Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2020/2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, josephnba napisał:

Jazz faktycznie nie są zdolni do tego 

Tu niestety zostaje znów ten NY bądź LA 

Tylko te rynki są w stanie szybko zrobić ekipę na finał 

 

Przecież Jazz już ma ekipę na finał. Tak jak i Suns i Nuggets..... Więc nie rozumiem tej uwagi? Lakers by mieć Lillarda musieliby oddać Davisa. Clippers PG . Knicks w teorii są najblizej tylko nie wiem czy mają coś co może ciekawić Blazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillard mówi o poświęceniu po tym jak podpisał extention na miliard dolarów? Lekka żenada

Niech odda część wypłaty, podobnie CJ, to będą środki na konkretniejsze wzmocnienia

Szansa na wymianę jest moim zdaniem zerowa.

Docelowo musiałby to być klub lepszy niż Blazers, więc już z jakimś innym zawodnikiem z topu albo przynajmniej all starem. Tacy mają sute kontrakty. Lillard za 3 sezony będzie zarabiał po 50 mln za sezon. Jaki klub mógłby to udźwignąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mameluk napisał:

 

Docelowo musiałby to być klub lepszy niż Blazers, więc już z jakimś innym zawodnikiem z topu albo przynajmniej all starem. Tacy mają sute kontrakty. Lillard za 3 sezony będzie zarabiał po 50 mln za sezon. Jaki klub mógłby to udźwignąć?

OKC. I pickow maja od zajebania i suty kontrakt Horforda zeby wyrownac. No brainer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nba2midnight napisał:

OKC. I pickow maja od zajebania i suty kontrakt Horforda zeby wyrownac. No brainer.

A komu to potrzebne?

Z perspektywy OKC Lillard nie wpasowuje im sie w timeline a dotakowo moze ograniczyc rozwoj SGA, ktory ma papiery na mega grajka.

Z perspektywy Lillarda to trafia on z deszczu pod rynne jesli chodzi o druzyne z szansa na wygrywanie tu i teraz.

Bez sensu raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

A komu to potrzebne?

Z perspektywy OKC Lillard nie wpasowuje im sie w timeline a dotakowo moze ograniczyc rozwoj SGA, ktory ma papiery na mega grajka.

Z perspektywy Lillarda to trafia on z deszczu pod rynne jesli chodzi o druzyne z szansa na wygrywanie tu i teraz.

Bez sensu raczej.

Why So Serious GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Przecież Jazz już ma ekipę na finał. Tak jak i Suns i Nuggets..... Więc nie rozumiem tej uwagi? Lakers by mieć Lillarda musieliby oddać Davisa. Clippers PG . Knicks w teorii są najblizej tylko nie wiem czy mają coś co może ciekawić Blazers

Nie o to mi chodziło

Zgadzam się że jazz są all in 

Chodzi mi raczej o przejęcie tak potężnego kontraktu przy jednoczesnym utrzymaniu zdolności do zrobienia w jeden offseason contendera.

Bulls, jazz, Nuggets nie są do tego zdolni z uwagi na zaściankowy rynek 

Inna sprawa że ani jazz ani Nuggets (choć ci są po kontuzji murryaya) nie mają ciśnienia na Lillarda. A rynki ich i Blazers są takie same

2 godziny temu, Lucas napisał:

Gdzie niby ten Lillard jest w TOP5 ligi?

Jokić, Embiid, Giannis, Doncić, Harden, Durant, Davis, LeBron, Curry, Kawhi to już jest 10, a spokojnie można dyskutować o Irving/Lillard i kolejności między nimi, choć tam wybrałbym już Dame raczej.

Kłopot w tym że jokic embiid giannis czy harden nie są lepsi od Lillarda , harden miał zespoły na deskach w czasach Rockets i miekly mu jaja, jokic maxmvp season co nie czyni go lepszym graczem, embiid to samo 

Mają po prostu lepsze warunki, Lillard jest głupio lojalny wobec przeciętnego zespołu i to zaniża mu ocenę wg mnie 

 

Mają lepsze teamyy, ale żaden z nich nie jest takich madafakerem jak lillard 

Oczywiście opinia jak opinia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał:

Mają lepsze teamyy, ale żaden z nich nie jest takich madafakerem jak lillard 

 

W tej serii Nuggets na pewno nie mieli silniejszego teamu, byli lepszym zespołem, a to jest różnica. Nuggets grali bez swojej drugiej opcji (Murray), bez startera (Barton) i bez ważnego rolesa, zwłaszcza na tę serię biorąc pod uwagę defensywnę (Dozier). Ja tylko przypomnę, że faworytem bukmacherów oraz większości ekspertów byli Blazers (na ESPN było 50/50, na Athletic większośc typowalo Blazers).

No i to Dame miał ten komfort, że gry zagrał fatalny mecz u siebie (G4) to jego koledzy zagrali tak dobrze, że zrobili blowout na Nuggets.

Lillard nie ma jakiegoś kosmicznego supportu, ale momentami narracja o nim jest bardzo przesadzona. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

Taaaaaa

Nuggetsy moi czasy kiedy Denver było underdogiem minęły 

Albo jesteś bryłką kruszca albo tym gównem z maca

Zdrowie Nuggets byliby faworytem, tak kiedy wskazywały na Portland jakieś 1.70 przed serią. Więc Denver było underdogiem. Tak samo Suns z Lakers.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

Taaaaaa

Nuggetsy moi czasy kiedy Denver było underdogiem minęły 

Albo jesteś bryłką kruszca albo tym gównem z maca

Bukmacherzy uważali inaczej przed tą serią 🤷‍♂️

14 minut temu, josephnba napisał:

No,nie wiem, dla mnie jeśli masz nurkica i cha to masz przejebane

Przecież Nurkic był świetny w tej serii. Problemem było foul trouble i to że jego najlepszym zmiennikiem na C był Carmelo :)

 

No ale skoro w czerwcu 2021 dalej uważasz że Jok nie jest 'maderfakerem' w tej lidze i jest gorszy od beta-Curry'ego jakim jest Lillard (bo nie robi groźnych min? bo nie ma signature move z pokazywaniem zegarka i krzyczeniem Dame Time?) to cóż...nic z tym się już nie poradzi - niektórzy po prostu widzą to co chcą widzieć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

W tej serii Nuggets na pewno nie mieli silniejszego teamu, byli lepszym zespołem, a to jest różnica. Nuggets grali bez swojej drugiej opcji (Murray), bez startera (Barton) i bez ważnego rolesa, zwłaszcza na tę serię biorąc pod uwagę defensywnę (Dozier). Ja tylko przypomnę, że faworytem bukmacherów oraz większości ekspertów byli Blazers (na ESPN było 50/50, na Athletic większośc typowalo Blazers).

No i to Dame miał ten komfort, że gry zagrał fatalny mecz u siebie (G4) to jego koledzy zagrali tak dobrze, że zrobili blowout na Nuggets.

Lillard nie ma jakiegoś kosmicznego supportu, ale momentami narracja o nim jest bardzo przesadzona. 

Nawet zakładając, że Blazers mieli w tej serii nieznacznie lepszy skład osobowy to jeżeli powodzenie swojego zespołu opierasz na tym, że twój center będzie w stanie przetrwać bez wyfaulowania przynajmniej w 4/5 meczach samotnie powstrzymując MVP to jesteś w dupie. A Nuggets w pełnym składzie to główny faworyt do mistrzostwa. 

Problem Blazers polega na tym, że w PO im nie pasują zespóły silne pod koszem ale też mające dobrych obrońców na obwodzie męczących Lillarda. Czyli właściwie nikt im nie pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Lillard nie ma jakiegoś kosmicznego supportu, ale momentami narracja o nim jest bardzo przesadzona

this

jak pisałem chłop potrafi grać jak superstar tylko wtedy gdy kompletnie monopolizuje grę, gdy przychodzi do grania z drużyną wygląda znacznie gorzej, z jednej strony szkoda chłopa ale z drugiej nie można zapominać, że od momentu gdy Blazers wzięli G1, wygrali potem tylko jeden mecz przegrywając dwa u siebie, te ppg Lillarda zdaje się go tu usprawiedliwiać, ale chyba niesłusznie, jako lider się po prostu nie sprawdził

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A report from Chris Haynes of Yahoo Sports on Friday said Kidd was expected to be a “top target” for the Portland Trail Blazers with the anticipation that Terry Stotts will be relieved of his duties after nine seasons. Stotts is likely to be fired after the Blazers were eliminated by the Denver Nuggets in the first round of the playoffs for the fourth time in five years.P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.