Skocz do zawartości
Gość (Przemek...)

New York Knicks 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Chytruz napisał:

Koelner: z pierwszym pickiem istnieje poważne ryzyko, że się nie trafi superstara

Koelner: jestem GMem to sobie z FA podpisuję Kawhi'a, a jak się nie uda, to se podpiszę Butlera, w czym problem?

W ostatnie x-dzieści lat, LeBron do LAL, Butler do Heat, Nash do Suns i Amare do Knicks, to pewnie prawie wszystkie godne odnotowania przypadki, kiedy co lepszy gracz ot tak sobie podpisał kontrakt ze słabym teamem. Reszta wszystko do contenderów albo ustawka z inną gwiazdą lub gwiazdami. Teamów z bilansem #17-#25 jest co roku 9, więc można sobie łatwo policzyć jak bardzo mniej prawdopodobne jest podpisać gwiazdę niż wziąć ją z draftu.

Harden poszedł do 34W ( skrócony sezon czyli taki 41W ), Butler 39W, Paul 34W ( COVID) . Knicks robią 34-40W , wpada jakiś game changer i awansują do PO może spiknie jeszcze jednego i walczą wyżej . A tak to jebia 28 W , żaden do nich game changer nie wpadnie i dalej są w dupie i nadal zbierają wiernych do sekty tankowanie  kończąc z Porzingisem za jakiegoś Smitha . A rookie który wjeżdża z buta , robi +20W i PO z marszu to trudny temat bo równie dobrze mogą zostać na 20-30W. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, camby23 napisał:

Taka byla beka z Knicks, ze zamienili Porzingisa na Randle'a a nie wiem czy Lotysz kiedykolwiek gral na tym poziomie 😄

Randle this season: 52 assists in 7 games

Porzingis in 17-18: 57 assists in 48 games

Magic Randle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chytruz w jednym temacie zachwala tankowanie, a w drugim pisze o farmach dla big marketów. Fuck logic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chytruz w jednym temacie zachwala tankowanie, a w drugim pisze o farmach dla big marketów. Fuck logic.

Właśnie nie kumam. Tym bardziej , że w finałach konferencji mieliśmy zespoły Lakers- na tel , Nuggets - ostatni tank w 2003 roku, Boston ok , Tatum z nr 3 w tradzie za Pick Fultza 🤣 oraz Heat tank w 2008 . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Koelner napisał:

Harden poszedł do 34W ( skrócony sezon czyli taki 41W ), Butler 39W, Paul 34W ( COVID)

Harden i Paul to były trejdy. Zresztą takich Paulów Knicks już wiele razy próbowali, wiele razy się to zesrało i ogólnie co offseason jest beka czy czasem Knicks się nie rzucą w desperacji na następnego emeryta.

20 minut temu, Koelner napisał:

Knicks robią 34-40W , wpada jakiś game changer i awansują do PO może spiknie jeszcze jednego i walczą wyżej

I dadzą radę kiedyś powalczyć z Sixers, którzy ponoć są w takiej c***owej sytuacji po tanku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Chytruz napisał:

Harden i Paul to były trejdy. Zresztą takich Paulów Knicks już wiele razy próbowali, wiele razy się to zesrało i ogólnie co offseason jest beka czy czasem Knicks się nie rzucą w desperacji na następnego emeryta.

Zesrało ponieważ są ( jak Kings ) uważani za śmieszną organizacje , która bez sensownie tankuje i podpisuje umowy . Dlatego jak jest światełko w tunelu to trzeba jechać dalej aby ludzie zapomnieli maski klauna ( czy tam torby papierowej ) która jest im przyklejona .Nawet jak maja się bujać przy 35-40 W to lepiej bo zawsze jakiś Oladipo może przywędrować a nóż może z pickiem 15 dostanie się jakiś George , Giannis czy Kawhi i zespół masz.

9 minut temu, Chytruz napisał:

I dadzą radę kiedyś powalczyć z Sixers, którzy ponoć są w takiej c***owej sytuacji po tanku?

Zależy kiedy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Koelner napisał:

a nóż może z pickiem 15 dostanie się jakiś George , Giannis czy Kawhi i zespół masz.

Skoro Knicks przez jakieś kilkanaście lat nie potrafią dostać George'a, Giannisa czy Kawhi z pickiem 7-9, to dlaczego mieliby go trafić z #15?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym kuszeniem zawodników z top 10-15 jest jeszcze ten problem, że największe gwiazdy raczej nie chcą grać u trenerów-zamordystów takich jak Thibs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, karpik napisał:

Skoro Knicks przez jakieś kilkanaście lat nie potrafią dostać George'a, Giannisa czy Kawhi z pickiem 7-9, to dlaczego mieliby go trafić z #15?

Hazard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Koelner napisał:

Hazard.

pomyliły Ci się sporty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jazz ma chyba zły dotyk. Po meczu z nimi Irving zniknął z parkietów a Knicks już tylko przegrywają. A poważnie co tam sie stało z Obi ,że dziś zagrał tylko minutę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Alonzo napisał:

bdb zawodnik, nadal jednak niepokoi że mimo tak świetnej gry gra mniej niż mógłby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trafiło się Knicksom. Quickley wygląda naprawdę rewelacyjnie. Ciekawe kiedy wejdzie do s5 zamiast Paytona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 lat tankowania a najciekawsze co mają Knicks do zaoferowania to Walt Frazier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kołczu33 napisał:

8 lat tankowania a najciekawsze co mają Knicks do zaoferowania to Walt Frazier.

Nie Walt tylko jego marynarki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie skończyłem oglądać mecz Golden-Knicks i zamiast analizy to wrzucę coś co mi się przypomniało z dawnych lat

Niech Madison znów będzie świątynia koszykówki gdzie występ będzie marzeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ely3 napisał:

Właśnie skończyłem oglądać mecz Golden-Knicks i zamiast analizy to wrzucę coś co mi się przypomniało z dawnych lat

Niech Madison znów będzie świątynia koszykówki gdzie występ będzie marzeniem

też oglądałem i też jestem zauroczony, banda wafłów ze szczyptą ligowego szrotu zapiernicza aż miło, a już pierwsza część czwartej kwarty, to była jakaś egzekucja, Curry w pewnym momencie w drugiej połowie był 1/5 i z niedowierzaniem obserwował z ławki to co się dzieje

inna sprawa, że drugi technik dla Greena przy +5  dla NYK ustawił trochę ten mecz

podobno jakiś bardzo młody pasiak, ja już nie mam siły do tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.