Skocz do zawartości
SlaKB

[2033] Draft i Free Agency - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

Walka o all-rookie 1st i 2nd na PG-SG-SF (już widzę te przeniesienia z SG na SF) powinna być pasjonująca :) 

O właśnie, o te przeniesienia chciałem zapytać. Bo trzeba jakiś przepis zmontować, żeby nie można było na przypał przed końcem sezonu przenieść sobie gracza z PG na SF żeby dostał all-rookie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, eMeS napisał:

O właśnie, o te przeniesienia chciałem zapytać. Bo trzeba jakiś przepis zmontować, żeby nie można było na przypał przed końcem sezonu przenieść sobie gracza z PG na SF żeby dostał all-rookie

z mojego punktu widzenia to tych zmian pozycji moznaby zakazac - a przynajmniej w trakcie trwania sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

z mojego punktu widzenia to tych zmian pozycji moznaby zakazac - a przynajmniej w trakcie trwania sezonu

Nom.

Tylko pod campy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

Dla mnie ok. Ale jak bede mial np Murphyego ze znacznikiem pf, to bede mogl go wystawic na sf?

Takie rotacje w ustawieniach odwracaly mi losy praktycznie kazdej serii w ostatnich po.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Dla mnie ok. Ale jak bede mial np Murphyego ze znacznikiem pf, to bede mogl go wystawic na sf?

Takie rotacje w ustawieniach odwracaly mi losy praktycznie kazdej serii w ostatnich po.

tak (poza ewentualnymi finałami ze mną -> wtedy nie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@RDG2 @RDG - test obecności bo niedługo pickujesz :P (jak już @Ice23 ogarnie że nikt nie chce KVH - nawet z pickiem)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, julekstep napisał:

@RDG2 @RDG - test obecności bo niedługo pickujesz :P (jak już @Ice23 ogarnie że nikt nie chce KVH - nawet z pickiem)

Spokojnie, do 23:30 jest czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, julekstep napisał:

czuwam, mam juz nawet upatrzonego kozaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, julekstep napisał:

Jakbyście zwiększyli czas do 2 tygodnie na jeden wybór w drafcie, to znaleźliby się tacy, którzy by wykorzystali te 2 tyg. do maxa..

6 godzin temu, Ice23 napisał:

Spokojnie, do 23:30 jest czas

Spokojnie, nie spiesz się..  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Alonzo napisał:

Jakbyście zwiększyli czas do 2 tygodnie na jeden wybór w drafcie, to znaleźliby się tacy, którzy by wykorzystali te 2 tyg. do maxa..

Spokojnie, nie spiesz się..  

Jo ale Alonzo o co się burzysz? Przecież nie każdy siedzi 24h na forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jo ale Alonzo o co się burzysz? Przecież nie każdy siedzi 24h na forum :) 

ja dopiero odpaliłem neta od rana i ostanawiałem się, czy już mój pick, ale.. Ice cały czas simuje.. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Alonzo napisał:

ja dopiero odpaliłem neta od rana i ostanawiałem się, czy już mój pick, ale.. Ice cały czas simuje.. :) 

Partyjka w szachy może na czas oczekiwania?:D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Partyjka w szachy może na czas oczekiwania?:D 

Dobra, dawaj ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Alonzo napisał:

Chyba pisalem wczesniej na forum, ze czekam na oferty za gracza i ten pick, wiec jeszcze godzine, dwie poczekam. Nie to, ze nie mam czasu czy nie moge sie zdecydowac, czy na zlosc chce komus zrobic.....rzuccie jakies ciekawe oferty, to bedzie szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Ice23 napisał:

Chyba pisalem wczesniej na forum, ze czekam na oferty za gracza i ten pick, wiec jeszcze godzine, dwie poczekam. Nie to, ze nie mam czasu czy nie moge sie zdecydowac, czy na zlosc chce komus zrobic.....rzuccie jakies ciekawe oferty, to bedzie szybciej ;)

Oferuję, że wezmę KVH w cap space jeśli dopłacisz tym pickiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli jednak 23:29:59.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Ice23 napisał:

Nie widziałem tego posta.

Szczerze mówiąc myślałem, że wczoraj wieczorem jeszcze wybierzesz, bo mieliśmy niezłe tempo. :) 

Jak, że nie grałem w playoffach trochę mi się już dłuży ta przerwa miedzysezonowa.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesz sie, ze nie bawiles sie w to, jak bywalo po jednym meczu simowane co 3 dni. Teraz tempo: 2 mecze dziennie w RS, to predkosc swiatla :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Ice23 napisał:

Ciesz sie, ze nie bawiles sie w to, jak bywalo po jednym meczu simowane co 3 dni. Teraz tempo: 2 mecze dziennie w RS, to predkosc swiatla :P

Nie żartuj? 😮 Poważnie? Jeden mecz co 3 dni???

Dobra, przekonałeś mnie, już nie będę narzekał ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko eksperci.

Mając około 19 baniek cap space lepiej iść w top (Pierce) czy raczej rozłożyć ten hajs na 2-3 gorszych graczy, co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi