Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, nba2midnight napisał:

I swiat staje sie lepszym miejscem

 

 

 

Tylko ,że w Knicks występuje obrona na Jedi tzn wg Cleaning the glass oni na obwodzie generują więcej czystych pozycji niż średnia ligowa tylko jakimś magicznym sposobem rywale rzucają z nich o 6,5 % poniżej średniej z jaką rzucają. Dla porówniania rywale denver z czystych pozycji trafiają o 7 % więcej niż wynosi ich średnia.

Dla mnie to efekt  Jedi , Robią ruch ręką i rywale pudłują choć ich nikt nie broni ... Trochę Knicks ma po prostu szczęście choć na pewno ich obrona jest sporo lepsza niż rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

Tylko ,że w Knicks występuje obrona na Jedi tzn wg Cleaning the glass oni na obwodzie generują więcej czystych pozycji niż średnia ligowa tylko jakimś magicznym sposobem rywale rzucają z nich o 6,5 % poniżej średniej z jaką rzucają. Dla porówniania rywale denver z czystych pozycji trafiają o 7 % więcej niż wynosi ich średnia.

Dla mnie to efekt  Jedi , Robią ruch ręką i rywale pudłują choć ich nikt nie broni ... Trochę Knicks ma po prostu szczęście choć na pewno ich obrona jest sporo lepsza niż rok temu

Nie od dzis wiadomo, ze Tim T. To mistrz Yoda defensywy w koncu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kibice sukcesu piszą w tym topicu tylko wtedy, kiedy Nix wygrywają ;) 

Taki news, a tu cisza? Wstyd! Dalej Leon, do it! 

Przypominam, że Rose zrobił w Knicks "Hardena i Irvinga" zanim to było modne. 

Mieć tak dobrego centra pasującego do Melo i Porzingisa i oddać go za tego padalca. Ach Philu Jacksonie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemek_Orliński

Więc tak jak Sztab Minnesoty powinien swoich rywali zawsze przebierać w koszulki Denver tak sztab Knicks powinien zawsze przebierać rywali w koszulki Jazz... Albo może puszczać Jazz w trakcie meczu. Nie wiem co tak działa na Riversa ale on vs Jazz wchodzi na All Star poziom. 

I jeszcze jedno - oglądałem Qucikleya w meczu z Bostonem i teraz dzis i poprzednio z Kings...I już w sumie nie wiem czy ten Boston to był jakiś wyskok poza normę bo zarówno w Sacramento jak i dziś w Salt Lake wyglądał bardzo źle. A jeszcze oglądałem mecz z Golden i chyba tam też był bezbarwny pomimo wygranej 

A po co Rose w Knicks?  Bo chyba rozegranie to ostatnia z potrzeb Nowojorczyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

patrząc na efektywność ofensywną, to raczej pierwsza. Jeżeli zależy nam na wyniku oczywiście. 

 

 

Ale to komu zabierze minuty? Quicleyowi właśnie? Bo Payton w s5 zostanie . Rose z ławki A Quickey rozumiem tak gdzie pozostali młodzi rozgrywający Frank i DSJ czyli w otchłań zapomnienia?

Dla mnie pierwszą potrzeba Knicks to rzuty za 3.. Jakby mieli chociaż dwóch normalnych strzelców to Barrett miałby lżej

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ely3 napisał:

I jeszcze jedno - oglądałem Qucikleya w meczu z Bostonem i teraz dzis i poprzednio z Kings...I już w sumie nie wiem czy ten Boston to był jakiś wyskok poza normę bo zarówno w Sacramento jak i dziś w Salt Lake wyglądał bardzo źle. A jeszcze oglądałem mecz z Golden i chyba tam też był bezbarwny pomimo wygranej 

Przecież na chwilę obecną to jest Allonzo Trier 2.0. Trzy mecze dobre w ataku oparte o jego akcje izolacyjne i pięć na 2/12. Nie rozumiem skąd taka podnieta tym graczem? 

Ten Toppin też jest dobry herbatnik. On jest po jakieś poważnej kontuzji? Poważnie pytam, bo miał być młodym Amare i ludziom po głowach skakać, a w meczu z Portland, jak się otarł plecami o Carmelo, to się złożył jak wersalka w PRLu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.