Skocz do zawartości

Draft 2021


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ignazz napisał:

Proste. Mobley in to Allen out 

bo to coraz bardziej wyglada na to, ze Cavs zmatc***a oferte Allena ale chyba go wysla w swiat. Allen to taki dziwny zawodnik, mial na poczatku mocne wejscie, wszedzie na parkiecie, skuteczny ale po miesiacu / 1.5, gosciu zniknal (tez kontuzja jakas). w Cleveland retro jest zawsze na propsie, wiec moze w koncu zrobia jakis retro bbal z pik'und'rollami na Allena+Mobleya!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2021 o 17:27, memento1984 napisał:

czyli maja rok na przetrzymanie - chyba forntcourt z Allena i Mobleya nie bedzie gorszy niz TT/Nance/Drummond/Zizic : ))))))

Zizića od roku już chyba nie ma.

Kolo zasłyną jedną rzeczą. Złapał zajebisty pass od LBJ i tyle go widziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin zostało. 
 

Jest pełno plotek dotyczących wymian. 
najczęściej GOLDEN CHAR NYK OKC

Kolejność moich marzeń do spurs

Wagner

Sengun

Moody

Kai

Bouknight

Jalen 

 

lub trade down i

Murphy 3

Duarte

Garuba

druga runda

wybor #1 zadecyduje 

1. DET -- Cade Cunningham

2. HOU -- Jalen Green

3. CLE -- Evan Mobley

4. TOR -- Jalen Suggs

5. ORL -- Scottie Barnes

6. OKC -- James Bouknight

7. GSW -- Josh Giddey lub Kuminga na handel

8. ORL -- Jonathan Kuminga jezeli zostanie lub moody 

9. SAC -- Franz Wagner

10. MEM -- Moses Moody lub Giddey

11. CHA -- Kai Jones lub trade down z Knicks ( Duarte)

12. SAS - Sengun lub Jalen lub trade down 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vegas 2021 NBA Draft Odds
1st overall bet
Cunningham-10000

2nd overall bet
Green -750

3rd overall bet
Mobley -750
Suggs +300
Barnes +1200
Kuminga +1300


Individual player bets
Bouknight U6.5 -160
Wagner U9 -135
Giddey U10.5 -240
Moody U10.5 -120
Sengun U12.5 -190
Kispert U14 -140
Mitchell O12.5 -135
Jones U15 -155
Johnson O14 -170
Duarte U15.5 -170
Garuba O16.5 -150
Williams U18.5 -125
Jackson O20.5 -145
Thomas U22.5 -170
Springer O22.5 -145
Cooper O23 -135
Dosunmu U27 -140
Mann O25.5 -190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarny styl spurs. 
o ile obserwowałem 18 letniego Kanadyjczyka i może to być świetny talent to trzeba było zrobić Trade down. 
przecież gość byłby dostępny lekko po 21 picku Knicks (19&21) wiec nie rozumiem ruchu nie co do osoby tylko numerka wyboru. 
 

pozycja obrońcy ktora spurs maja przeładowana martwi ale może to ostateczne potwierdzenie odejścia DDR i Millsa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz zrobiło majstersztyk biorąc pod uwagę możliwości

Musieli oddać swój wybór pierwszorundowy bo te 1,5 mln gwarantowane to przy podatku cięzka sprawa. Więc oddali do Memphis za 3 wybory drugorundowe i na dodatek wybrali z nr 40 gością , który od początku był ich celem

Jared Butler prawie we wszystkich mockach był w okolicach 20 miejsca a tu się zsunął do 40...Wiem ,że były jakieś raporty medyczne ,że z jego zdrowiem coś nie tak ale Jazz akurat ,ma niezłe koneksje rodzinne z uczelnią Baylor i dokładnie znali stan jego zdrowia więc byli pewni

Wygląda na niezłą kradzież i na dodatek będą mu płacić 50% tego jakby wybrali go z nr 30  - a wszyscy piszą ,że i tak go chcieli. Trochę ryzykowali bo jednak ktoś mógł im zwinąc tego gracza ale jakoś się udało. mają gracza TOP20 z 40 wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wstępnie top3 drużynowo w tym roku:

- Hornets skorzystali, że osunął się Bouknight, skorzystali, że osunął się Kai, którego mocno chcieli, a na dokładkę zgarnęli w 2nd round Thora z dużym upside. Lubię odważne ruchy w drafcie i te takie są. To są 3 nazwiska z dużym potencjałem, niemal na pewno nie wszyscy wypalą, ale pewnie choć jeden z nich okaże się świetnym wyborem i pewnie będzie nim Bouknight, który fajnie powinien pasować do Balla.

- Hawks mając dość mocno napakowany roster poszli też w dwóch gości z bardzo dużym potencjałem. Atlanta nie ma ciśnienia, żeby koniecznie dokładać z draftu graczy na już do gry, więc zrobili to, co powinni byli zrobić, wybrać zawodników, którzy o ile odpalą, to będą świetnym uzupełnieniem składu za 2-3 lata. Johnson to niby kolejny skrzydłowy, ale możliwe, że będzie wykorzystywany jako small ball 4, a Cooper to mój ulubiony 2nd rounder w całym drafcie, w dodatku gość się wychowywał na przedmieściach Atlanty, także zostaje w domu.

- Pacers wzięli za to gracza na już, któremu Carlisle może da pograć już w przyszłym sezonie, Duarte to bardzo fajny gość, który powinien mieć udaną karierę na poziomie startera/6th mana, a potem mając dwa late 2nd picki wyczarowali z tego 22. pick pierwszej rundy biorąc Jacksona, którego osobiście mam bardzo wysoko. Drugi najlepszy shot blocker tego draftu z potencjałem w ataku (1st step jak u skrzydłowego, dobry finisher, rzut wygląda dość obiecująco). Nie pogra w tym roku, bo Carlisle go prędzej w szatni zwiąże i zaknebluje, ale za rok, może dwa, widzę Jacksona jako następcę Turnera, który pewnie odejdzie w tym offseason.

Honorable mention: Dubs

Bottom3:

- Thunder, nie mam pojęcia co nimi kierowało. Giddey spoko, lubię go, pewnie zostanie w przyszłości kimś na poziomie Inglesa albo Hedo, ale nowym LaMelo raczej nie będzie. W dodatku w OKC w kolejce do piłki są SGA, Poku czy też Maledon i Jerome, więc kolejny ballhandler nie wiem czy jest im aż tak niezbędny. Skoro nie lubili Kumingi, to mogli pomyśleć o jakim małym trade down (choć może i pomyśleli, ale się nie udało). Za Senguna dostali spoko zwrot niby - 2 x teoretycznie jakieś mid-first za kilka lat, ale oni za kilka lat powinni być już na innym etapie budowy zespołu i te picki zaczną w pewnym momencie tracić na wartości, tak jak straciły na wartości wszystkie picki Danny Ainge w Bostonie. Tre Mann jest spoko, ale znów to jest ballhandler i poszedł ciut za wysoko. Do tego horrendalne przepłacenie za JRE. W Thunder z dużej chmury mały deszcz.

- Grizzlies poszli w upside Ziaire. Samego wyboru nie krytykuję, bo można zrozumieć, że ktoś wciąż lubi jego potencjał jako 6'10" wing z potencjałem do gry jako PnR ball handler i ISO guy, ale pewnie on byłby dostępny z #17, a jak nie, to może coś by się udało podziałać na bieżąco w trakcie draftu. Oni tu chyba w Giddey celowali oryginalnie i się przeliczyli, w związku z czym skończyli wymianę z Pels na graczu, którego bardzo możliwe, że i tak by mieli. Także wymiana Jonasa za Bledsoe, Adamsa i pick Lakers'22 wygląda żałośnie. Trade up po Aldamę też dla mnie niezrozumiały.

- Knicks, jak się rano obudziłem i zerknąłem, że z #19 i #21 poszli Kai i Keon to się zdziwiłem, że Knicks poszli w graczy z tak wysokim sufitem i niską podłogą, ale się jednocześnie uśmiechnąłem, bo lubię ryzykowne ruchy w drafcie, a Knicks, choć to niby teraz PO team, to tam wciąż brakuje legit talentu, więc Kai i Keon pod tym względem mieli sens. No, ale jednak nie. Jones poleciał do Hornets za future 1st, a Keona rozmienili na Grimesa, który może się okazać niezłym 3&D, ale takich graczy jest wielu w lidze. Jeśli ktoś kiedyś będzie żałował tej wymiany, to nie będą to Clippers. Na osłodę tylko, NYK zrobili super ruch w 2nd round oddając #32 za #34 i #36 i fajnie wybrali. McBride powinien z miejsca być ulubieńcem MSG, a Rokas to świetny prospekt, pewnie stash w tym roku, ale jak przyjdzie do NBA, to myślę, że będzie miał fajną karierę.

Honorable mention: Spurs

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ozzy110 napisał:

No widzisz tak narzekałeś na ten pick a już się powoli do niego przekonujesz :)

Gracz młodziutki ale ma już mnóstwo umiejętności. Dobre prowadzenie piłki , poprawne nawyki w obronie, świetny rzut z dobra trajektoria lotu i odpowiednim release. Czepiam się tylko brania go z aż tak wysokim numerem draftu. 

CA21-E86-C-C3-C7-426-A-B386-8324863-DD48

On za piec lat będzie młodszy niż nasz młodziutki Dejounte. 
Ma od niego lepszy rzut a obronę lepsza niż Lonnie czy mój ulubiony Bryn. 
On jeszcze dodatkowo może urosnąć. 

Wieskamp totalnie na razie zagubiony 

Vassel niestety słabiutki rzutowo. Seryjnie pudłuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.