Skocz do zawartości

Random Shit 2020/21


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.espn.com/nba/story/_/id/30624750/nba-ratings-opening-week-significantly-2019

Niektórzy w trakcie bąbla wieszczyli NBA klęskę bo się zajmują polityką a tu ranking TV są na rewelacyjnym poziomie. Ogólnie widać,że godziny rozgrywania meczów w bąblu nie służyły wynikom oglądalności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego środek lata (ludzie na wakacjach / BBQ / outdoor season etc) i ogólnie załamanie zwyczajów ze względu na dziwny rok - ja np. pierwszy raz od bodajże 2009 praktycznie nie obejrzałem finałów konferencji i finałów, i wcale nie dlatego że obraziłem się na NBA po odpadnięciu Houston : )  no może trochę 

teraz zima, ludzie w lockdownie - z kolei ratingi są pewnie lepsze niż by były gdyby lockdownu nie było

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2020 o 20:26, ely3 napisał:

https://www.espn.com/nba/story/_/id/30624750/nba-ratings-opening-week-significantly-2019

Niektórzy w trakcie bąbla wieszczyli NBA klęskę bo się zajmują polityką a tu ranking TV są na rewelacyjnym poziomie. Ogólnie widać,że godziny rozgrywania meczów w bąblu nie służyły wynikom oglądalności

Początek sezonu w czasie świąt Bożego Narodzenia ogląda się lepiej niż w październiku? Doprawdy szokujące 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chytruz napisał:

Bagley - Słaby skillset, trzeci sezon zerowy progres, okropny gracz. Profil old school centra w ataku i bycie dziurą w obronie to jest toksyczna kombinacja w dzisiejszych czasach, a ten atak też słaby, jak koleś ma być podkoszowym scorerem, a pudłuje point blank layupy albo Eric Gordon wyrywa mu piłkę z rąk 1 na 1 pod obręczą, to sorki.

Chyba trochę za wcześnie na jego ocenę, skoro gra na restrykcyjnych minutach po długiej przerwie. Fakt, że w ofensywie wygląda gorzej niż jako rookie. Natomiast na temat defensywy nie zgodziłbym się z oceną @ely3 z innego tematu. Moim zdaniem spora poprawa.

11 minut temu, Chytruz napisał:

gdyby jeszcze nie spuścili Covingtona, to byłby jeden z najlepszych rosterów jaki zbudowali wokół Hardena (nie wiem czy mieli by wtedy miejsce na podpisanie Wooda ani nie chce mi się sprawdzać)

No oni niejako zamienili Covingtona na Wooda, nie dało się mieć ich obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

nie wiem czy mieli by wtedy miejsce na podpisanie Wooda ani nie chce mi się sprawdzać

Raczej nie mieliby, ale ta wymiana to było złoto dla Rockets, z grubsza wyszło z tego: Covington + 2nd rounder z 2048 roku <=> Wood + protected 1st rounder Pistons + protected 1st rounder Blazers, z czego pewnie oba picki Rockets prędzej (Blazers) czy później (Pistons) dostaną. 

Rockets w teorii mają legit roster przynajmniej na świetny regular, ale Harden pewnie nie jara się perspektywą grania z Christianem Woodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę chyba przesadzacie z rysowaniem szans rockets nawet na wysoki seed, nie wspominając o czymkolwiek w PO

* dwie największe gwiazdy, Harden i Wall, są kiepskim fitem - choć oczywiście miło widzieć że Wall jest nadal szybki

* Cousins wydaje się mało grywalny, choć akurat im dłużej on na ławce, tym lepiej - nawet jakby był w lepszej dyspozycji

* ławka i rolesi to G-League, nawet jesli jeden z drugim z końcem grudnia coś tam trafiajo

*PJ Tucker, kluczowy roles ze złotych lat 18-19 zdaje się być w regresie od poprzedniego sezonu (biorąc pod uwagę że to jego contract year spodziewałbym się dobrego przepracowania off-season i wejścia w sezon na ostrej kur-wie)

*trener  w dupie był i gówno widział

 

wiadomo, to dopiero początek i różnie może wyjść, ale pewne rzeczy z listy powyżej będą aktualne w dowolnym momencie sezonu, i ja tam szczególnych szans na dobry run Rockets nie widzę - ale oczywiście wolałbym się mylić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki sprawdziłem kto ma najgorsze on/off - tak wiem mała próbka ale jednak

DLO - tu nie ma zdziwienia bo on jest koszmarny i nawet jego najwięksi fani tego nie ukrywają

Siakam - tu również nie ma zdziwienia bo on nawet dziś grał tak źle ,że cięzko to zrozumieć. Wprawdzie ustawianie go w TOP20 rok temu ( takie przereagowanie po finałach coś jak Bam w tym roku) to była przesada ale jednak dawno nie widziałem aż takiego zjazdu po obu stronach parkietu zawodnika z TOP30 który nie miał kontuzji

Rozier- no tu też każdy kto ogląda Charlotte widzi ,że poza pierwszym meczem facet jest fatalny. Nie wiem co odbiło Jordana by go brać w s&t i to za takie pieniądze ale Hornets niech spróbują LaMelo w s5 a Roziera z ławki

Walker ze Spur- tu akurat nie widziałem Spurs, Dziś mu się przyjrze bo nie wiem co z nim jest nie tak że tak dołuje

JJ Redick- no cóż kiedy on nie trafia to nie ma prawa przebywać na parkiecie. Ma ogromny dół z formą a ,że poza rzutem nic nie oferuje to też nie ma co się dziwić

Warto wspomnieć ,że blisko jest Wes ( ale tu zakładam ,że potrzebuje czasu by się wpasować w skład no i on wchodzi za KCP który z kolei ma rewelacyjny sezon)

Zion ( może to moje wrażenie ale Pelicans naprawdę lepiej wyglądają bez Ziona bo choć atak nadal kuleje to przynajmniej o wiele lepiej bronią - choć tu raczej też szybko powinno sie poprawić on ma po prostu kiepskie otoczenie w s5 pod jego umiejętności)

Crowder ale to pewnie też kwestia wpasowania sie w skład

No i na końcu Fultz ( tu zaskoczenie ale Magic oglądałem raptem 2 mecze niemniej Magic z nim są sporo na minusie) i Josh Richardson ( no cóż tu na razie jest obniżenie gry po obu stronach parkietu )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rw30 napisał:

wiadomo, to dopiero początek i różnie może wyjść, ale pewne rzeczy z listy powyżej będą aktualne w dowolnym momencie sezonu, i ja tam szczególnych szans na dobry run Rockets nie widzę - ale oczywiście wolałbym się mylić.

 

Harden, Wall, Wood i Gordon to w teorii dosyć zajebiste top4 na paddowanie wygranych w regularze, ten Wood faktycznie wygląda na gościa, który może robić z grubsza podobne rzeczy co Collins w Atlancie, nie miałem na myśli żadnego mocnego runu w playoffach jakby co, tutaj pewnie znowu zabrakłoby im fitu/obrońców/głębii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

A gdzie Curry? Też ma tragiczne on/off.

W przypadku Roziera się nie zgadzam. Zdarza mi się oglądać Hornets i podoba mi się jego gra. Na pewno bardzo widowiskowy zawodnik.

Ogólnie Hornets warto oglądać, bo przyjemny basket dla oka grają. Myślę, że jest spora szansa na PO jak nie połamie się Hayward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Tak z innej 

Walker ze Spur- tu akurat nie widziałem Spurs, Dziś mu się przyjrze bo nie wiem co z nim jest nie tak że tak dołuje

 

 

 

Totalnie nie potrafię odpowiedzieć dlaczego 

z obserwacji brakuje mu pewności wynikającej z tych rwanych sezonów, preSeason miał fatalny co nie pomaga ale we wszystkich 5 spotkaniach zagrał conajmniej poprawnie a dwa a może 3  razy lepiej niż dobrze grizz pels ?TOR?  - najgorsze mecze to oba Lakers 

swietny w D indywidualnej ale zagubiony w zespołowej 

wiecej gra na piłce ale odpuszcza sporo open lookow

brakuje siły aby wykańczać spod kosza co wróci przy większym reżimie treningowym 

trafia świetnie za trzy ale fatalnie wymusza wolne a i tak polowe przestrzelił 3/6

 

Jego kłopoty to chyba słowo Keldon oraz Vessel 

no i Mills gra dobrze a to SG w ciele PG czyli konkurencja mimo wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Na play-in - jakaś tam szansa jest. Na PO? Ciężko to widzę. W tym sezonie wschód wstępnie jest znacznie lepszy w okolicach 7-9 seedu niż zazwyczaj.

Nom, ale te zasady play-in są mocno niesprawiedliwe i loteryjne, nie wiem dlaczego ludzie uznali, że to jest fajny pomysł, bo zdecydowanie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornets muszą znaleźć jakiegoś centra, który nie leży w szpitalu, jest silny i potrafi grać w ataku, bo McDaniels czy Washington na małe minuty będą grywalni, ale na dużych będą exposed, o Biyombo szkoda gadać

sporo Suns oglądałem i in plus zaskakuje interior gravity Aytona, ekipa bball index jak robiła tą dziwną metrykę to miała go tam bardzo wysoko (poziom Ziona czy Collinsa) a widać że jest mocno pilnowany na czym skrzętnie korzystają skrzydłowi (Mikal oddaje 5.6 open/wide open próby na mecz, Cam johnson 5.7, Crowder 5.8) a samo Phoenix ma też ogromną ilość rzutów z rogów, więc wątpliwe, że to się zmieni, chociaż jak Mikal będzie tak szalał to Ayton będzie zacierał rączki + oni mają póki co świetną ławkę, ale mają też komfort posiadania dwóch ball handlerów przez 48' więc z tego korzystają, Payne to ogromne zaskoczenie póki co i kibicuję mu żeby chociaż 3/4 tego utrzymał

może tylko ja tak mam, ale Seth Curry zawsze kojarzył mi się jako świetny spot up strzelec i trochę off-movement a póki co ma mnóstwo otwartych pozycji a agresywny close-outy kasujeciągiem na kosz, gdzie świetny floater połączony z użytkowym passingiem sprawiają, że trudno go zatrzymać, ale tutaj trzeba by go sprawdzić z lepszymi defensywami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.