezonie kilkuletni kontrakt. W Orlando ma zapewniona stabilizację i minuty w rotacji jako backup KATa na centrze oraz może tez grać obok niego na czwórce. Jeszcze nie wiem, czy pod nieobecność Gordona będę nim grał w s5 czy po prostu będzie wchodził za Birchem z ławki. Zapewnione ma jednak w tym sezonie spokojnie ponad 20min. (przypuszczam, że około 25-28); 

Na głupie texty Ronniego mogę się tylko uśmiechnąć :) Dostałem właśnie prawie taki sam bilans (chyba różnica 0,5W) lepszy od Wizards grających cały trymestr w 3,5 gracza licząc już z Connaughtonem. Problemem był brak ofensywy pod koszem - to go właśnie rozwiązuje. :) 

Boucher rozwiązuje palące problemy Magic pod koszem (czyli solidne minuty ma zapewnione) oraz może liczyć na nowy kilkuletni kontrakt u nas, gdyż Magic bardzo rzadko wymieniają ważnych graczy rotacji. 

Zagłosujcie jak uznanie za stosowne. Tylko pamiętaj Ronnie, że głosujesz jako Boucher a nie GM Indiany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

 zadajcie sobie pytanie czy wolisz o nie rywalizować z KATem i Pelle (zwolnionym z Nets swoją droga) czy Robertem Williamsem, Howardem, , Niangiem,M. Bridgesem, M.Morrisem.

No i tyle w temacie, nie wiem co tu więcej dodawać

No ale boucher w t1 wygrał rywalizację z wszystkimi wymienionymi powyżej ( usunąłem tatuma z wyliczanki) i grał spośród nich najwięcej minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa ode mnie

to jest cześć większego deal poprzez który boucher straci większość minut

u mnie nie ma za bardzo miejsca ze względu na strategie jaka objąłem jako GM wiec idzie do teamu walczącego o PO I będzie mógł grać sporo minut

Poza tym gm Alozno chce mu zaproponować zacny wieloletni kontrakt wiec na pewno będzie mu w tym zespole bardzo dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No ale boucher w t1 wygrał rywalizację z wszystkimi wymienionymi powyżej ( usunąłem tatuma z wyliczanki) i grał spośród nich najwięcej minut. 

Czyli jakbym dał mu 0 minut to byłoby ok w opisie? Boucher szedł na handel, znał swoją role. 
 

 

1 minutę temu, mac napisał:

Ja chce Bouchera najchetniej przedluzyc.

byl taki plan, ale Wariat zjebal:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

No chyba sobie żartujesz. Nic nie zna - nic nie wie jak chodzi o podejmowanie swojej decyzji, dla mnie to w ogóle jest/powinno być najpierw głosowanie czy idzie do tankera (Jazz), a potem czy idzie do Magic - 2 osobne deale, a nie jeden poza tym.

Chyba, że deal się łączy w multiway.

Ale ma być podany.

To jest multiway. On nie idzie do Jazz, tylko do moich Magic. 

Z punktu widzenia gracza liczy się tylko to gdzie trafia  i jakie ma tam perspektywy na teraz i na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Boucher gra o kontrakt i właśnie jest najlepszym wysokim w contenderze. Obojętnie jaka ta Minnesota nie jest, musiałby być głupi, żeby zmienić z własnej woli to co ma, na bycie zmiennikiem Townsa i czasem Gordona. 

Także nope.

Albo odchodzi albo idzie do Klubu Kokosa, gdzie dostanie więcej minut wg Twojego rozumowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mac napisał:

Jak usunac glos ?

Ja Ci usunę.

Tak samo jak by ktoś zmienił zdanie ---> oznaczyć mnie i napisać z czego na co.

8 minut temu, january napisał:

No chyba sobie żartujesz. Nic nie zna - nic nie wie jak chodzi o podejmowanie swojej decyzji, dla mnie to w ogóle jest/powinno być najpierw głosowanie czy idzie do tankera (Jazz), a potem czy idzie do Magic - 2 osobne deale, a nie jeden poza tym.

Chyba, że deal się łączy w multiway.

Ale ma być podany.

Jak pójdzie do Jazz po zrzeczeniu się z NTC to później już nie ma nic do gadania bo NTC już nie ma. Tutaj dobrą wolą GMów było podanie zawodnikowi gdzie finalnie ma trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ja Ci usunę.

Tak samo jak by ktoś zmienił zdanie ---> oznaczyć mnie i napisać z czego na co.

Jakby co najpierw przeczytałem, potem zaglosowalem.

Z mojej perspektywy dziwne glosowanie, obie opcje chce i obie nie chce 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.