Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, camby23 napisał:

Najwiekszy dylemat jest z Randlem. Chlop jest w tym sezonie niesamowity, ale pytanie czy to walka o nowy kontrakt czy on rzeczywiście poskładał wreszcie wszystko do kupy/dostał odpowiedniego coacha i utrzyma ten poziom przez najbliższe kilka lat.

na przyszły sezon ma TO, więc mamy odpowiednio dużo czasu, żeby powiedzieć "sprawdzam". 

13 minut temu, camby23 napisał:

 

Knicks maja assety pod Beala, ale Wizards pewnie chcieliby dwoch z trojki Barrett, Quickley, Robinson plus picki.

Mam takie poczucie, że w teorii mamy jedynie assety.
- Quickley jest ok, ale ktoś taki w żadnym wypadku nie stanowi trzonu wymiany,
- Robinson'owi po 21/22 kończy się kontrakt ergo trzeba mu zapłacić (a więc jego wartość rynkowa spada)
- picki nie zapowiadają się na TOP, więc także nie są jakoś przesadnie atrakcyjne

Pozostaje jedynie Barrett, ale jego wymiana mija się z celem. W przyszłym sezonie powinien być na poziomie +/- all-star, czyli nie jakoś przesadnie daleko od Beala, a z biegiem czasu powinien być coraz bliżej.

Samego Beal'a szkoda, bo jest dokładnie tym czego potrzebujemy i fajnie by się z Randle'm i Barrett'em uzupełniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

Robinson'owi po 21/22 kończy się kontrakt ergo trzeba mu zapłacić (a więc jego wartość rynkowa spada

Robinsonowi po tym sezonie kończy się kontrakt, chyba, że grałby na QO co jest raczej niemożliwe. To nie beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koelner napisał:

Nie pakowałby się w Beala. Ma on 40 meczów w PO , pojedyncze fajne mecze ale kwestionowałyby jego leadership . Do Knicks pasowałby lider który jest nastawiony na defensywę jak Kawhi . 

Na Kawhiego nie ma szans. Knicks mają dwie opcje: rozwijać młodych, przez najbliższe 2 lata być zespołem na I rundę i poczekać na prawdziwą okazję w FA (Jokic i Embiid w 2023) lub już teraz spróbować zrobić krok do przodu kosztem oddania młodych i picków. 

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, Kołczu33 napisał:

Gdzie są hejterzy? Uciekają przed blaskiem potężnego Randla? Knicks są już powyżej zwycięstw z predykcji vegas 😁

Ja się ogrzewam w jego blasku mając go w takiej jednej giercie oraz tym, że dzisiaj kilka ziko dzięki niemu mi wpadło :P.

Korzystając z okazji to prócz organizacji Knicks, chciał bym podziękować takim sprawdzonym markom jak Denver, Suns, Pelicans oraz 76ers. You all made my day! ThX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dekadach robienia debilnych, nieprzemyślanych, pośpiesznych ruchów, zarząd Knicks chyba ... przegina trochę w drugą stronę i jest zbyt pasywny. Fajnie, że mamy zespół za który wreszcie nie trzeba się wstydzić, ale zarówno przed sezonem jak i teraz można było zrobić więcej. Przegapiliśmy kilka okazji.

Edytowane przez camby23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś jednak zrobili ...... 

Lepiej jak nic nie robią niż jak mają oddać poł składu i picków za "C. Anthonego" w ostatnim roku kontraktu

 

  • Trójstronna wymiana:
    Do 76ers: George Hill i Iggy Brazdeikis;
    Do Knicks: Terrance Ferguson;
    Do Thunder: Austin RiversTony Bradley, dwa wybory drugiej rundy (2025, 2026) 

 

Gdzieś widziałem, że oprócz Fergusona miał być jeszcze Poirier.

 

Brazdeikis wkupił sie tylko gierkami przed sezonowymi i "nasze gwiazdy" dały mu kontrakt - Dla Mnie każda zmiana Brazdeikisa jest na "+"

 

ps. Do końca miałem cichą nadzieję, że wymienimy Randla do wariors za pick (lub wisemann) i jakiś kontrakt na wyrównanie (Green /Oubre)       

marzeniem sennym było:  Randle/Robinson/Dallas pick     -         Wiseman/pick Minesota/pick Golden/Green ....

 

Miałem nadzieję, że jednak będziemy tankować w tym mocnym drafcie ale oni są chyba zbyt głodni playoff`s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

nie brałbym go . to nie jest game changer aby wrzucać go do zespołu , który się tworzy. i chyba z jego agresją w obronie nie pasuje do obecnych Knicks ;]

Daj spokoj za te cene, gdy ma spadajacy kontrakt to byłby tam skarbem w walce o Playoffs :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ferguson

2. Poirier

3. second round pick PHI 2021 ( na tę chwilę to cos ok. 45 numeru)

4. chyba 1.2 mln wyjątku

 

Niby nic a cieszy :D jak za Brazdekisa i A. Riversa (choć myślałem, że tak skromny kontrakt będziemy go trzymać na lata) to i tak super deal.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.