Skocz do zawartości

Los Angeles Clippers 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest nie tak ze wrzutkami pgeorga?

Ma na koncie wiele roznych kontrowersyjnych wypowiedzi.

Tu zas widze, ze cieszy sie z nabytej konsoli (jak wielu zwykłych ludz), oraz wyznaje milosc do swojej partnerki (co tez robi wielu zwykłych ludzi).

Hashrag byc moze mial zobrazowac dystans do samego siebie, jak widac i tu ktos sie moze przyczepic. Ja zas mysle, ze nadal w niego wierzy dla siebie, chyba tez jest bardziej shape co dobrze wrozy.

A historia Jego i zony calkiem nietypowa, nadaje sie moze nawet na film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mac napisał:

A historia Jego i zony calkiem nietypowa, nadaje sie moze nawet na film.

Jest całkiem typowa, klasyczna wręcz. Wyjaśnia także, dlaczego koleś nie jest i nigdy nie będzie pierwszą opcją w zespole walczącym o tytuł.

Panna urobiła go dupą i złapała na dziecko. Klasyka klasyki jak świat długi i szeroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2020 o 08:22, NieMy napisał:

Jest całkiem typowa, klasyczna wręcz. Wyjaśnia także, dlaczego koleś nie jest i nigdy nie będzie pierwszą opcją w zespole walczącym o tytuł.

Panna urobiła go dupą i złapała na dziecko. Klasyka klasyki jak świat długi i szeroki.

**************************************************** ćwierkał :)

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

Ćwierkał to będziesz Ty. Albo inaczej, w ogóle już nie będziesz ćwierkał na tym forum za takie publiczne piśmiennictwo. 

Eeee, dlaczego. Przecież dobrze napisał. Potwierdził moje słowa. Tak się właśnie dzieje, że faceci głupieją przy kobietach. Mało jest takich zawodników jak Jimmy Butler, czy Kobi, którzy bardzo dobrze ogarniają ten temat.

PG wyjątkowo słabo. Kolejnym świetnym przykładem jest Bradley Beal. Kolejnym Jayson Tatum. Dlatego ci kolesie nie nadają się na pierwszą opcję. Ich kariery potwierdzają me słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Eld napisał:

Ćwierkał to będziesz Ty. Albo inaczej, w ogóle już nie będziesz ćwierkał na tym forum za takie publiczne piśmiennictwo. 

Przecież to był zajebisty wpis jak na męskie forum. Jak to można było ocenzurować?

Jak ktoś zgłosił tekst, że laska może zrobić facetowi z c***a wiatrak to jest grubą pizdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NieMy napisał:

Kobi, którzy bardzo dobrze ogarniają ten temat.

Kobe z tego co czytałem niedawno to hajtnął się w wieku ok 20 lat czy coś koło tego, potem bzykał jakieś narkomanki w Denver etc. Tzn.  nie wiem dokładnie jaka wg. Ciebie jest definicja dobrego ogarniania tematu wg Ciebie, ale wg. mnie to on raczej miał beginner's luck (choć ogólnie Kobe to był ogarnięsty matkojebca, więc nie wykluczam że czegoś nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie spodziewałem się tak dziwnego lata po stronie Clippers. Nie mam pojęcia co robi West ale po bardzo dobrym zeszłym to ma zaspane. Może wciąż myśli ,że wolna agentura zaczyna sie w lipcu

Odpuszczenie Harella za śmieszne pieniądze i to na rzecz konkurenta?

Odpuszczenie Ja Mychala za śmieszne bejmy i to na rzecz konkurenta z którym przegrali PO?

Podpisanie Morrisa za.......ogromną kasę

Oddali Shameta .. Jedyny zawodnik na plus to Kennard który będzie tam dobrze pasował ale straty zwłaszcza na ławce są spore i nie bardzo wiem kim oni chcą to uzupełnić

Chyba, że to oni teraz wskoczą w buty Bucks i podpiszą Bogdana. Nie wiem naprawdę sporo stracili na wartości i to na rzecz swoich głównych rywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojebywanie Clippers za poprzedni sezon zawsze na propsie, ale już nowy nadchodzi, wiec postaram sie na chlodno.

Czy tylko ja mam wrażenie, że tak samo źle się dzieje w szatni, tak samo ruchy Clippers póki co robią z nich ekipę po prostu słabsza? Ok. Kumam że jak Harrell czy Geen chcieli odejść to z różnych powodów nie mogli ich zatrzymać. Pchnięcie Shameta dla ekipy walczącej na teraz, to też dziwny dość ruch. Dobra.

Człowiek by pomyślał, że może to w ramach szerszego planu, czyszczenia salary pod jakiś kosmiczny masterplan jak rok temu, ale ... jego mac Marcus Morris za 64/4?! Zwłaszcza te 4 lata za co? Jego brat przynajmniej pierscien ma. Jeśli tyle dostał Marcie,  to Lakers mogą się już żegnać z Kieffem,  bo wg praw logiki jego brat jakieś 70-80/4 powinien wyciagnac(choć w ramach logiki NBA pewnie nie).

Póki co Clippers są wg mnie zdecydowanie słabsi niż przed rokiem. Niby odpuszczenie Greena dało im większe możliwości MLE ponoć, ale niby chca je wydać na ... Tristana i/lub Rondo/Dunna? Czy warto?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus jest wyraźnie lepszy niż Markieff.

Clippers pewnie podpiszą Rondo i ruszą Beverleya i/lub Lou za jakiegoś wysokiego. Raczej było wiadomo, że Clippers nie utrzymają całego rosteru, za to ten Harrell to niespodzianka, ale z tego co się pisze zrezygnował z większej kasy żeby iść do LAL, a nie jest powiedziane, że wziąłby podobny paycut dla Espanyolu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BMF napisał:

Marcus jest wyraźnie lepszy niż Markieff.

Clippers pewnie podpiszą Rondo i ruszą Beverleya i/lub Lou za jakiegoś wysokiego. Raczej było wiadomo, że Clippers nie utrzymają całego rosteru, za to ten Harrell to niespodzianka, ale z tego co się pisze zrezygnował z większej kasy żeby iść do LAL, a nie jest powiedziane, że wziąłby podobny paycut dla Espanyolu. 

Pozwolę się sobie nie szkodzić co do kwestii braci Morris. Marcus jest gosciem zdecydowanie lepszym w paru aspektach i zdecydowanie gorszym w innych, a Kieff ma bardziej usredniony rozklad.Gdzieś nawet latała po necie fajna grafika to obrazująca, z której można było wysnuć wniosek, że overall Kieff jest nawet trochę lepszy.

IMO porownywalni są, a już na pewno nie tak, że jeden zdecydowanie lepszy I to Marcus. Poza tym, jak pisałem, patrząc na zeszłoroczne PO, to właśnie Kieff bardziej zyskał na opinii niż Marcus. Inna sprawa, że też team inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markieff miał chyba opinię lepszego Morrisa w pierwszych ich sezonach w NBA, ale obecnie Marcus jest lepszym strzelcem, obrońcą, potrafi też lepiej kreować sobie rzut. Markieff był użyteczny w playoffach, bo był hot za 3, a w defensywie pasował do 'smallballu' z AD jako centrem ze swoją mobilnością, ale jego awareness w team D jest bardzo słabe, a tych +40% za 3 przy normalnej dawce nie utrzyma, Marcus za to potrafił w playoffach bardzo dobrze bronić LeBrona będącego na misji, a w ostatnich trzech sezonach rzuca 39% za 3 w RS i 43% w PO. Dlatego jeden z nich to poziom MLE wzwyż, a drugi ponownie czeka na okazję, ale możliwe, że skończy na minimum w contenderze. Przepłacili go może o 3-4 miliony Clippers, ale to był pewnie ich drugi najlepszy gracz w PO, ich problemy leżą  gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BMF napisał:

Markieff miał chyba opinię lepszego Morrisa w pierwszych ich sezonach w NBA, ale obecnie Marcus jest lepszym strzelcem, obrońcą, potrafi też lepiej kreować sobie rzut. Markieff był użyteczny w playoffach, bo był hot za 3, a w defensywie pasował do 'smallballu' z AD jako centrem ze swoją mobilnością, ale jego awareness w team D jest bardzo słabe, a tych +40% za 3 przy normalnej dawce nie utrzyma, Marcus za to potrafił w playoffach bardzo dobrze bronić LeBrona będącego na misji, a w ostatnich trzech sezonach rzuca 39% za 3 w RS i 43% w PO. Dlatego jeden z nich to poziom MLE wzwyż, a drugi ponownie czeka na okazję, ale możliwe, że skończy na minimum w contenderze. Przepłacili go może o 3-4 miliony Clippers, ale to był pewnie ich drugi najlepszy gracz w PO, ich problemy leżą  gdzie indziej.

Marcus tak naprawdę wypromować się dużo nabijaniem statow w padlinie Knicks. 

Pełna zgoda, że ich problemy leżą gdzie indziej dlatego tym bardziej dziwi taka cena za Marcusa. Na razie narracja jest taka, że odpuscili Greena,  żeby mieć max MLE I za to plus chyba jeszcze BAE ścigać Tristana,Rajona i/lub Dunna. Czy to warte odpuszczania Greena I przeplacania Morrisa? Moim zdaniem to mocno wątpliwe.

 

Czy to Thompson to aż taki, o ile w ogóle, upgrade nad Harrellem? Rondo jest super w PO, ale też kontekst inny, bo co innego grać obok Lebrona, a co innego być głównym, a właściwie jedynym kreatorem jakby to było w Clippers.

 

Nie mówiąc już o nie playoff Rondo I jego problemach że zdrowiem. Nie atakuje Rondo, bo sam twierdzę, że w PO im dalej tym większy kozak, ale też w pewnym kontekście zwłaszcza w tym wieku. Dlatego taki Rondo w Lakers z ławki, czy obok gracza jak Lebron to super fit, ale juz jako ten jeden, jedyny mozg/lider/kreator w tym wieku i takim przebiegu w jakimkolwiek teamie, nie tylko Clippers...nie widzi mi sie to.

Gdyby nie kontuzja Klaya I straty Nuggets, to Clippers dla mnie spadli by na sam koniec tej pierwszej trójki poscigowej za Lakers. A konkurencja nie śpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, matek napisał:

Może biura pomylił. 

W ogóle to Clippers podpisali coś nowego, czy same straty na ten moment? Kontrakt Morrisa mnie mocno zszokował jak go rano zobaczyłem. Może mu dali gruby kontrakt, żeby brat przyszedł za jakieś minimum... 

Poza wymiana za Shameta był chyba jeszcze jakis no name coś mi smignelo, ale też pewien nie jestem. Ogólnie pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Jedyny deal Bulls to temple aktualnie

Ruch na zero, dobry głos w szatni i tyle

Gallinari 20/y to jakiś żart?

Czułem że będzie chodliwy, ale Hawks chyba naprawdę upadli na głowy 

 

Sixers pożałują dealu howarda, on jedynie przy lebronue położył uszy po sobie, Embiid jest w kwestii lidershipu pusty jak bębenek, tam szybko wg mnie będzie kwas, bo obaj panowie mentalnie są niedorozwinięci 

 

Pistons z granatem dobry ruch

Ale ten toster wygląda jak składany po pijaku aktualnie. Oby Griffin i Rose szybko zmienili adresy

 

Co do haywarda

Marzy mi się snt z pacers za sabonisa, ale pewnie skończy się na turnerze

 

Po cichu wraca gdzieś Walker do Bulls, ale to raczej info życzeniowe niż realna opcja

To jest topic o lac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.