Skocz do zawartości

NBA 2020/2021 season - plotki, wolni agenci i trejdy


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
14 godzin temu, nba2midnight napisał:

Poki sezon oficjalnie sie nie zakonczy to tu bede wrzucac, a potem nowy watek sie zalozy na kolejny sezon.

Nie no właśnie nie rób tego.

Nie wiem czy nie lepiej tytuł zmienić aby nie było 2020/2021. Mnie jakoś pasuje jak mam wszystko co dotyczy jednej sprawy w jednym temacie, a nie porozwalane na masę pierdowątków.

Ale to oczywiście moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Nie no właśnie nie rób tego.

Nie wiem czy nie lepiej tytuł zmienić aby nie było 2020/2021. Mnie jakoś pasuje jak mam wszystko co dotyczy jednej sprawy w jednym temacie, a nie porozwalane na masę pierdowątków.

Ale to oczywiście moje zdanie.

I tak plotki obecne będą dotyczyć off, więc przydałby się już temat offseason 21/22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Nie no właśnie nie rób tego.

Nie wiem czy nie lepiej tytuł zmienić aby nie było 2020/2021. Mnie jakoś pasuje jak mam wszystko co dotyczy jednej sprawy w jednym temacie, a nie porozwalane na masę pierdowątków.

Ale to oczywiście moje zdanie.

Dla mnie ok. Moze zostac jeden watek, tylko czy uzytkownikom bedzie sie chcialo tyle stron przewijac by znajdowac informacje tylko o najnowszym sezonie?
 

Moze ankiete dodamy i niech sami uzytkownicy zdecyduja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nba2midnight napisał:

Dla mnie ok. Moze zostac jeden watek, tylko czy uzytkownikom bedzie sie chcialo tyle stron przewijac by znajdowac informacje tylko o najnowszym sezonie?
 

Moze ankiete dodamy i niech sami uzytkownicy zdecyduja?

Wybacz, ale uczestnicząc w pewnej grze której nazwy publicznie nie wolno nam wypowiadać, tymczasowo mamy dość ankiet 🙄.

Ty jesteś założycielem tematu, głównie go prowadzisz, pomysłodawcą więc sam decyduj. Reszcie ryba do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Wybacz, ale uczestnicząc w pewnej grze której nazwy publicznie nie wolno nam wypowiadać, tymczasowo mamy dość ankiet 🙄.

Ty jesteś założycielem tematu, głównie go prowadzisz, pomysłodawcą więc sam decyduj. Reszcie ryba do tego. 

Spoko. Moj pomysl byl prosty - wraz z koncem ostatniego meczu NBA Finals 2021 zakladam identyczny temat na nowy sezon, a do tego czasu wrzucam ploty tutaj.

Oczywiscie jak ktos ma jakies pomysly, to chetnie wyslucham. Takze jak ktos inny chcialby taki temat poprowadzic, to moge oddac, bo moze zrobic to lepiej ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Kpisz.

Nie znajdziesz nikogo na tym forum co by siedział i śledził to wszystko. 

Nie kpie, bo nie wiem :)

Moze ktos sledzi. Ja juz to kiedys pisalem. To nie jest tak, ze siedze i poluje na newsy. Czesto po prostu siedze na jakis stronach, forach koszykarskich itd, czytam artykuly rozne i akurat jakis news sie trafi, to wrzucam przy okazji, bo sadze ze moze nasze e-nbowska spolecznosc skorzysta na tym.

Dlatego jak cos, to nie mam problemu jakby ktos chcial taki temat poprowadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

It’s a matter of when, not if for John Wall and a contract buyout with the Houston Rockets, per ESPN’s Tim MacMahon. The 6-foot-4 guard is owed nearly $92 million over the next two seasons.
 

Dodajmy tylko z kronikarskiego obowiazku, ze Wall jest w Klutch Sports.

Fani Lakers zatrzęsli się w posadach. 

A na poważnie. Szkoda gościa. Lubiłem go odkąd trafił MG w głowę piłka. Chociaż profesjonalizmu było widać mało. Bazowanie na atletyzmie samym zawsze tak będzie się kończyło. 

Rose jest wyjątkiem w ostatnich latach. No ale ten przeszedł tyle, że dla niego rola 6th mama wydaje się idealna. Bo głowa na to pozwala. Wallowi raczej napewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, nba2midnight napisał:

It’s a matter of when, not if for John Wall and a contract buyout with the Houston Rockets, per ESPN’s Tim MacMahon. The 6-foot-4 guard is owed nearly $92 million over the next two seasons.
 

Dodajmy tylko z kronikarskiego obowiazku, ze Wall jest w Klutch Sports.

Przypominam co właściciel Rockets myślał o kontrakcie CP3:

 

Cytat

That trade was made because Tilman Fertitta wanted it made -- he thought Chris Paul's contract was the worst that he'd ever seen in business or sports -- and because James Harden wanted it made. James Harden, obviously there was a personality clash, this stuff has all been well documented and well reported. I still believe, and I wrote this last summer before things went down. I still believe that if necessary they could have managed that situation; I know a lot of people throughout the organization believe that.

But once Westbrook became available, they saw an opportunity that Fertitta and Harden wanted to pounce on, and they pounced on that. Daryl Morey was the biggest Chris Paul backer in the organization. Nobody -- Daryl or anybody else -- has ever told me that he made that trade with objections, that he made that trade despite not fully believing in it. But I just can't help but think that it was a deal where basically, his two bosses -- Fertitta and Harden -- said 'hey, we want this deal made, get it done.' And he did what he had to do to get it done.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.