Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Kołczu33 napisał:

"[Mahoney] Tom Thibodeau says he's giving consideration to having Frank Ntilikina in his playoff rotation as the Knicks prepare to face Trae Young."

Ta seria z ATL to być albo nie być Franka w NBA

 

Tego patafiana ? 🤣 Nic z niego nie będzie , drugi Bobła z Dallas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :) 

Dawno mnie tu nie było, ale przeczytałem cały temat od deski do deski!

"Jako ostatni bastion, który upadł w obronie beznadziejnych knicks w ostatnich sezonach" dziś wracam na białym koniu XD . Jako kibic beznadziei i mułu z wodorostami , wracam z podniesioną głową ! Wiedziałem, że ten moment kiedyś nastąpi. I dziękuje tym wszystkim, którzy nie cisneli po mnie tak strasznie, jak starałem się wyciagac pozytywy z tego co działo się w ostatnich 6 latach w tej organizacji. 

Ale co mnie tu zastało, a w zasadzie kogo nie zastałem (coś mi chodziło po głowie, że wraz z wygranymi Knicks , będzie mniej komentarzy założyciela tematu), mojego najdroższego dyskutanta, który w czasach kiedy jako jedyny starałem się bronić tego betonu, oczywiście mnóstwo w tym było serca i emocji, tak aktywnie ze mną dyskutował i jechał równo po tej mojej romantycznej twórczości. 

Gdzie jest Przemek Naczelny Orliński, który w czasach kibla smarował tu po 5 postów na dzień ?! 

Nie byłbym sobą, gdybym nie wrzucił tu kilka smaczków, które przeczytałem w tym temacie

 

 

"Najlepiej za nic. Jest zwykłym wrzodem"

 "To zwykły dziad i statpadder i nie ma sensu więcej o nim pisać"

 "daję sobie brodę ogolić, że on oraz Randle nie dowiozą tej skuteczności do końca sezonu" - Czy broda została ogolona ? Jeśli tak, proszę o zdjęcie. 

"Przecież na chwilę obecną to jest Allonzo Trier 2.0. Trzy mecze dobre w ataku oparte o jego akcje izolacyjne i pięć na 2/12. Nie rozumiem skąd taka podnieta tym graczem? "

 

Jak to pisał mój bohater na fan zonach "tych poprawniejszych politycznie" zaorane...

 

Przemku, namawiam Cię do powrotu na forum do swojego tematu! Ja wiem, że czasy, w których pisałeś milion postów bekowych z knicks minęły, ale może warto zagospodarować nową przestrzeń. Ja również pisałem, źle o Juliusie MIP Randlu w przeszłości tutaj, ale przeprosiłem go już kilka razy, każdy może się pomylić, w tym sezonie na szczęście nic. 

Wracaj!  podyskutujemy jak za dawnych lat ! Nadal wierzę, że masz plakat Melo nad łóżkiem i nie zamieniłeś go Giannisa lub Luke ! 

Knicks, nawet jak przegrają po z Atlantą, są najbardziej wygraną drużyna sezonu regularnego, po tym jak wszyscy zasłużenie zresztą, skreślili ich na początku sezonu. Ile ja  tu razy pisałem, że chciałem zobaczyć nawet swipe na Knicks w po i to dało by mi satysfakcje większa niż kolejne sezony wpierdolu i tanku. Na dłuższa analizę przyjdzie czas. Podpisanie Randla jest koniecznością, tak wiem to jego contract year, ale już nie chcę się pastwić nad P,  ryzyko jest zawsze. Mądre wybory, co najmniej takie jak w ostatnich dwóch sezonach. Payton zwolniony, ale bez hejtu z mojej strony, co do jego oceny. Gość jest słaby, ale miał swoje dobre momenty w tej układance Thibsa. 

Wolny rynek ? 

Pg - Lonzo / Lowry , Cp3 nie zrezygnuje z takiego siana w Phx. 

LAC się kończą ? być może jest to szansa na Leonarda w Knicks. 

 

Dziś siadam o 1.30 z nadzieją że pokonamy Atlantę i wrócimy do gry ! GO KNICKS ! 

Ograniczenie Younga + Randle MIP + dobry Barret, bez tego nie damy rady.

Bardzo fajnie się czytało ten temat, może oprócz komentarzy Przemka.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich ! 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto bezpośrednio z oznaczeniem zawołać zainteresowanego tak!

@Przemek_Orliński gdzie jesteś krotkospodenkowcu?  
 

przecież w innym razie sam przywoływany w życiu nie znajdzie tego tematu bo na tym etapie sezonu sporo przed draftem jeszcze był przyzwyczajony do przewijania poszukiwania knicks na trzeciej stronie tematów głównych. A teraz ma wszystko na gorze. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Warto bezpośrednio z oznaczeniem zawołać zainteresowanego tak!

@Przemek_Orliński gdzie jesteś krotkospodenkowcu?  
 

NIE!

SIO!

Póki go nie ma Knicks awansowali do PO, zdobyli HCA, w końcu mają all-stara który zdobył MIP i nawet trafili z draftem.

Amulet niepowodzeń. Niech wpadnie po playoffs!

* joke ofc *

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

Warto bezpośrednio z oznaczeniem zawołać zainteresowanego tak!

@Przemek_Orliński gdzie jesteś krotkospodenkowcu?  
 

przecież w innym razie sam przywoływany w życiu nie znajdzie tego tematu bo na tym etapie sezonu sporo przed draftem jeszcze był przyzwyczajony do przewijania poszukiwania knicks na trzeciej stronie tematów głównych. A teraz ma wszystko na gorze. 
 

 

On już mnie zmutował dawno temu, także nic to nie da  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2021 o 07:02, Koelner napisał:

Tego patafiana ? 🤣 Nic z niego nie będzie , drugi Bobła z Dallas .

Ale proszę z szacunkiem do wspaniałego francuzika. Akurat Beaubois przegrał z kontuzjami. Zdrowy byłby solid starterem/6th manem na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle zaczął się jak by przebudzać w ostatnich dwóch meczach, ale to było o jakieś trzy mecze za późno. Nie mniej i tak jest zajebiście bo ich miałem gdzieś w przedziale 10-14 na Wschodzie, a tu PO, HCA, MIP i jeden all-star. Bardzo udany sezon imo dla Kncicks. 

@Przemek_Orliński amulecie - zapraszamy do komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

Randle zaczął się jak by przebudzać w ostatnich dwóch meczach, ale to było o jakieś trzy mecze za późno.

Nie no, dalej grał słabiutko, ale (całkiem słusznie) założył że i tak wdupią jak nie weźmie na siebie tego. Próbował, walczył za trzech, ale Atlanta była niestety po prostu o wiele lepsza. Plus Bullock na Youngu i brak solidnego rim protectora za plecami... No to nie mogło się udać.

Szkoda, ale i tak super sezon pod kątem budowania "kultury organizacji" i postrzegania Nowego Jorku przez przyszłych FA. Wreszcie można z umiarkowanym optymizmem patrzeć w przyszłość, co niniejszym czynię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Nom ciekawe czy się utrzymają w PO chociaż dłużej niż rok. Derrick Rose za rok lepszy nie będzie, oby coś złowili w końcu na tym fa ... :) (skończy się pewnie na jakimś borderline allstarze w wieku 34+ na solidnym maxie :) )

Ykhm... Chris Paul ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cvbe napisał:

Nie no, dalej grał słabiutko, ale (całkiem słusznie) założył że i tak wdupią jak nie weźmie na siebie tego.

Staty jakieś tam w dwóch meczach zrobił, ale to nie jest żaden franchise player. Dobra druga opcja w porządnej organizacji pod warunkiem utrzymania formy z RS. Taki Middelton dla Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ten cp3 nie wydaje ci się oczywisty z tą plotką co dziś się pojawiła, że niby szuka 3y dealu? 
lowry może ? 
 

Dunno, jeśli Suns mu dadzą tyle samo to chyba zostanie? Nie wiadomo co gracz sobie myśli, ale jest w powiedzmy-contenderze i sam chciał tam przyjść, więc jeśli mieszkanie w NY to nie jest dla niego jakiś kluczowy czynnik, to w sumie po co miałby robić sportowy downgrade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chytruz napisał:

Dunno, jeśli Suns mu dadzą tyle samo to chyba zostanie? Nie wiadomo co gracz sobie myśli, ale jest w powiedzmy-contenderze i sam chciał tam przyjść, więc jeśli mieszkanie w NY to nie jest dla niego jakiś kluczowy czynnik, to w sumie po co miałby robić sportowy downgrade?

jesli wolalby mieszkac w ny miast w arizonie, to bylby durniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chytruz napisał:

Dunno, jeśli Suns mu dadzą tyle samo to chyba zostanie? Nie wiadomo co gracz sobie myśli, ale jest w powiedzmy-contenderze i sam chciał tam przyjść, więc jeśli mieszkanie w NY to nie jest dla niego jakiś kluczowy czynnik, to w sumie po co miałby robić sportowy downgrade?

Phoenix muszą mieć kasę na nowe kontrakty Bridgesa i Aytona. Nie dadzą CP3 3-letniego kontraktu.

10 godzin temu, kcp78 napisał:

jesli wolalby mieszkac w ny miast w arizonie, to bylby durniem...

młody gracz może by wybrał NY. Big Market, wielkie miasto, imprezy itp.
Ale gość bliżej końca kariery gdyby się kierował samym miejscem do mieszkania to Arizona wydaje się lepsza. W ostatnich latach sporo osób się do Arizony przenosi (chyba 5 miejsce wśród stanów, do których się ludzie przenoszą)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.