Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Qbajag napisał:

Phoenix muszą mieć kasę na nowe kontrakty Bridgesa i Aytona. Nie dadzą CP3 3-letniego kontraktu

Nie wiem czy u Sarvera sie cos zmienilo ostatnio, ale jak po powrocie do PO po 50 latach Suns 3 miesiace pozniej zaczna sie oslabiac zeby oszczedzac pieniadze, to zaraz znowu beda zaczynac rebuilding, bo Booker im pewnie kaze spierdalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Chytruz napisał:

Nie wiem czy u Sarvera sie cos zmienilo ostatnio, ale jak po powrocie do PO po 50 latach Suns 3 miesiace pozniej zaczna sie oslabiac zeby oszczedzac pieniadze, to zaraz znowu beda zaczynac rebuilding, bo Booker im pewnie kaze spierdalac.

Odmowa 3 letniego kontraktu dla CP3 to dla mnie nie jest osłabianie się. No ale pewnie jak Book powie, że chce grać dalej z CP3 to mu dadzą.

Edytowane przez Qbajag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołczowi serdecznie gratuluję, 

a co teraz ?

w najbliższym czasie będziemy żyli draftem i to jakie "łanie" będa dostawały po 5-10 minut ot Thibsa.....

 

a co dalej? Kto z obecnych wolnych agentow powinien założyć koszulkę knicks w sezonie 21-22 ?

 

PG: 

Nunn

Dinwiddie

L. Ball

D. Graham

powrót Rosa uważam przy Thibsie za niepodważalny

 

SG:

Fournier

N,. Powell

G. Trent Jr.

 

SF:

K. Oubre

w. Burton

 

Co z naszymi wolnymi waznymi agentami - Burks Bullock ?

 

PF:  zostawie w spokoju, mam nadzieję, żę tu nie zmieni zbyt wiele..... Randle/Toppin/Gibson/ktos z draftu

C : M. Robinson i chyba ktos bardziej ofensywny za noela. Niestety Noel nie jest zadny zagrozeniem w ataku, a szkoda.......

`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie wydawać wcale kasy, niż pakować się w Dinwiddie czy Oubre. 

Ten Ball to moim zdaniem spoko opcja i powinien być celem nr 1 w Knicks. Kibicuję Barrettowi i liczę na jego szybszy rozwój. Myślę, że dobrze by się spasowali. 

Na ławce powinni utrzymać Noela i Burksa, ale tylko za rozsądny pieniądz. To samo Gibson. Szkoda, że NN jest tak niedoceniany, z drugiej strony dobrze z punktu widzenia biorącego go zespołu. Osobiście chciałbym go mocno w Lakers, o czym nie raz wspominałem. Rose raczej zostanie, byle nie chciał za bardzo wydoić Knicks. 

Ntilikina to szrot, oby nie zaproponowali mu QO, bo jeszcze weźmie i problem na rok gotowy. Kolejny problem w salary to Knox, na którego liczyłem w tym roku. Obecnie go skreślam z poważnego grania. W ogóle to NYK mają w c*** zmarnowanych picków w ostatnich latach. Lepiej niech nimi handlują, bo pick ma większą wartość od tego co później w większości wybierają. Powinni próbować podbijać po Lillarda z pickami, jakimś Toppinem i Quickleyem i co tam jeszcze mają. Mają też chyba jakieś wybory Mavs? Niech oddadzą to wszystko i atakują po Lilla. 

Z FA poza Ballem mogą próbować ataku po najgrubsze ryby, kto wie, może udałoby się kogoś skusić. Byle nie pakowali się w jakiegoś DeRozana, Oladipo lub Gaywarda. Interesujący jest Holmes, ale nie za maxa. Trent też spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LukaszKopys napisał:

 

PG: 

Nunn

Dinwiddie

L. Ball

D. Graham

powrót Rosa uważam przy Thibsie za niepodważalny

 

SG:

Fournier

N,. Powell

G. Trent Jr.

 

SF:

K. Oubre

w. Burton

Ojej... Mam nadzieje, że to jest lista ludzi których NIE brać, bo tylko Ball się tu może nadaje do poważnej koszykówki (Dinwiddie jakby nie kontuzja też) - reszta to dramat jeśli nie na dużych zniżkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cvbe napisał:

Ojej... Mam nadzieje, że to jest lista ludzi których NIE brać, bo tylko Ball się tu może nadaje do poważnej koszykówki (Dinwiddie jakby nie kontuzja też) - reszta to dramat jeśli nie na dużych zniżkach ;)

Zdrowy Dinwiddi były idealny ;) ponoć miał wrócić na play offy - jeżeli nie wróci to i tak będzie gotowy na obóz przygotowawczy do kolejnego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TryczekSzukarek napisał:

Zdrowy Dinwiddi były idealny ;) ponoć miał wrócić na play offy - jeżeli nie wróci to i tak będzie gotowy na obóz przygotowawczy do kolejnego sezonu. 

No tak, ale jeśli nie wróci teraz to dawanie mu w ciemno wieloletniego kontraktu byłoby strzałem w kolano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wciąz jakąś dziwna nadzieję na handel z Wariors, gdzie oddajemy Randla i np. Mitchela a przygarniamy Wisemana/Draft pick / Dramonda (dla wyrownania kasy)... To pewnie nierealne, bo gdyby Thibs dostał samych małolatów to chyba rzuciłby "maseczką" w twarz L. Rose ;) , ale ...... Wisemann/Topin/Barett/Quickley/(nawet przeplacony L. Ball) i 5 wyborów w drafcie 2021 to naprawde kuszące ......

 

Ok, idziemy w przebudowe na kilka sezonów, ale Thibs miałby okazję wykreowac sobie zawodników wiernych do emerytury ...... (przeziez Rosa/Gibsona tez wykreowal sobie od "kolyski" i teraz są jego najwierniejszymi kompanami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LukaszKopys napisał:

Ja mam wciąz jakąś dziwna nadzieję na handel z Wariors, gdzie oddajemy Randla i np. Mitchela a przygarniamy Wisemana/Draft pick / Dramonda (dla wyrownania kasy)... To pewnie nierealne, bo gdyby Thibs dostał samych małolatów to chyba rzuciłby "maseczką" w twarz L. Rose ;) , ale ...... Wisemann/Topin/Barett/Quickley/(nawet przeplacony L. Ball) i 5 wyborów w drafcie 2021 to naprawde kuszące ......

Randle dał dupy w PO ale po takim sezonie wątpliwe aby ktoś chciał nim w Knicks tradeować. wiadomo , że kibice mają krótką pamięć ale handlowanie nim teraz to byłoby samobójstwo pr-owe .

i green to nie , jeśli on potrafi rozwalać atmosferę w ekipie której długo już gra to może robić niezłe kwasy w Knicks ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

 

green to nie , jeśli on potrafi rozwalać atmosferę w ekipie której długo już gra to może robić niezłe kwasy w Knicks ;]

Przy tak mlodych graczach, nie planowalbym aby green sie w ogole rozpakowywał po wymianie ;) (wiem, jest kaprysny i ma zdecydowanie za duze EGO dla Thibsa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To na kogo stawiamy w S5 na PG w 2022 ?

LaMelo Ball (czy Pelicany wyrównają każda ofertę)

a moze Devonte Graham ??

 

w zasadzie byłbym za Devonte, nie musiałby grać po 35 minut i zostawiłby czas dla D.Rosa...

 

a wtedy w Draft Night ściągamy całą łąwkę na rookie kontraktach :D  - nie wiem, czy Thibs to wytrzyma :D

 

c                 Robinson / Whiteside / Gibson / rookie

pf :               Randle / Toppin / rookie

sf :               Barret / rookie / knox

sg:               Quickley / rookie /  Ntlikina

pg:               Graham / Rose / Vildoza 

 

Edytowane przez LukaszKopys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 11:30, LukaszKopys napisał:

To na kogo stawiamy w S5 na PG w 2022 ?

LaMelo Ball (czy Pelicany wyrównają każda ofertę)

 

Raczej LaMelo będzie ciężko podpisać XD Ale może jego brat Lonzo się skusi. Do Knicks to potrzebny jest mocarny scorer i ja bym składał już paczkę za Lillarda.

W tym roku oprócz Lonzo i Schrodera to jest bieda na PG, więc jedynie trade.

Graham to jest dobry grajek ale strasznie przehajpowany przez grę w Charlotte i prawdopodobnie będzie przepłacony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

 

W tym roku oprócz Lonzo i Schrodera to jest bieda na PG, więc jedynie trade.

 

Ekhm ... Lowry, Dinwiddie, moze Paul,  Mike Conley, Reggie Jackson, Derrick Rose(Knicks?), McConnell... tu tak ze dwoch, trzech lepszych od Lonzo i Schroederea moze spokojnie byc jak cos w puli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nba2midnight napisał:

Ekhm ... Lowry, Dinwiddie, moze Paul,  Mike Conley, Reggie Jackson, Derrick Rose(Knicks?), McConnell... tu tak ze dwoch, trzech lepszych od Lonzo i Schroederea moze spokojnie byc jak cos w puli.

No rzeczywiście. Z całym szacunkiem do każdego.

Dziadek, acl, dziadek, dziadek, dziadek, dziadek roles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nba2midnight napisał:

Ekhm ... Lowry, Dinwiddie, moze Paul,  Mike Conley, Reggie Jackson, Derrick Rose(Knicks?), McConnell... tu tak ze dwoch, trzech lepszych od Lonzo i Schroederea moze spokojnie byc jak cos w puli.

Moim zdaniem Paul będzie do wzięcia. I wydaje mi się, że Phoenix nie będą się o niego bić niezależnie czy wygrają pierścienie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.