Skocz do zawartości

LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KeepItDirty napisał:

Niby fajnie? Ok. Fajnie. Do PO jak Jokicia znów wyeksponują i od G4 będzie oddychał tłuszczem zamiast zapewniać drużynie to co chociażby James

Czekaj Ty twierdzisz że Jokic zawodził w dotychczasowych runach w Playoffs? XD

W sumie kiedyś pewnie bym się wkurwialo czytając takie coś, teraz to mnie bardziej bawi już że MVP jest tak niedoceniany nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Czekaj Ty twierdzisz że Jokic zawodził w dotychczasowych runach w Playoffs? XD

W sumie kiedyś pewnie bym się wkurwialo czytając takie coś, teraz to mnie bardziej bawi już że MVP jest tak niedoceniany nadal.

Toz pisalem. Po co kruszyc beton? Z betonu nalezy sie smiac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kubbas napisał:

na takiej ze Embiid poza passingiem jest lepszy w kazdym aspekcie od Jokica

Według tych GMow (a do tego i draftu odnosił się ten komentarz) Jokic od dwóch lat jest najlepszym centrem w lidze

https://www.nba.com/news/2020-21-gmsurvey

No ale wiadomo, Embiid lepszy we wszystkim dlatego Embiid zostanie MVP i Embiid poszedłby wyżej w takim hipotetycznym drafcie 👏

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po c*** to komentujesz, przecież gościowi zaraz dupa pięlnie

Bo nie wiem co obejrzeć na Netflix przed Bucks Nets 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KeepItDirty napisał:

Ps. Edit jednocześnie. Obecnie para DEN vs LAL to coś co wydaje się bardzo prawdopodobne. Wrócimy do dyskusji po tej serii na ile MVP sezonu jest wartościowe w perspektywie mistrzostwa.

xD jaki spryciarz

7 minut temu, Lucas napisał:

Według tych GMow (a do tego i draftu odnosił się ten komentarz) Jokic od dwóch lat jest najlepszym centrem w lidze

https://www.nba.com/news/2020-21-gmsurvey

No ale wiadomo, Embiid lepszy we wszystkim dlatego Embiid zostanie MVP i Embiid poszedłby wyżej w takim hipotetycznym drafcie 👏

Bo robia taka zaslone dymna zeby - jak faktycznie dojdzie do takiego draftu - miec upper hand.

Widac ze sie nie znasz na gmowaniu.

Phi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lucas napisał:

Czekaj Ty twierdzisz że Jokic zawodził w dotychczasowych runach w Playoffs? XD

W sumie kiedyś pewnie bym się wkurwialo czytając takie coś, teraz to mnie bardziej bawi już że MVP jest tak niedoceniany nadal.

bardzo lubię Jokićia, bo to podobno jest superstar a jest taki bardziej "swój chłop" w tym wszystkim co się dzieje i wydaje się traktować to jako zabawę i u nerdów może dostać za to plusy, ale u "casual fans" jest raczej odbierany jako nudziarz, który bez G7 nie ogoli frajerów a ma problem ze zdominowaniem nawet połamanego Kantera, więc nie rozumiem zażaleń, że u ludzi, którzy NBA znają z highlights jest niedoceniany. Myślę, że on jest nudniejszy od Duncana a do tego jego defensywa to spory red flag wymagający uzupełnienia i który łatwiej znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fluber napisał:

Przed sezonem zrobiono ankietę wśród wszystkich gm-om w lidze kto jest najlepszym centrem w NBA. 

Embiid dostał zero głosów. 

Zgadnij kto wygrał;) 

Te GMowskie glosowania zawsze byly zajebiste mordo

pewnie Tyson Chandler ze wzgledu na sentyment

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KyleLowryass napisał:

NBA znają z highlights jest niedoceniany. Myślę, że on jest nudniejszy od Duncana

No ale właściwie w każdym meczu tt czy inne Reddit jest zasypany pojedynczymi akcjami Jokicia i jakimiś kosmicznymi podaniami czy rzutami z jednej nogi etc, więc no nie wiem czy to dobre porównanie, choć gdyby miał karierę taka jak Tim to byłoby pięknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

póki co jedyny sukces to sraczka Kawhia i PG13  oraz wpierdol od leFlopa, nie nazwałbym tego sukcesami :) 

a czy ja pisalem cos o sukcesach?

kolo 2 razy byl w PO i 2 razy gral dosc zajebiscie a ze raz mu support zagral kupe a drugi raz Plumlee sie pogubil w kryciu i dal Davisowi ustawic momentum w wyrownanej serii to coz - bywa.

Zreszta final konfy to i tak poziom Giannisa i nieosiagalny (poki co) prog dla Embiida - tak zeby go zestawic tylko z topka wysokich 'nowego pokolenia'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KyleLowryass napisał:

bardzo lubię Jokićia, bo to podobno jest superstar a jest taki bardziej "swój chłop" w tym wszystkim co się dzieje i wydaje się traktować to jako zabawę i u nerdów może dostać za to plusy, ale u "casual fans" jest raczej odbierany jako nudziarz, który bez G7 nie ogoli frajerów a ma problem ze zdominowaniem nawet połamanego Kantera, więc nie rozumiem zażaleń, że u ludzi, którzy NBA znają z highlights jest niedoceniany. Myślę, że on jest nudniejszy od Duncana a do tego jego defensywa to spory red flag wymagający uzupełnienia i który łatwiej znaleźć

Nikt nie jest lepszy nudniejszy od Duncana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Jokic jest poza ligowym top-10

Jest w top10, ale to nie znaczy, że w takim ewentualnym drafcie w 2020 roku poszedłby przed Doncicem, Zionem, Davisem czy Durantem. Dwaj pierwsi mają prawdopodobnie wyższy sufit niż Jokić, Davis został wybrany w zeszłym sezonie do All-NBA First Team (+ zdobył tytuł) a Durant przed kontuzją to był prawie poziom LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artlan napisał:

Jest w top10, ale to nie znaczy, że w takim ewentualnym drafcie w 2020 roku poszedłby przed Doncicem, Zionem, Davisem czy Durantem. Dwaj pierwsi mają prawdopodobnie wyższy sufit niż Jokić, Davis został wybrany w zeszłym sezonie do All-NBA First Team (+ zdobył tytuł) a Durant przed kontuzją to był prawie poziom LeBrona.

To może się zdecyduj co właściwie jest ważne. Obecna produkcja. Czy jednak sufit czy przeszłość. Bo Durant lepszy bo przed kontuzją to super poziom. Zion lepszy bo ma wyższy sufir. A LeBron to LeBron

Przed Jokicem możesz brać Jamesa. Lukę .... Jak się uprzesz to Stephena .... I to wszystko. Kawhi 2 lata temu był fajny.. Ale teraz gra średnio ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

To może się zdecyduj co właściwie jest ważne. Obecna produkcja. Czy jednak sufit czy przeszłość. Bo Durant lepszy bo przed kontuzją to super poziom. Zion lepszy bo ma wyższy sufir. A LeBron to LeBron

Wszystkie te czynniki byłyby ważne w tego typu drafcie.

Duranta w 2019 roku chciał chyba każdy team chociaż wiadomo było, że opuści co najmniej pół najbliższego sezonu.

Cytat

Przed Jokicem możesz brać Jamesa. Lukę .... Jak się uprzesz to Stephena ....

No jak się uprę to mogę wziąć chociażby dwukrotnego MVP w swoim prime. Albo typa co wali 35 ppg co noc i nie tak dawno postraszył GSW w play-off. Albo nawet tego Stefka, który gra na podobnym poziomie co w 2016 roku. Ale wiadomka, że z każdego z takich wyborów trzeba by było się bardzo solidnie wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

po c*** to komentujesz, przecież gościowi zaraz dupa pięlnie

Kij ci w cztery litery.

Jak pisałem dwa lata temu, że Denver robiło ponad stan był płacz. A dziś ledwo 4 miejsce nie w lidze, a na zachodzie.

Napisałbym wiele ale mi Cię szkoda. Tobie dupa może pęknąć za brak lajków od ludzi, z którymi na zlotach byłeś.

Denver nic nie polepszyło się od odejścia Granta. Taki sam wpierdol dostaną w 1 rundzie jak rok temu od LBJ i spółki. 

Żaden Gordon tu nie pomoże. 

I nigdzie nie pisałem jak sugeruje Łukasz, że Jokic nic w RS nie pokazał.

Pokazał w tym sezonie poziom MVP wieloma czynnikami.

Mnie zastanawia co będziecie tworzyć po odpadnięciu vs Lakers w 1 rundzie. 

A wiem. Brak Murraya. 

I to problem z Denver. Niby wszystko fajnie, ale nie zbyt jak przyjdzie do poważnej rywalizacji.

Napisałbym, że zniknę z forum jak trafi Nuggets na LA w 1 rundzie, ale dla takie kogoś jak Ty, co woli żyć z radości na forum to....

 

k**** nie. Potroluje Cię jeszcze kolejny rok lub dwa.

Bo ja wejdę raz na tydzień z czystą głową tu i napisze subiektywnie coś, z kim ktoś nie musi się zgadzać. A Ty to przeżywasz jak widać. Szkoda. Twoja, nie moja.

Jokic bez MVP to będzie wał jak jeszcze żaden w ostatnich 20 latach w lidze. Proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KeepItDirty napisał:

Kij ci w cztery litery.

Jak pisałem dwa lata temu, że Denver robiło ponad stan był płacz. A dziś ledwo 4 miejsce nie w lidze, a na zachodzie.

Napisałbym wiele ale mi Cię szkoda. Tobie dupa może pęknąć za brak lajków od ludzi, z którymi na zlotach byłeś.

Denver nic nie polepszyło się od odejścia Granta. Taki sam wpierdol dostaną w 1 rundzie jak rok temu od LBJ i spółki. 

Żaden Gordon tu nie pomoże. 

I nigdzie nie pisałem jak sugeruje Łukasz, że Jokic nic w RS nie pokazał.

Pokazał w tym sezonie poziom MVP wieloma czynnikami.

Mnie zastanawia co będziecie tworzyć po odpadnięciu vs Lakers w 1 rundzie. 

A wiem. Brak Murraya. 

I to problem z Denver. Niby wszystko fajnie, ale nie zbyt jak przyjdzie do poważnej rywalizacji.

Napisałbym, że zniknę z forum jak trafi Nuggets na LA w 1 rundzie, ale dla takie kogoś jak Ty, co woli żyć z radości na forum to....

 

k**** nie. Potroluje Cię jeszcze kolejny rok lub dwa.

Bo ja wejdę raz na tydzień z czystą głową tu i napisze subiektywnie coś, z kim ktoś nie musi się zgadzać. A Ty to przeżywasz jak widać. Szkoda. Twoja, nie moja.

Jokic bez MVP to będzie wał jak jeszcze żaden w ostatnich 20 latach w lidze. Proste?

xD

mordo, napisz wincyj o tym jak ci nie zależy bo ja np nie uwierzyłem do końca! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artlan napisał:

Duranta w 2019 roku chciał chyba każdy team chociaż wiadomo było, że opuści co najmniej pół najbliższego sezonu.

W 2019 tak ale mamy rok 2021 i teraz Durant jest słabszy od Joka. Ba trudno powiedzieć czy on to już bardziej pacjent czy koszykarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KeepItDirty napisał:

I nigdzie nie pisałem jak sugeruje Łukasz, że Jokic nic w RS nie pokazał.

Przecież pisałeś o Playoffs i ja tez o Playoffs odpowiedziałem.

Jak Denver trafi na Lakers to pewnie odpadnie zakładając zdrowego Davisa i LeBrona i nie będzie to nic uwłaczającego. Gra bez drugiego najlepszego zawodnika w rosterze to dość dobre "usprawiedliwienie" dla każdej drużyny w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.