Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

póki co jedyny sukces to sraczka Kawhia i PG13  oraz wpierdol od leFlopa, nie nazwałbym tego sukcesami :) 

a czy ja pisalem cos o sukcesach?

kolo 2 razy byl w PO i 2 razy gral dosc zajebiscie a ze raz mu support zagral kupe a drugi raz Plumlee sie pogubil w kryciu i dal Davisowi ustawic momentum w wyrownanej serii to coz - bywa.

Zreszta final konfy to i tak poziom Giannisa i nieosiagalny (poki co) prog dla Embiida - tak zeby go zestawic tylko z topka wysokich 'nowego pokolenia'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, KyleLowryass napisał:

bardzo lubię Jokićia, bo to podobno jest superstar a jest taki bardziej "swój chłop" w tym wszystkim co się dzieje i wydaje się traktować to jako zabawę i u nerdów może dostać za to plusy, ale u "casual fans" jest raczej odbierany jako nudziarz, który bez G7 nie ogoli frajerów a ma problem ze zdominowaniem nawet połamanego Kantera, więc nie rozumiem zażaleń, że u ludzi, którzy NBA znają z highlights jest niedoceniany. Myślę, że on jest nudniejszy od Duncana a do tego jego defensywa to spory red flag wymagający uzupełnienia i który łatwiej znaleźć

Nikt nie jest lepszy nudniejszy od Duncana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, julekstep napisał:

Jokic jest poza ligowym top-10

Jest w top10, ale to nie znaczy, że w takim ewentualnym drafcie w 2020 roku poszedłby przed Doncicem, Zionem, Davisem czy Durantem. Dwaj pierwsi mają prawdopodobnie wyższy sufit niż Jokić, Davis został wybrany w zeszłym sezonie do All-NBA First Team (+ zdobył tytuł) a Durant przed kontuzją to był prawie poziom LeBrona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Artlan napisał:

Jest w top10, ale to nie znaczy, że w takim ewentualnym drafcie w 2020 roku poszedłby przed Doncicem, Zionem, Davisem czy Durantem. Dwaj pierwsi mają prawdopodobnie wyższy sufit niż Jokić, Davis został wybrany w zeszłym sezonie do All-NBA First Team (+ zdobył tytuł) a Durant przed kontuzją to był prawie poziom LeBrona.

To może się zdecyduj co właściwie jest ważne. Obecna produkcja. Czy jednak sufit czy przeszłość. Bo Durant lepszy bo przed kontuzją to super poziom. Zion lepszy bo ma wyższy sufir. A LeBron to LeBron

Przed Jokicem możesz brać Jamesa. Lukę .... Jak się uprzesz to Stephena .... I to wszystko. Kawhi 2 lata temu był fajny.. Ale teraz gra średnio ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Artlan napisał:

a Durant przed kontuzją to był prawie poziom LeBrona.

Chyba w utracie włosów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ely3 napisał:

To może się zdecyduj co właściwie jest ważne. Obecna produkcja. Czy jednak sufit czy przeszłość. Bo Durant lepszy bo przed kontuzją to super poziom. Zion lepszy bo ma wyższy sufir. A LeBron to LeBron

Wszystkie te czynniki byłyby ważne w tego typu drafcie.

Duranta w 2019 roku chciał chyba każdy team chociaż wiadomo było, że opuści co najmniej pół najbliższego sezonu.

Cytat

Przed Jokicem możesz brać Jamesa. Lukę .... Jak się uprzesz to Stephena ....

No jak się uprę to mogę wziąć chociażby dwukrotnego MVP w swoim prime. Albo typa co wali 35 ppg co noc i nie tak dawno postraszył GSW w play-off. Albo nawet tego Stefka, który gra na podobnym poziomie co w 2016 roku. Ale wiadomka, że z każdego z takich wyborów trzeba by było się bardzo solidnie wytłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po c*** to komentujesz, przecież gościowi zaraz dupa pięlnie

Kij ci w cztery litery.

Jak pisałem dwa lata temu, że Denver robiło ponad stan był płacz. A dziś ledwo 4 miejsce nie w lidze, a na zachodzie.

Napisałbym wiele ale mi Cię szkoda. Tobie dupa może pęknąć za brak lajków od ludzi, z którymi na zlotach byłeś.

Denver nic nie polepszyło się od odejścia Granta. Taki sam wpierdol dostaną w 1 rundzie jak rok temu od LBJ i spółki. 

Żaden Gordon tu nie pomoże. 

I nigdzie nie pisałem jak sugeruje Łukasz, że Jokic nic w RS nie pokazał.

Pokazał w tym sezonie poziom MVP wieloma czynnikami.

Mnie zastanawia co będziecie tworzyć po odpadnięciu vs Lakers w 1 rundzie. 

A wiem. Brak Murraya. 

I to problem z Denver. Niby wszystko fajnie, ale nie zbyt jak przyjdzie do poważnej rywalizacji.

Napisałbym, że zniknę z forum jak trafi Nuggets na LA w 1 rundzie, ale dla takie kogoś jak Ty, co woli żyć z radości na forum to....

k**** nie. Potroluje Cię jeszcze kolejny rok lub dwa.

Bo ja wejdę raz na tydzień z czystą głową tu i napisze subiektywnie coś, z kim ktoś nie musi się zgadzać. A Ty to przeżywasz jak widać. Szkoda. Twoja, nie moja.

Jokic bez MVP to będzie wał jak jeszcze żaden w ostatnich 20 latach w lidze. Proste?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KeepItDirty napisał:

Kij ci w cztery litery.

Jak pisałem dwa lata temu, że Denver robiło ponad stan był płacz. A dziś ledwo 4 miejsce nie w lidze, a na zachodzie.

Napisałbym wiele ale mi Cię szkoda. Tobie dupa może pęknąć za brak lajków od ludzi, z którymi na zlotach byłeś.

Denver nic nie polepszyło się od odejścia Granta. Taki sam wpierdol dostaną w 1 rundzie jak rok temu od LBJ i spółki. 

Żaden Gordon tu nie pomoże. 

Pokazał w tym sezonie poziom MVP wieloma czynnikami.

Mnie zastanawia co będziecie tworzyć po odpadnięciu vs Lakers w 1 rundzie. 

A wiem. Brak Murraya. 

I to problem z Denver. Niby wszystko fajnie, ale nie zbyt jak przyjdzie do poważnej rywalizacji.

Napisałbym, że zniknę z forum jak trafi Nuggets na LA w 1 rundzie, ale dla takie kogoś jak Ty, co woli żyć z radości na forum to....

k**** nie. Potroluje Cię jeszcze kolejny rok lub dwa.

Bo ja wejdę raz na tydzień z czystą głową tu i napisze subiektywnie coś, z kim ktoś nie musi się zgadzać. A Ty to przeżywasz jak widać. Szkoda. Twoja, nie moja.

Jokic bez MVP to będzie wał jak jeszcze żaden w ostatnich 20 latach w lidze. Proste?

xD

mordo, napisz wincyj o tym jak ci nie zależy bo ja np nie uwierzyłem do końca! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Artlan napisał:

Duranta w 2019 roku chciał chyba każdy team chociaż wiadomo było, że opuści co najmniej pół najbliższego sezonu.

W 2019 tak ale mamy rok 2021 i teraz Durant jest słabszy od Joka. Ba trudno powiedzieć czy on to już bardziej pacjent czy koszykarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Przecież pisałeś o Playoffs i ja tez o Playoffs odpowiedziałem.

Jak Denver trafi na Lakers to pewnie odpadnie zakładając zdrowego Davisa i LeBrona i nie będzie to nic uwłaczającego. Gra bez drugiego najlepszego zawodnika w rosterze to dość dobre "usprawiedliwienie" dla każdej drużyny w tej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Lucas napisał:

Przecież pisałeś o Playoffs i ja tez o Playoffs odpowiedziałem.

Jak Denver trafi na Lakers to pewnie odpadnie zakładając zdrowego Davisa i LeBrona i nie będzie to nic uwłaczającego. Gra bez drugiego najlepszego zawodnika w rosterze to dość dobre "usprawiedliwienie" dla każdej drużyny w tej lidze.

nie no

jak Lakers wygrają z Denver to wyjdzie że kolega TrzymajToBrudne miał rację od początku

heloł!

tak nas zaorał spryciula! (JOKICIOWCY GO NIENAWIDZĄ, ZNALAZŁ JEDEN PROSTY SPOSÓB NA UDOWODNIENIE ŻE JOKIC TO KASZTAN!)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, ely3 napisał:

W 2019 tak ale mamy rok 2021 i teraz Durant jest słabszy od Joka. Ba trudno powiedzieć czy on to już bardziej pacjent czy koszykarz

Biorąc jednak pod uwagę, że Durant był bardzo pożądany przez różne teamy w 2019 roku a w 2020 roku wieści na temat stanu jego zdrowia były optymistyczne to jakoś nie widzę wybrania go w drafcie za Jokicem. Przecież Jokic w zeszłym sezonie przegrał głosowanie do All-NBA Teams z Davisem.

Podkreślam, że nie rozmawiamy o tym kto jest aktualnie lepszym graczem tylko o tym jak mógłby wyglądać tego typu draft przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Nie sądzę żeby rok temu większość GMów przewidywała, że KD będzie ,,bardziej pacjentem niż koszykarzem'' (chociaż jakieś tam obawy oczywiście były).

Edytowane przez Artlan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Artlan napisał:

Przecież Jokic w zeszłym sezonie przegrał głosowanie do All-NBA Teams z Davisem.

No a wygrał z Embiidem i przez dwa lata był przez GMow wybierany jako najlepszy center ligi, a Embiida też wymieniłeś tam przed nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Artlan napisał:

Biorąc jednak pod uwagę, że Durant był bardzo pożądany przez różne teamy w 2019 roku a w 2020 roku wieści na temat stanu jego zdrowia były optymistyczne to jakoś nie widzę wybrania go w drafcie za Jokicem. Przecież Jokic w zeszłym sezonie przegrał głosowanie do All-NBA Teams z Davisem.

Podkreślam, że nie rozmawiamy o tym kto jest aktualnie lepszym graczem tylko o tym jak mógłby wyglądać tego typu draft przed rozpoczęciem obecnego sezonu. Nie sądzę żeby rok temu większość GMów przewidywała, że KD będzie ,,bardziej pacjentem niż koszykarzem'' (chociaż jakieś tam obawy oczywiście były).

To że przegrał z DAvisem to nie ma znaczenia. Davis nie był i nie jest lepszym koszykarzem od Jokica. Duranta tez przed sezonem po takiej kontuzji nie brałbym ponad Jokiem. Choć trzeba przyznać ,że zaczął mocno ale szybko się okazało ,że zdrowie nie te

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

jokicia to omija jak potyczki z poważnymi rywalami w pełnym składzie xD

No a to jego wina, że rywala się łamią?

I nie wiem czy zauważyłeś, ale w nocy objechał Kawhia i PG13.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ely3 napisał:

To że przegrał z DAvisem to nie ma znaczenia. Davis nie był i nie jest lepszym koszykarzem od Jokica.

Ale dużo mówi o nastrojach jakie rok temu panowały w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, ely3 napisał:

W bierki chyba jest słabszy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

rok temu był i nawet ostatecznie udowodnił to w bezpośrednim pojedynku 

o to tak jak KD udowadniał w bezpośrednich pojedynkach w finałach że jest lepszy od LeBrona!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

BINGO anty-Jokićowców dziś  

+Wolny, Gruby

+Davis lepszy

+Embiid lepszy

+Przegrał w playoffach, nie miał kontuzji a przeciwnicy mają(?)

czego jeszcze nie było

-Lubi konie

-Słabo mówi po angielsku

-Porzingis lepszy(Tutaj już nieaktualne ale beka i tak, że jeszcze dwa lata temu była dyskusja, że Kristaps (po aktualnym kontrakcie) Fenerbahecingis>Jokić

Edytowane przez Kołczu33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

KD nie był najlepszym graczem w zespole

o!

to tak jak AD!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi