Skocz do zawartości

[2033] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Alonzo napisał:

ja dopiero odpaliłem neta od rana i ostanawiałem się, czy już mój pick, ale.. Ice cały czas simuje.. :) 

Chyba pisalem wczesniej na forum, ze czekam na oferty za gracza i ten pick, wiec jeszcze godzine, dwie poczekam. Nie to, ze nie mam czasu czy nie moge sie zdecydowac, czy na zlosc chce komus zrobic.....rzuccie jakies ciekawe oferty, to bedzie szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ice23 napisał:

Chyba pisalem wczesniej na forum, ze czekam na oferty za gracza i ten pick, wiec jeszcze godzine, dwie poczekam. Nie to, ze nie mam czasu czy nie moge sie zdecydowac, czy na zlosc chce komus zrobic.....rzuccie jakies ciekawe oferty, to bedzie szybciej ;)

Oferuję, że wezmę KVH w cap space jeśli dopłacisz tym pickiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ice23 napisał:

Chyba pisalem wczesniej na forum, ze czekam na oferty za gracza i ten pick, wiec jeszcze godzine, dwie poczekam. Nie to, ze nie mam czasu czy nie moge sie zdecydowac, czy na zlosc chce komus zrobic.....rzuccie jakies ciekawe oferty, to bedzie szybciej ;)

Nie widziałem tego posta.

Szczerze mówiąc myślałem, że wczoraj wieczorem jeszcze wybierzesz, bo mieliśmy niezłe tempo. :) 

Jak, że nie grałem w playoffach trochę mi się już dłuży ta przerwa miedzysezonowa.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Siemanko eksperci.

Mając około 19 baniek cap space lepiej iść w top (Pierce) czy raczej rozłożyć ten hajs na 2-3 gorszych graczy, co myślicie?

W Pierce'a sam bym poszedl z capspace. Tylko Marcus wyrówna, a masz słabszy win rating + Pierce był w Hornets, więc jest mała szansa że wybierze Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

W Pierce'a sam bym poszedl z capspace. Tylko Marcus wyrówna, a masz słabszy win rating + Pierce był w Hornets, więc jest mała szansa że wybierze Boston

no ale to atakując go w pierwszej rundzie january może:

a) wygrać bdb grajka

b) wymusić na bezpośrednim rywalu sypnięcie kasą

win - win

a solidniaków i tak się bierze głównie w 3 i 4 rundzie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Czy teraz już będzie wybierany 1 gracz dziennie i przez najbliższy miesiąc będziemy się fascynowali kogo teamy będą miały na liście nieaktywnych podczas sezonu, czy nasi komisze coś zrobią z tym ostracyzmem? 

druga runda będzie szła 'listowo' (więc 3 x 24 h). grunt to dotrwać do końca 1szej

i prośba o komentowanie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

druga runda będzie szła 'listowo' (więc 3 x 24 h). grunt to dotrwać do końca 1szej

i prośba o komentowanie tutaj

Wiem, że w pewnych tematach nie komentujemy, ale zrobiłem to celowo, żeby post nie zniknął w gąszczu innych i nasi draftowi sabotażyści go przeczytali. 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Wiem, że w pewnych tematach nie komentujemy, ale zrobiłem to celowo, żeby post nie zniknął w gąszczu innych i nasi draftowi sabotażyści go przeczytali. 🤨

niestety gry internetowe mają to do siebie że ich uczestnicy dysponują różnymi ilościami wolnego czasu -> tego nie przeskoczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

niestety gry internetowe mają to do siebie że ich uczestnicy dysponują różnymi ilościami wolnego czasu -> tego nie przeskoczymy :)

Wydaje mi się, że w większości przypadków nie chodzi o brak czasu, a bardziej o nieliczenie się z czasem innych uczestników gry. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.