Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch dniach kompletnej ciszy w Bulls nic nie wskazuje na PO w najbliższym sezonie.

Wszystkie co lepsze nazwiska spłynęły z rynku wraz z moimi marzeniami o powrocie do ósemki 

4ty pick dziwny ale powtarzam to co pisalem- nie znam się na drafcie, a ten rok jest tak pod tym względem wyjątkowy, że nawet ci co się znają, nie mogą być raczej pewni swoich przewidywań.

 

W Bulls jest wciąż dużo rzeczy do ustawienia, jest mnóstwo znaków zapytania i tak naprawdę ten roster startuje od zera, bo w klubie zmieniło się zbyt dużo żeby wyrokować.

Na szczęście zmieniło się dokładnie tam, gdzie powinno się zmienić i to jest coś, co mnie trzyma przy życiu.

Roster, transfery to sprawa drugorzędna. Nie na długo oczywiście, bo oczekiwania są i muszą być.

Pierwsze co trzeba zrobić , to zmienić podejście fa do Chicago, pokazać, że ten klub jest już innym miejscem i tak zachęcić potencjalnych graczy.

A tego samą zmianą FO nie zrobi się w 2 miesiące. Zaufanie zawodników odbudowuje się ciut dłużej i być może dlatego Bulls są tak pasywni na rynku obecnie.

Czekam na sezon, czekam na trade dedline

No i czekam na Bradleya Beala

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago może poczekać jeszcze rok. Zobaczyć czy Otto Porter przypomni sobie jak kiedyś grał. Sprawdzić młodych zawodników. Bulls już mają 15 zawodników na umowach które w większości skończą się za rok i wtedy Chicago może zacząć wabić gwiazdy. No ale najpierw młodzież wraz z Donovanem muszą pokazać jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BullsFaN za dużo oczekujesz po zespole, który latami był zarządzany w karygodny sposób i teraz nie jest wabikiem.

Otto ma praktycznie skreślony poprzedni sezon.

Mnie cieszy fakt, że wraz z Formanem, Paxonem i Boylenem wyleciał też sztab pseudomedyczny, to jest jedna z największych zmian i ciekaw jestem jak teraz będzie wyglądało całe przygotowanie medyczne w Bulls

Nawet jeśli w tym roku Bulls nie zagrają w po, nie będę płakał. To rok przejściowy i zespół potrzebuje czasu. Jeśli w trakcie sezonu zmajstują jakiś dobry trade i finalnie skończą w po to dobrze. Jeśli tego zabraknie, ale zobaczymy postęp i wreszcie jakiś konkretny kierunek, też będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks

Raptors

Celtics

Sixers

Heat

Nets

Hawks

pewniaki, Bulls nie maja podjazdu do żadnej z tych ekip z obecnym rosterem. To 7 spotów, do ósemki są Magic, Pistons, Wizards kolejne ekipy które raczej na pewno nie są gorsze od Bulls (na papierze Wizards lepsze fchoooj)

 

Cel na ten sezon to odbudowac Wendella, Lauriego, Chandlera. Sprawdzic tego rookasa, rozwijać Gaforda

No PO chyba nie ma co liczyc, w tej chwili przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Bucks

Raptors

Celtics

Sixers

Heat

Nets

Hawks

pewniaki, Bulls nie maja podjazdu do żadnej z tych ekip z obecnym rosterem. To 7 spotów, do ósemki są Magic, Pistons, Wizards kolejne ekipy które raczej na pewno nie są gorsze od Bulls (na papierze Wizards lepsze fchoooj)

 

Cel na ten sezon to odbudowac Wendella, Lauriego, Chandlera. Sprawdzic tego rookasa, rozwijać Gaforda

No PO chyba nie ma co liczyc, w tej chwili przynajmniej

Serio liczysz Pistons?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojebales z tym porównaniem do donica 

Chyba piątek był gruby!

 

Bulls obiektywnie mogą być zajebiście słabi albo dużo lepsi niż myślę. Nowy trener, nowy sztab, nowe podejście medyczne, nowe zasady 

Horneta nie są aktualnie wg mnie wyżej, nie są też niżej.

Jeśli dojdzie Westbrook, wówczas faktycznie Bulls są w tyle 

Nieważne co zrobią hornets

Bulls w po 2021 raczej się nie wydarzy

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BullsFaN napisał:

Serio kwestionujesz wizję Balla? To chyba pierwszy raz takie coś czytam.

Kwestionuję jego porównanie do donica 

Na razie to on grał w lidze kaloszy, więcej promocji pochodzi od brandu bbb niż z grania na poważnym poziomie z poważnymi przeciwnikami 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fultz to oden case 

Chłopak się posypał przez urazy, później sixers zrobili mu jeszcze rozpierdol, widać nie tylko Bulls mieli koszmarny sztab medyczny 

To talent na miarę swojego pokolenia, szkoda że przez urazy nie zobaczymy go już raczej nigdy w pełnej formie 

Fox mnie nie porywa, za gorąca głowa

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2020 o 10:39, Przemus napisał:

Cześć

Czy moze mi ktoś wytłumaczyć czemu Dunna puścili?oglądałem tylko kilka meczy Chicago-Dunn nie był tragiczny, w ofensywie mało dawał ale w obronie był niezły, rozgrywał też nieźle.

 

Ciężko stwierdzić

Dunn to elitarny obrońca 

Kłopotem była nieregularna gra, częste małe urazy i w zasadzie to wszystko

 

A propos urazów to Denzel właśnie się kolejnego nabawił 

Nie jestem fanem tego chłopaka, a teraz kiedy niejako wygryzł ze składu Chrisa, tym bardziej typa nie trawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w ogóle nie rozumiem Bulls. Jestem fanem od 93 roku, ale obecny skład jma duży potencjał tylko czy ten potencjał nie jest zmarnowany?

Pozbyli się Dunna, obecnie jeszcze jednego dobrego typka odpuścili i wzięli go Jazz (Shaquille Harrison-lepszy grajek niz połamana Valentina) a wcześniej Shelden-a (fajny grajek na ławkę). Dla mnie powinni zaorać jeżeli ten sezon nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.