Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Chytruz napisał:

Koelner: z pierwszym pickiem istnieje poważne ryzyko, że się nie trafi superstara

Koelner: jestem GMem to sobie z FA podpisuję Kawhi'a, a jak się nie uda, to se podpiszę Butlera, w czym problem?

W ostatnie x-dzieści lat, LeBron do LAL, Butler do Heat, Nash do Suns i Amare do Knicks, to pewnie prawie wszystkie godne odnotowania przypadki, kiedy co lepszy gracz ot tak sobie podpisał kontrakt ze słabym teamem. Reszta wszystko do contenderów albo ustawka z inną gwiazdą lub gwiazdami. Teamów z bilansem #17-#25 jest co roku 9, więc można sobie łatwo policzyć jak bardzo mniej prawdopodobne jest podpisać gwiazdę niż wziąć ją z draftu.

Harden poszedł do 34W ( skrócony sezon czyli taki 41W ), Butler 39W, Paul 34W ( COVID) . Knicks robią 34-40W , wpada jakiś game changer i awansują do PO może spiknie jeszcze jednego i walczą wyżej . A tak to jebia 28 W , żaden do nich game changer nie wpadnie i dalej są w dupie i nadal zbierają wiernych do sekty tankowanie  kończąc z Porzingisem za jakiegoś Smitha . A rookie który wjeżdża z buta , robi +20W i PO z marszu to trudny temat bo równie dobrze mogą zostać na 20-30W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, camby23 napisał:

Taka byla beka z Knicks, ze zamienili Porzingisa na Randle'a a nie wiem czy Lotysz kiedykolwiek gral na tym poziomie 😄

Randle this season: 52 assists in 7 games

Porzingis in 17-18: 57 assists in 48 games

 

Magic Randle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chytruz w jednym temacie zachwala tankowanie, a w drugim pisze o farmach dla big marketów. Fuck logic.

Właśnie nie kumam. Tym bardziej , że w finałach konferencji mieliśmy zespoły Lakers- na tel , Nuggets - ostatni tank w 2003 roku, Boston ok , Tatum z nr 3 w tradzie za Pick Fultza 🤣 oraz Heat tank w 2008 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koelner napisał:

Harden poszedł do 34W ( skrócony sezon czyli taki 41W ), Butler 39W, Paul 34W ( COVID)

Harden i Paul to były trejdy. Zresztą takich Paulów Knicks już wiele razy próbowali, wiele razy się to zesrało i ogólnie co offseason jest beka czy czasem Knicks się nie rzucą w desperacji na następnego emeryta.

 

20 minut temu, Koelner napisał:

Knicks robią 34-40W , wpada jakiś game changer i awansują do PO może spiknie jeszcze jednego i walczą wyżej

I dadzą radę kiedyś powalczyć z Sixers, którzy ponoć są w takiej c***owej sytuacji po tanku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Chytruz napisał:

Harden i Paul to były trejdy. Zresztą takich Paulów Knicks już wiele razy próbowali, wiele razy się to zesrało i ogólnie co offseason jest beka czy czasem Knicks się nie rzucą w desperacji na następnego emeryta.

Zesrało ponieważ są ( jak Kings ) uważani za śmieszną organizacje , która bez sensownie tankuje i podpisuje umowy . Dlatego jak jest światełko w tunelu to trzeba jechać dalej aby ludzie zapomnieli maski klauna ( czy tam torby papierowej ) która jest im przyklejona .Nawet jak maja się bujać przy 35-40 W to lepiej bo zawsze jakiś Oladipo może przywędrować a nóż może z pickiem 15 dostanie się jakiś George , Giannis czy Kawhi i zespół masz.

 

9 minut temu, Chytruz napisał:

 

I dadzą radę kiedyś powalczyć z Sixers, którzy ponoć są w takiej c***owej sytuacji po tanku?

Zależy kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Właśnie skończyłem oglądać mecz Golden-Knicks i zamiast analizy to wrzucę coś co mi się przypomniało z dawnych lat

Niech Madison znów będzie świątynia koszykówki gdzie występ będzie marzeniem

też oglądałem i też jestem zauroczony, banda wafłów ze szczyptą ligowego szrotu zapiernicza aż miło, a już pierwsza część czwartej kwarty, to była jakaś egzekucja, Curry w pewnym momencie w drugiej połowie był 1/5 i z niedowierzaniem obserwował z ławki to co się dzieje

inna sprawa, że drugi technik dla Greena przy +5  dla NYK ustawił trochę ten mecz

podobno jakiś bardzo młody pasiak, ja już nie mam siły do tego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.