Skocz do zawartości

Wolne miejsca w lidze keeper na szurowadlo.pl


matek

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, matek napisał:

Wylosowałem kolejność: cvbe, GeDDo, Regis

W jaki sposób to losowanie się odbylo? Jaka mam pewność, że było sprawiedliwe i nie ustawione?

Wydawało mi się i było to dla mnie logiczne, że wybieramy wg kolejności zloszen. Równie dobrze mogłem jako pierwszy ze zgłoszonych powiedzieć, że nie chce minidraftu i wybrać sobie team który chce jako pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GeDDo napisał:

W jaki sposób to losowanie się odbylo? Jaka mam pewność, że było sprawiedliwe i nie ustawione?

Wydawało mi się i było to dla mnie logiczne, że wybieramy wg kolejności zloszen. Równie dobrze mogłem jako pierwszy ze zgłoszonych powiedzieć, że nie chce minidraftu i wybrać sobie team który chce jako pierwszy.

No, załatwiłem Matkowi dziwki i furę koki za pierwsze miejsce w minidrafcie punktowej ligi fantasy NBA na polskim forum o koszykówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GeDDo napisał:

W jaki sposób to losowanie się odbylo? Jaka mam pewność, że było sprawiedliwe i nie ustawione?

Wydawało mi się i było to dla mnie logiczne, że wybieramy wg kolejności zloszen. Równie dobrze mogłem jako pierwszy ze zgłoszonych powiedzieć, że nie chce minidraftu i wybrać sobie team który chce jako pierwszy.

Siedzę teraz w robocie i w Excelu machnąłem na szybko, jaki miałbym interes żeby kombinować? Wyszło akurat w kolejności odzywania się na forum sznurka, a to nie było zamierzone (tutaj też odzywaliście się w takiej kolejności, chociaż sama deklaracja była odwrotna tutaj). 

Losowanie (jeśli bierzemy je pod uwagę) i kolejność na sznurku jednak mają priorytet nad innymi formami zgłoszenia, bo część graczy operuje tylko na tamtym forum i jak mam tłumaczyć wówczas kolejność, która nie jest podparta ani losowaniem, ani listą zgłoszeń? 

Temat założony, draft start, powodzenia @cvbe, @GeDDo i @Regis :)

http://forum.sznurowadlo.pl/index.php?/topic/661-minidraft-2020/

(możecie też handlować wyborami w minidrafcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, mówisz że wylosowałeś, a o niczym takim nie było mowy przy zapisach. Wstępnie wybieramy sobie teamy i wybieraliśmy wg zgłoszeń tu na tym forum a nie na innym. Co pisał cvbe, że byłem pierwszy i miałem dostać Bulls. Gdyby się nie zgodził na minidraft, to wybrałbym sobie cavs. A drugi w kolejności wybrałby cvbe, pomimo tego, że na innym forum był pierwszy. 

Po drugie podajesz, wylosowana kolejność zanim cvbe potwierdził, że jest za minidraftem. Wcześniej nie był. A jak widzi, że po losowaniu wybiera z nr 1 i weźmie sobie zdecydowanie  najlepszego z możliwie dostępnych, to dziwne, że miałby być na nie. 

Dla mnie logicznym jest, ze kolejność zgłoszeń decyduje. Bo to nigdy nie będzie budziło zastrzeżeń i podejrzeń. No ale nie będę już strzępić już ryja, nie mam na to czasu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GeDDo napisał:

Po drugie podajesz, wylosowana kolejność zanim cvbe potwierdził, że jest za minidraftem. Wcześniej nie był.

Wcześniej pisał o dostosowywaniu się, od początku elastycznie podchodzi do zabawy. A czas goni, więc zrobiłem część spraw jak mogłem w przerwie w robocie, żeby później tylko odpalić i nie opóźniać do nocy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Godzinę temu, matek napisał:

Wcześniej pisał o dostosowywaniu się, od początku elastycznie podchodzi do zabawy.

 

3 godziny temu, matek napisał:

W sumie to potrzebuję już tylko zgody @cvbe... 

Wylosowałem kolejność: cvbe, GeDDo, Regis

Ale tematu mini nie odpalę, zanim nie będzie potwierdzenia cvbe

No i ze względu na tą elastyczność i dostosowywanie się cvbe, potrzebowałeś jego ponownej zgody co do minidraftu oraz wstrzymales się z odpaleniem tegoż tematu. 

 

Ja rozumiem, że czasu mało i trzeba szybko działać, ale te działania nie mogą budzic wątpliwości. No a tak jest w tym przypadku. Pytałem na drugim forum jaka będzie kolejność, nie określiłeś jednoznacznie, że będziesz losował. A tu bęc, losowanie zanim ostatnia osoba potwierdziła. Trzeba było wtedy napisać, że będziesz losował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, cvbe napisał:

GeDDo, oddałbym Ci nawet tego Tatuma, ale nie cierpię jak ktoś tak marudzi o pierdoły, jak stara baba przy stoisku z wędlinami przebierająca cały asortyment w poszukiwaniu Kiełbasy Życia, więc tego nie zrobię.

Czyli jakbym nie powiedział co myślę i nie ukrywał swojego niezadowolenia, to wtedy byś oddał Tatuma, bo bym w twoim mniemaniu nie marudził o pierdoły. Haha, dobry jesteś. Byś się już nie ośmieszał. A to że propsujesz matkowi jest obecnie zrozumiałe i mnie to wcale nie dziwi. Tatuma zachowaj, możesz go sobie wsadzić. Dam radę żyć bez niego.

Ja w odróżnieniu od Ciebie nie cierpię, jak wszystko robione jest chaotycznie i działania budzą spore wątpliwości. No i tak też było w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prawdopodobnie mamy trzy wolne miejsca, łatwy format: gramy jeden sezon, wybieramy 12-tu w drafcie, 5 + 3x Util gra, 4 na bench. Punkty identycznie jak w FBX. Zapraszam zainteresowanych do tematu organizacyjnego. Jak macie jakieś pytania to pisać. 
 

moze ktoś ze starej gwardii fbx1 się zgłosi w tym roku? @Lu- @ai3 @Chytruz @Kubbas @matek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to jeszcze tu mamy 4 wolne miejsca.

Łatwy i przyjemny format keeper. Łatwy bo nie ma limitu salary. Sposrod trzynastu zawodników co roku zostawiamy w składzie dziesięciu, a odpady trafiają do draftu. W drafcie wybieramy wiec po trzech pozostałych graczy, w puli są tez oczywiście inni fa, oraz rookies.

 

Uwaga: jako ze było piec wolnych miejsc to planuje zrobić minidraft dla nowych, żeby było sprawiedliwie. Na minidraft zawsze są chętni bo to dodatkowa atrakcja na wejscie do ligi. 
 

zapraszam chętnych do tematu. A pytania na priv. 
 

@cvbe @evitacre może wy? Bo minidrafty to wy lubicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.