Skocz do zawartości

[2033] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, eMeS napisał:

Chyba się łapie do tych 3. JO, KJ max na rok, Pierce oczywiście i kto dalej? :P Kenny Anderson? Mike Bibby? Troche szkoda kasy 

KJ 18.000.000? Trochę duzo jednak. Slabszy zespol nie wezmie, bo za dziadka z takim wysokim kontraktem (bez birdow) nie dostanie takiego zwrotu jak nawet za mlodzy 2nd tier z birdami (w sensie min 3 letnia umowa).

Jezeli chodzi o pierwszy tier, to jeszcze Eddie Jones, Dirk, ew. Granger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

KJ 18.000.000? Trochę duzo jednak. Slabszy zespol nie wezmie, bo za dziadka z takim wysokim kontraktem (bez birdow) nie dostanie takiego zwrotu jak nawet za mlodzy 2nd tier z birdami (w sensie min 3 letnia umowa).

Slabszy nie - ale tacy Cavs czemu nie?

Przeciez tak z IT robili (co rok max roczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

KJ 18.000.000? Trochę duzo jednak. Slabszy zespol nie wezmie, bo za dziadka z takim wysokim kontraktem (bez birdow) nie dostanie takiego zwrotu jak nawet za mlodzy 2nd tier z birdami (w sensie min 3 letnia umowa).

Jezeli chodzi o pierwszy tier, to jeszcze Eddie Jones, Dirk, ew. Granger.

Nie patrzyłem kto ma salary. ale jak ktos bedzie chcial PO zrobic to KJ na rok z maxem to pewniak. Ja co roku musiałem IT dawać maxa, bo mnie @Roger podbijał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Mi by ten KJ pasował w sumie:)

KJ by wszedzie pasowal :) Jak Boykins :)

2 minuty temu, julekstep napisał:

Slabszy nie - ale tacy Cavs czemu nie?

Przeciez tak z IT robili (co rok max roczny)

No Cavs maja 1 banke wolnego slary, to raczej nie.

Ale tu wszyscy już czekamy na FA, a jeszcze cala druga runda draftu. Tam to dopiero jest simowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Nie będzie potencjalny 1 pkt potencjału dla Bricka miał wpływu na moje decyzje podczas FA:)

@matiwrona

Mam pytanie - czemu Rockets (Twój drugi team) wzięli Greena zamiast Rubio, który by tam bardziej znacznie pasował i jest lepszym prospectem? Tylko dlatego, że Nets, którzy wzięli RR to Twój podstawowy team?

Też brałbym Greena przed Rubio jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, january napisał:

I potem kończysz z Melo+Boshem :D 

Na 20 simek Rubio 20 razy rozwinął się lepiej (najgorsza wersja Rubio > druga najlepsza wersja Greena) :) 

I mówisz, że łatwiej będzie pozyskać na rynku gracza ze skillsetem Rubio niż ze skillsetem Greena? - watpie, ale zobaczymy za kilka sezonów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Nie będzie potencjalny 1 pkt potencjału dla Bricka miał wpływu na moje decyzje podczas FA:)

@matiwrona

Mam pytanie - czemu Rockets (Twój drugi team) wzięli Greena zamiast Rubio, który by tam bardziej znacznie pasował i jest lepszym prospectem? Tylko dlatego, że Nets, którzy wzięli RR to Twój podstawowy team?

Gdybym brał tak to bardziej by mi pasował Green albo De Rozan do Nets na sf przerobić ale mocno myślę nad jakas wymiana wtedy zebym mial dalej PG mogę oddać lowryego albo będę próbować grac rubio lowry roy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. choc ostanawiałem się, czy sobie nie posmimować przez 23h i 59min. 🤔

Wahałem się przy 7 picku - dużo zależało od tego kogo wybierze @matiwrona . Brałem jeszcze pod uwage Jeffa Teaguea, ale wiedząc, ze moim drugim wyborem będzie Jonny Flynn - branie kolejnego pg mijało się z celem. Pewnie spokojnie bym go wybrał w II rundzie, ale tak chociaż mam go 4 lata pod kontraktem i obaczymy co z niego wyjdzie. W przyszłym sezonie raczej i tak nie planowałem wybierać w drafcie. Teraz jeszcze moje pierwsze FA w Simce i możemy zaczynać sezon. :P 

I tak, wiem, że ma tylko 75 potencjału :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

.. choc ostanawiałem się, czy sobie nie posmimować przez 23h i 59min. 🤔

Wahałem się przy 7 picku - dużo zależało od tego kogo wybierze @matiwrona . Brałem jeszcze pod uwage Jeffa Teaguea, ale wiedząc, ze moim drugim wyborem będzie Jonny Flynn - branie kolejnego pg mijało się z celem. Pewnie spokojnie bym go wybrał w II rundzie, ale tak chociaż mam go 4 lata pod kontraktem i obaczymy co z niego wyjdzie. W przyszłym sezonie raczej i tak nie planowałem wybierać w drafcie. Teraz jeszcze moje pierwsze FA w Simce i możemy zaczynać sezon. :P 

I tak, wiem, że ma tylko 75 potencjału :) 

Skille ma Flynn spoko, brałbym go z tym 6 pickiem 2 rundy jakby został na pewno - jak ten potencjał mu skoczy na campach to będzie dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Skille ma Flynn spoko, brałbym go z tym 6 pickiem 2 rundy jakby został na pewno - jak ten potencjał mu skoczy na campach to będzie dobry :)

Potencjał niestety chyba nie rośnie :( ale sille ma bardzo fajne i nie odstaje aż tak bardzo od Collisona i Lawsona. Qrcze.. żeby ten potencjał startowy miał chociaż 80.. Bardzo licze na jego dobre campy i niskie spadanie potencjału :P W rl kontuzje mu pokrzyżowały niestety karierę, ale zapowiadał się naprawdę nieźle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Potencjał niestety chyba nie rośnie :( ale sille ma bardzo fajne i nie odstaje aż tak bardzo od Collisona i Lawsona. Qrcze.. żeby ten potencjał startowy miał chociaż 80.. Bardzo licze na jego dobre campy i niskie spadanie potencjału :P W rl kontuzje mu pokrzyżowały niestety karierę, ale zapowiadał się naprawdę nieźle. 

Chyba rośnie czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Chyba rośnie czasami :)

Tego nie wiedziałem :) Byłoby super! 

Niestety podczas sezonu jest zbyt wielu guardów u nas jako rookie, by przebił sie do Meczu Debiutantów. 

2 minuty temu, january napisał:

Bdb ruch z Blairem Raptors.

jeszcze jest jeden fajny wysoki klocek ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.