Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2020/2021


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BMF napisał:
 

lol, Irving chociaż jest zajebistym koszykarzem, a Love wygrał tytuł robiąc 8ppg w finałach. 

NBA powinna pomyśleć nad mocniejszymi karami dla zawodników, bo KL jest praktycznie nietrejdowalny przez swoje zachowanie. 

chociaz odrobina kontekstu - gosc jak Love, weteran, wiadomo ze nie powinien robic takich rzeczy. Bylo tam pare takich zagran w paru posiadaniach wczesniej , ze sie wkurwil (no-call, rightfully albo i nie, whatever). Kto by o tym wiedzial (kontekst), aka ogladal mecz "Cleveland vs Canada", pod koniec dziwnego sezonu regularnego.

Media oczywiscie wskakuja na "story z Cleveland" bo tam tylko patola&dramat, nie np dobra i skuteczna gra Garlanda&Sextona w ostatnich 5-ciu spotkaniach (mimo L's, wiem wiem).

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, BMF napisał:

Pls, Love już rok temu przepraszał za swoje zachowanie.  

Ale może nie jest w stanie grać na poważnym poziomie w koszykówkę w tej chwili, a ja go posądzam o to, że ma wyjebane, nie wiem. 

on przede wszystkim strasznie tankuje jakakolwiek swoja pozostala wartosc - fajnie, ze dostal syty kontrakt za minione sukcesy a wlasciciel jest w okresie przebudowy nadal w stanie placic budzet ~120mln/rok-w-rok. CHociaz pewnie asumpcja byla taka, ze chlop jakas wartosc bedzie mial, a nie raz na rok cry-cry + kontuzja. Powoli dochodzimy do poziomu "najgorszy kontrakt w lidze". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Love dostał  maxa w wieku 30 lat pomimo kiepskiej gry w playoffach, bo Cavs chcieli allstara na lata rebuildingu.

Od tego momentu zagrał jakąś 1/3 meczów, rok temu jak akurat był zdrowy i oglądałem Sextona, to wyglądał jakby mu kompletnie nie zależało, no i było kilka zachowań/masa plotek, wskazujących, że mu się nie podoba bycie w rebuildingu.

Tzn. typ dostał kontrakt na zachętę, bo Cavs chcieli mieć proven veta w trakcie rebuildingu, a on zachowuje się jak 23-letni typ, niezadowolony, że gra w teamie będącym w rebuildingu. What the...  

Teraz jest z grubsza beznadziejny i chyba dalej nie podoba mu się bycie w rebuildingu. Nie chcę jakoś krytykować gościa, bo raz, że miał problemy psychiczne i może to było coś poważnego, a dwa, że miał 21309 kontuzji i może po prostu jest skończony, ale jednak mega dziwny typ. Facet zagrał parę razy w ASG, jego wkład do tytułu to parę hustle plays w G7 finałów i ma jeden z najgorszych kontraktów w lidze, jednak trochę przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał:

No, Love dostał  maxa w wieku 30 lat pomimo kiepskiej gry w playoffach, bo Cavs chcieli allstara na lata rebuildingu.

Od tego momentu zagrał jakąś 1/3 meczów, rok temu jak akurat był zdrowy i oglądałem Sextona, to wyglądał jakby mu kompletnie nie zależało, no i było kilka zachowań/masa plotek, wskazujących, że mu się nie podoba bycie w rebuildingu.

Tzn. typ dostał kontrakt na zachętę, bo Cavs chcieli mieć proven veta w trakcie rebuildingu, a on zachowuje się jak 23-letni typ, niezadowolony, że gra w teamie będącym w rebuildingu. What the...  

Teraz jest z grubsza beznadziejny i chyba dalej nie podoba mu się bycie w rebuildingu. Nie chcę jakoś krytykować gościa, bo raz, że miał problemy psychiczne i może to było coś poważnego, a dwa, że miał 21309 kontuzji i może po prostu jest skończony, ale jednak mega dziwny typ. Facet zagrał parę razy w ASG, jego wkład do tytułu to parę hustle plays w G7 finałów i ma jeden z najgorszych kontraktów w lidze, jednak trochę przesada.

swoja droga w ASG byl chyba 2 razy kontuzjowany (Cavs) i w koncu nie zagral :)

tak z grubsza wyglada liga w pelni gwarantowanych kontraktow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

@memento1984 bo Ty jesteś sadomasochistą i oglądasz Cavs. Szepnij no koledze z forum jak tam Okoro sobie radzi? Zdaje mi się, że rzutówkę poprawił?

No chyba, że ktoś inny lubi się katować to dajcie parę słów.

Wszystko oprocz rzutu naprawde solidnie, dobrze sie wpasowuje moim zdaniem w to co Cavs chca budowac. Poprawil rzut za trzy i zaczal coraz bardziej odwaznie grac ofensywnie, duzo cutow coraz fajniej to sie zaczyna ogladac razem z Garlandem.

moim zdaniem fajny skillset i jakies takie early jimmy buckets vibes (lol). Cyferki (z przekroju calego sezonu) wogole nieprzekonywujace ale to jest pierwszoroczniak. Ja ogladajac ten cle basketball widze jednak spory progres.

Swoja droga dzisiaj goscinnie w CLE i ide ba meczycho po zajebiscie dlugiej przerwie!!!!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecze przy udziale 15% publicznosci to niezla porazka, bez kitu. bylem na wielu spotkaniach Cavs, jak byli na dnie - ale w ostatnia sobote, z Miami poprostu jak granie przy pustej hali (wszystkie 15% biletow z puli sprzedanych, ostatnie 3 bilety okolo 20:00 byly w okolicach 200-300$). Jedyny plus, ze jak dobrze krzykniesz to cie zawodnicy slysza (sprawdzone na Cedi'm), i moze nawet jakos mozna zaistniec w TV?

nie wiem czy straznik transferowy zraportowal (moze ominalem), ale wielki Krol Flopper, jedyny w swoim rodzaju, Anderson Varejao podpisal 10-cio dniowke z Cavs. Tak to ten gosc co spedzil prawie cale sensowne koszykarskie zycie w Cavaliers, zeby po waivie wskoczyc na playoffowy bandwagon Warriors i nie zdobyc piersionka (propozycje przyjecia pierscienia za polowe tamtego zwyciezkiego sezonu odrzucil). do tej pory mam pamiatke z Cavsowych "darmowek" rozdawanych przy okazji rozgrywanych spotkan (a w zasadzie dwie): peruka + "koc do ogrzewania kontuzjowanych kolan Andersona na lawce".

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, memento1984 napisał:

koc do ogrzewania kontuzjowanych kolan Andersona na lawce

Miałem pisać, że Cavs wyjęło asa z rękawa w postaci Varejao (nie grał dwa lata) ale zostałem wyprzedzony, więc spytam o ten koc. 

To jest takie cuś?:

varejao-snuggiejpg-268708b5886c167b_medi

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa analiza nt Garlanda, wiekszosc pewnie nie oglada Cavs (zaskoczenie) to tutaj calkiem rzetelnie zebrane obserwacje - sam bym az tak daleko nie wybiegal z moja wyobraznia, ale ten sezon jest niesamowita poprawa i z kazdym tygodniem wyglada coraz lepiej.

 

https://theanalyst.com/na/2021/05/is-darius-garland-rising-to-stardom/

W dniu 1.05.2021 o 16:21, Eld napisał:

@memento1984 bo Ty jesteś sadomasochistą i oglądasz Cavs. Szepnij no koledze z forum jak tam Okoro sobie radzi? Zdaje mi się, że rzutówkę poprawił?

No chyba, że ktoś inny lubi się katować to dajcie parę słów.

dzisiaj absolutna petarda w wykonaniu Okoro z Suns, wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Coś więcej bo ja zwykle o tej porze śpię, a dzisiaj będę miał średnio czas na powtórki?

oglądałem i kolo wygląda w tym meczu jak jakiś superstar.

Dziwne trochę, bo chyba jednak w sezonie nic czegoś takiego nie zapowiadało.

Z drugiej strony pod koniec meczu i w dogrywce Suns mocno zagęścili trumnę właśnie Okoro i Osmanowi i w dogrywce nie pograli (ale może też zmęczenie, po jednym z wjazdów pod koniec 4kwarty Kevin Love mu masował łydkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał:

oglądałem i kolo wygląda w tym meczu jak jakiś superstar.

Dziwne trochę, bo chyba jednak w sezonie nic czegoś takiego nie zapowiadało.

Z drugiej strony pod koniec meczu i w dogrywce Suns mocno zagęścili trumnę właśnie Okoro i Osmanowi i w dogrywce nie pograli (ale może też zmęczenie, po jednym z wjazdów pod koniec 4kwarty Kevin Love mu masował łydkę)

Aż chyba jednak znajdę trochę czasu aby sobie obejrzeć.

Zachęciłeś mnie wraz z Memento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczone.

Oj będą mieli pociechy Cavs z tego Okoro. W obronie prze kot, a dziś pokazał kilka fajnych skilli w ataku nad którymi widać, że mocno pracuje.

Za to Love i Osman do utylizacji. Tak ich widzę:

kontener_cmentarz_87ba.jpg

200w.gif.f47b6af1f342ede63f93e3c92ad6df94.gif

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Zaliczone.

Oj będą mieli pociechy Cavs z tego Okoro. W obronie prze kot, a dziś pokazał kilka fajnych skilli w ataku nad którymi widać, że mocno pracuje.

Za to Love i Osman do utylizacji. Tak ich widzę:

kontener_cmentarz_87ba.jpg

200w.gif.f47b6af1f342ede63f93e3c92ad6df94.gif

 

 

Postep w grze Okoro jest niesamowicie widoczny, jesli ktos ma cierpliwosc ogladac Cavs. To byl w koncu mecz gdzie bez mrugniecia okiem wzial gale pod pache jak jakis sstar. 
lLove powinien grac z lawki (jakies lineupy z Nancem?) tylko to jest rownoznaczne z przyklepaniem ze juz sie go nigdzie nie odda? Moze Cavs go powinni za tego Wigginsa oddac (lol!), albo doplacic do kijowego kontraktu Barnesa?

nastepny sezon bedzie zacny, juz na poczatku tego jak wszyscy byli zdrowi bylo sympatycznie. 
niech ta loteria bedzie jeszcze laskawa w tym roku!!!!

4 godziny temu, mac napisał:

oglądałem i kolo wygląda w tym meczu jak jakiś superstar.

Dziwne trochę, bo chyba jednak w sezonie nic czegoś takiego nie zapowiadało.

Z drugiej strony pod koniec meczu i w dogrywce Suns mocno zagęścili trumnę właśnie Okoro i Osmanowi i w dogrywce nie pograli (ale może też zmęczenie, po jednym z wjazdów pod koniec 4kwarty Kevin Love mu masował łydkę)

Zapowiadalo - na poczatku mial dobre momenty ofensywnie ale zaraz gasl jak pierwszoroczniak. Wraz z sezonem bylo widac ze ma coraz wiecej pewnosci po atakowanej stronie, ale ostatnie tygodnie byly najlepsze. Ma chlopak “narzedzia” i od razu wygladal legitnie w obronie.

===========
ogolnie tez trzeba oddac Sextonowi ze otworzyla sie u niego gra w asysty, wczoraj nie bylo przeciez Garlanda a zespol fajnie wspolpracowal.

Dotson im wiecej ma okazji do gry tym bardziej wkurw - gosc jest takim wyrosnietym guardem ale mega chucker, moim zdaniem wogole nie pasuje do koncepcji lawki Cavs (poor mans Clarkson)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, memento1984 napisał:

ciekawa analiza nt Garlanda, wiekszosc pewnie nie oglada Cavs (zaskoczenie) to tutaj calkiem rzetelnie zebrane obserwacje - sam bym az tak daleko nie wybiegal z moja wyobraznia, ale ten sezon jest niesamowita poprawa i z kazdym tygodniem wyglada coraz lepiej.

 

https://theanalyst.com/na/2021/05/is-darius-garland-rising-to-stardom/

Tak się składa, że ja akurat staram się dosyć często zerkać na Garlanda i cieszy mnie, że nie tylko ja widzę spory postęp w jego grze. 

Btw, dzięki za artykuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.