Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Tylko Johnsona okradzionego z nagrody HOFa szanuje z tego towarzystwa.

Będzie miał szansę w tym roku

ot - nie będzie first ballotem :P 

a Magic się nie bawią w żadne MVP rankingi

TEAM BASKETBALL KURŁA!!!!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Grant Hill 26,2 pts - 8,8 zb - 3,2 as - 1,4 stl - 1,5 TO - 108 wymuszonych fauli - 0,458 FG% - 0,382 3FG%

Paul Pierce 26,1pts - 8,1 zb - 3,6 as - 2,4 stl - 2,2 TO - 138 wymuszonych fauli - 0,466 FG% - 0,372 3FG%

Pierce jest bardziej skuteczny i lepiej broni. Te trzecie miejsce dla Granta Hilla się nie broni.

Chyba ułożę swój ranking wieczorem :)

No może z tym Hillem za bardzo przez pryzmat nazwiska pojechałem.

Układaj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, julekstep napisał:

ja im wróżyłem PO przed sezonem!!!

ej btw - teraz dopiero zauważyłem  że Hawks mają twój tegoroczny pick, więc już wiadomo czemu jeszcze nie odpaliłeś Rozkazu 66 (full tank :P)

Pick mam ja :P ogólnie na dealach z CVBE wychodzę jak Zabłocki na mydle :D bo Pippen i pick Pacers za Walkera to chyba najgorsza wymiana w moim życiu bez podziału na gry :D 

 No dlaczego zakładałeś ze odpalę full tank? Przecież ja nawet w zeszłym sezonie walczyłem do ostatniego meczu żeby zagrać w PO :P tam ani przez chwile nie było osłabiania zespołu :P 
Teraz mamy fajny młody core + spokój z salary + 3 picki 1rundowe- Lakers/Bucks pewnie loteryjne i mój tez coś między 12-18 :D a jeszcze 3 sezony temu twierdziłeś ze nie mam żadnego fajnego prospekta a tymczasem Rondo w tym roku jest lepszy niż Chris Paul :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Pick mam ja :P ogólnie na dealach z CVBE wychodzę jak Zabłocki na mydle :D bo Pippen i pick Pacers za Walkera to chyba najgorsza wymiana w moim życiu bez podziału na gry :D 

 No dlaczego zakładałeś ze odpalę full tank? Przecież ja nawet w zeszłym sezonie walczyłem do ostatniego meczu żeby zagrać w PO :P tam ani przez chwile nie było osłabiania zespołu :P 
Teraz mamy fajny młody core + spokój z salary + 3 picki 1rundowe- Lakers/Bucks pewnie loteryjne i mój tez coś między 12-18 :D a jeszcze 3 sezony temu twierdziłeś ze nie mam żadnego fajnego prospekta a tymczasem Rondo w tym roku jest lepszy niż Chris Paul :D 

bo 3 lata temu miałeś tylko Bynuma, który wtedy był na poziomie dzisiejszego Hibberta? :P

Rondo zabrałeś potem @Sylvinho. w jakimś oszukańczym dealu z tego co pamiętam xD

Teraz, Tecu napisał:

Graty dla Westbrooka za Rookie of the Month 🙂

Rose nie odpuści, więc będzie zażarta walka 🙂

noo to będzie ciekawsze niż te MVP voting

czy gierka wybierze

- Westbrooka, który robi więcej ale przy tym strasznie canceruje

- Rose'a, który robi mniej, ale nie psuje specjalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

super ta wizja

póki co dała już misia.....Kings! :P 

I bardzo dobrze :D brawo dla Kings, pora na kolejnego dominatora z Zachodu- Wielcy Trailblazers mimo ze zaczęli od 1-4 teraz ciskają 15-12 a jakby mecz trwał 3 kwarty to Iuz w ogóle byłoby pewnie 20-7 :D 

Rondo>Paul 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Grant Hill 26,2 pts - 8,8 zb - 3,2 as - 1,4 stl - 1,5 TO - 108 wymuszonych fauli - 0,458 FG% - 0,382 3FG%

Paul Pierce 26,1pts - 8,1 zb - 3,6 as - 2,4 stl - 2,2 TO - 138 wymuszonych fauli - 0,466 FG% - 0,372 3FG%

Pierce jest bardziej skuteczny i lepiej broni. Te trzecie miejsce dla Granta Hilla się nie broni.

Chyba ułożę swój ranking wieczorem :)

Dej tego PP do Heat i porównamy kto lepszy kozak. 4 z 7 dni tygodnia priorytet ustawie na PP aby miał ciut więcej z gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nah, ale Paulowi GMowie utrudniają (najpierw BMF przepłacił Bosha, teraz Sylwek przespał przebicie Camby'ego) :P

Rondo > Paul od koedy nauczył się jakotako rzucać :P jak mu skoczy trójka do 75-80 to powinien regularnie być w allnba team :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MarcusCamby napisał:

Grant Hill 26,2 pts - 8,8 zb - 3,2 as - 1,4 stl - 1,5 TO - 108 wymuszonych fauli - 0,458 FG% - 0,382 3FG%

Paul Pierce 26,1pts - 8,1 zb - 3,6 as - 2,4 stl - 2,2 TO - 138 wymuszonych fauli - 0,466 FG% - 0,372 3FG%

Pierce jest bardziej skuteczny i lepiej broni. Te trzecie miejsce dla Granta Hilla się nie broni.

Chyba ułożę swój ranking wieczorem :)

Gierka chyba liczy sumy statow, więc ilość rozegranych meczy też ma znaczenie 😉

23 minuty temu, Qcin_69 napisał:

tam ani przez chwile nie było osłabiania zespołu

Tylko Jamison chciał prawie TR składać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Gierka chyba liczy sumy statow, więc ilość rozegranych meczy też ma znaczenie 😉

Tylko Jamison chciał prawie TR składać 😉

Bo Andrea Bargnani grał sezon życia! Potem się skasztanil wiec Jamison wrócił do gry a w tym roku to mocny kandydat do ASW :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Ej, rzeczywiście na PF taka bryndza, że oprócz Bakera to na zachodzie w ASG będzie grał Jamison/Boozer, chyba że gierka ogarnie, że kilka ppg jest mniej warte niż defensywa to wtedy Garnett :P

Jamison zajebisty sezon gra, ogólnie bym go może i wymienił jakby się odezwał ktoś z jakimś prospektem i pickiem straconym na rzecz Celtics, inaczej raczej nietykalny na tym kontrakcie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Jamison zajebisty sezon gra, ogólnie bym go może i wymienił jakby się odezwał ktoś z jakimś prospektem i pickiem straconym na rzecz Celtics, inaczej raczej nietykalny na tym kontrakcie :D 

Jamison gra po prostu na swoim normalnym poziomie, a że ma za plecami Bynuma to nieźle to wygląda.

 

Teraz, julekstep napisał:

ale tutaj chyba powstają rankingi 'osobiste' :P

w gierce to wiadomo, że jak nie będzie kontuzji to wygra ten oszust Iverek (przy tak średnim Shaqu) :P 

No, a patrząc obiektywnie to za ten start sezonu komu byś dał jak nie Iversonowi? Chyba nie Okurowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.