Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2020/2021


memento1984

Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze tego Allena gdzies Cavs pchna? Wyglada to jak zmiana bo Drummond tutaj nie wraca za rok. Tylko co oni zrobia z taka iloscia klockow?

aha, Prince (40% FG) > Osman (35% FG!!!!) wiec w sumie spoko. Exum gral obrone ale nawet bez niego, po powrocie Okoro bylo wporzadku. ostatni mecz to abberacja bo tam juz nie bylo nikogo, zostal tylko sam, bezzebny Osman (czlowiek minus-minus na obu krancach parkietu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Dokładnie. To jest pytanie dnia! 

to by mialo najwiecej sensu, tj Javale gdzies tam. Ale Cleveland nie bedzie waivowac chyba Drummonda ot tak zeby go sobie ktos wzial za czapke gruszek - z drugiej strony nie ma jakis takich kulawych kontraktow, ale dluzszych ktore by mialy sens?

na mojej liscie zyczen, niech sie tam w atlancie zakotluje to moze Cavs beda jedynymi zeby dac Collinsowi maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:


 

Blazers się kłaniają

Z innej beczki. Cavs to jest ekipa która ostatnie 3 sezony była zawsze najgorsza w defensywie. Teraz praktycznei ten sam skład ma czołową obronę. Wprawdzie po stracie widać ,że już nie są w statnie utrzymać TOP3 obronę ( Z Exumem mieli 98 ,8 ) ale oni nadal bronią dobrze nawet w tym pogromie z Jazz podobało mi się jak rotują . Jak próbują pilnować rzutów za 3 itp... Choć jak dziś patrzyłem na rozegranie Cleveland to nie wiem jakim cudem oni wygrali.. Dotson jest słabym kozłującym. Kreatorem też mizernym. Osman zagrał chyba swój najlepszy mecz a przynajmniej ja nie pamietam lepszego. Drummond chyba chce udowodnić całej lidze ,że opłaca się mu dać rolę startera . Za chwilę i tak pewnie straci rolę startera bo pewnie Cavs będzie grał Allenem w s5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 03:49, ely3 napisał:

Blazers się kłaniają

Z innej beczki. Cavs to jest ekipa która ostatnie 3 sezony była zawsze najgorsza w defensywie. Teraz praktycznei ten sam skład ma czołową obronę. Wprawdzie po stracie widać ,że już nie są w statnie utrzymać TOP3 obronę ( Z Exumem mieli 98 ,8 ) ale oni nadal bronią dobrze nawet w tym pogromie z Jazz podobało mi się jak rotują . Jak próbują pilnować rzutów za 3 itp... Choć jak dziś patrzyłem na rozegranie Cleveland to nie wiem jakim cudem oni wygrali.. Dotson jest słabym kozłującym. Kreatorem też mizernym. Osman zagrał chyba swój najlepszy mecz a przynajmniej ja nie pamietam lepszego. Drummond chyba chce udowodnić całej lidze ,że opłaca się mu dać rolę startera . Za chwilę i tak pewnie straci rolę startera bo pewnie Cavs będzie grał Allenem w s5 .

wszystko zgoda, najbardziej szokuje ta obrona bo to sa praktycznie ci sami goscie a majac takiego Osmana, nie da sie uchronic imho. A tu nagle Osman zyciowka w barwach Cavs i to nie taka na "L" tylko nawet wygrali. Dotson dupa straszna i dlatego to nie jest starter, ale ktos musial grac a Drummond musial na tym swoim marniackim wykonczeniu wsadzic 30+ i 20+ zbiorek. Allen to bedzie fajny gosc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w Cleveland ...

 

The Cleveland Cavaliers are planning to trade or waive 2019 first-round pick Kevin Porter Jr., sources confirmed to ESPN.

Porter hasn't played and has largely been away from the team this season for what has been termed personal reasons. He was working his way back and attended his first game Friday night when the Cavs beat the New York Knicks.

That night, however, he had a screaming match with team officials after his locker was moved to an auxiliary area to accommodate new teammate Taurean Prince, who arrived from the Brooklyn Nets with Jarrett Allen in a trade last week. After the episode, Porter was told to clean out his locker and other members of the roster were informed he'd no longer be on the team, sources said.

https://www.espn.com/nba/story/_/id/30735990/sources-cleveland-cavaliers-look-trade-waive-kevin-porter-jr-outburst

 

az sie przypomina 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cvbe napisał:

Zasłużył na miejsce w piątce największych dzbanów w NBA:

PG. Kyrie

SG. Porter Jr

Ciekawe kto tam jeszcze by mógł dołączyć...

Na SF proponuję Shabazza Muhammada który to odrzucił gwarantowane 40/4 od Wolves, po to by po roku wylądować w Chinach. Śmieszne, że po ostatnim RS dopiero by mu się ten kontrakt skończył.

Na PF bym postawił Darko Milićića. A na C jest całkeim sporo kandydatów. Od Noela który odwinął to samo co Shabazz, ale się jeszcze trzyma w lidze przynajmniej, poprzez Larrego Sandersa czy Kwame Browna, czy choć by maskot Perkins. 

Honorable mention: Beasley, JR Smith, Wiggins, Josh Jackson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o aktualnych graczy, Josh Jackson by się łapał na SF faktycznie bez problemu, sprawa nie wzięcia dobrego kontraktu to tylko za duża wiara w siebie, nie nazwałbym tego byciem dzbanem a tylko przecenieniem własnych możliwości więc większość tu odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaku dodaje jeszcze fakt, ze do swojego coacha (czarnoskory) i gm’a (cxarnoskory) krzyczal glosno o modern day slavery, inkasujac jednoczescie rownowartosc 1/12 za kazde 4 tygodnie spedzone czeszac i pielegnujac swoje loczki + zbijajac baki w domu. 
jego szafka zostala przesunieta ze wzgledu na protokoly nba (covid) i seniority dwoch gosci ktorzy przybyli, Taurean “ksiaze i wladca niewolnikow” Prince, Jarret “globus” Allen.

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sexton to jest prawdziwy blue collar talent. zero patoli, nawet jak przyjebal nad Durantem to zero jakiejs patoli i tauntingu, wzial nastepnie Greena i boom. wow, jaki spektakl. 113 pts by Nets nie wygladalo tak niesamowicie, ale jak ktos ogladal mecz to naprawde rotowali i bronili, szczegolnie pierwsza polowa, wow.

Allen wpisuje sie tutaj w ten koncept Cavs! Prince, mimo przebudzenia w drugiej polowie (ofensywnie), naprawde turnover machine, oczy bolaly.

PS

na jednej z moich apps NBA nadal jako highlight podali 38pts Duranta, LOL chyba nie wpadli ze Sexton wrzucil 42pts

"Colin Sexton said fuck your super team, fuck your refs,fuck the big three and fuck you too"

tutaj cale:

https://streamable.com/cwyztz

 

https://streamable.com/x87swg

https://streamable.com/jo98rw

https://streamable.com/6nexr4

https://streamable.com/t27oa8

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@memento1984

Tak utyskiwałeś na Osmana a on ostatnio gra naprawdę bardzo dobrze. Dziś też nawet w obronie dawał radę. Inna sprawa ,że Sexton jest bohaterem ale te jego zapędy do solowych akcji zarówno w 4 a zwłaszcza w 1 dogrywce prawie załatwiły Cavs. Jak w końcu był zmuszony podać do Allena to od razu były punkty. A potem trójka Nance  i jego na koniec ( choć tu akurat Irving dał się złapać w złej pozycji ) ale ogólnie lepiej Cavs wyjdą jak będzie w trudnych momentach dzielił się piłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.