Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West Semifinals] Los Angeles Lakers (54-17) – Houston Rockets (46-25)


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • january przypiął/eła ten temat

Gdyby Rockets mogli tu wystawić najmocniejszy skład:

Dragic - Beal - Jaylen Brown - Porzignis - Adebayo i z ławki Eric Gordon to byłoby tu cholernie gorąco.

Biorąc pod uwagę jednak casus Magic z Prince-Oubre to pewnie tutaj podobne podejście będzie do sprawy Beal/Porzignis. Jeden gra, ale też nie na 100% swojego impactu.

Mam spore wątpliwości czy Russell byłby zdrowy całe PO, bardzo mi jego temat przypomina Tyreke Evansa podczas kampanii Warriors.

Russell i Ingram to ogólnie temat rzeka. Jasiek ich sprzedaje i jako elite ballhandlerów, ale też zajebiste opcje na grę bez piłki. Umówmy się, ale póki Russell i Ingram nie dostali zaufania w nowym otoczeniu wyglądało to fatalnie, jeśli idzie o prowadzenie ofensywy i możemy być pewni, że przy LeBonie i Butlerze by się tak nie rozwinęli. Russell ogólnie ma ten sezon bardzo przeciętny, ale on jako lider to był w cieniu mojego Aleca Burksa, więc ten poprzedni sezon i impact all-star to mocno życzeniowa sprawa, jeśli dołożymy ciągłe problemy zdrowotne to mamy raczej średniaka ze znakami zapytania.

Ingram na przestrzeni sezonu też tracił bez piłki i tu można się zastanawiać czy ten początek sezonu to nie był lekki fluke.

Opis bardzo dobry, gdzieś seria wstępnie na 4-2 dla Lakers, może jak Regis się zepnie to dojdzie do game seven, ale to raczej szczyt możliwości Rockets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january jeżeli podajesz że LeBron przez 10 meczów playoffs oddał 4 trójki z rogu to dla mnie to znaczy że on tak nie gra. A sugestia właśnie była taka że LeBron ma u Ciebie wiecej grać offball. Teraz to potwierdziłES, więc intuicję mam dobra. 

Natomiast fajnie by było gdybyś podał jakaś propozycje podziału gry pomiędzy tych czterech graczy np. 

LeBron 40 procent on 60 off ball

Butler 30 procent on 70 off ball

Ingram 20 on 80 off

Russell 10 on 90 off

Czy coś w ten deseń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w dzisiejszej nba lepiej mieć za dużo niż za mało graczy na piłce. Sporo czyta się w krytykach zespołu ze gracze nie potrafiący grać bez piłki tracą sporo i częściowo jest to racja ale to raczej mniejszy kłopot mieć dwóch czy trzech niż 100% dominatora na piłce (taki Harden bez CP3 wcześniej ) lub żadnego. I tu przecież bardziej chodzi o to czy klepacz potrafi przełamać pierwsza linie i czy potrafi oddać na obwód. A to w Lakers akurat działa dobrze. LBJ bez piłki byłby może częściej zdziwiony ale z takim składem raczej zadowolony i wypoczęty. I nagle by odkrył ze mógłby jak Leonard w 2014 roku odpoczywać w rogu czasem i dodać więcej siły w D. Moim zdaniem tak samo realna jak przerażająca perspektywa. Do tego po stronie lakers w tej serii jest szczęście extra. Zdrowy zespół z Butlerem wykręcającym wynik życia vs istotna kontuzja u przeciwnika. Ciężko tu dyskutować i szukać słabości. Chyba ze na sile. Lakers na dziś totalnie nie maja problemów u nas jak 76rrs czy knicks które ciężko bo ciężko ale serie przeszły i to ze świetnymi zespołami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Ogólnie w dzisiejszej nba lepiej mieć za dużo niż za mało graczy na piłce. Sporo czyta się w krytykach zespołu ze gracze nie potrafiący grać bez piłki tracą sporo i częściowo jest to racja ale to raczej mniejszy kłopot mieć dwóch czy trzech niż 100% dominatora na piłce (taki Harden bez CP3 wcześniej ) lub żadnego. 

Dokladnie i te playoffs w rl NBA to pokazały ( i to był w sumie główny argument przeciwko Knicks i 76ers w 1 rundzie z mojej strony). Lakers są tu w komfortowej sytuacji. 

6 godzin temu, january napisał:

 

Myślę, że dochodzimy do akademickiej dyskusji "ile LeBrona z piłką jest optymalne" - z jego talentem zazwyczaj odpowiedź to oczywiście "jak najwięcej!". 

Niemniej - w głównym lineupie primary ballhandlerem będzie oczywiście Bron. W mieszanych Bron lub (gdy Bron odpoczywa) Butler. Reszta jest zależna od matchupów.

 

Cieszę się że się zgadzamy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niby te NBA to pokazało, jak mamy prawie wszystkie najlepsze zespoły złożone właśnie z super graczy z piłką i z przeciętnymi bez piłki ?

Najlepsze LAL ma GOAT z piłką i przyzwoitego Rondo (którego jednak najwieksze autorytery forum chciałby 2tyg temu by nie wąchał parkietu)

Za to super bez piłki ADavisa i DGreen (który z piłką jest all time beznadziejny, btw ma chyba najlepszy plus minus za dwa ostatnie sezony ..)

Ogólnie są chyba tylko 3 bdb zespoły co mają bardzo różnie rozłożonych ball handlerów i są to HEAT, Boston, Raps.

BTW Lebron + Danny Green >>> Lebron + Russel > Lebron + Ingram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Jak niby te NBA to pokazało, jak mamy prawie wszystkie najlepsze zespoły złożone właśnie z super graczy z piłką i z przeciętnymi bez piłki ?

Najlepsze LAL ma GOAT z piłką i przyzwoitego Rondo (którego jednak najwieksze autorytery forum chciałby 2tyg temu by nie wąchał parkietu)

Za to super bez piłki ADavisa i DGreen (który z piłką jest all time beznadziejny, btw ma chyba najlepszy plus minus za dwa ostatnie sezony ..)

Ogólnie są chyba tylko 3 bdb zespoły co mają bardzo różnie rozłożonych ball handlerów i są to HEAT, Boston, Raps.

BTW Lebron + Danny Green 2014 >>> Lebron + Russel > Lebron + Ingram 2019

Poprawiłem 

szkopuł w tym ze Jasiu ma Butlera jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Poprawiłem 

szkopuł w tym ze Jasiu ma Butlera jeszcze 

Poprawiac to Ty se mozesz posty Sancheza lub Jego siostry.

Danny Green za miesiac zalozy 3pierscien z 3 rozna druzyna, bedac w każdej w topie w ilosci rozegranych minut. W tym czasie Twoj Bryanek Forbesik zalozy przynete na wedke.

Wiem ze jest butler, i i lbj + butler >>> lbj + danny green ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Poprawiac to Ty se mozesz posty Sancheza lub Jego siostry.

Danny Green za miesiac zalozy 3pierscien z 3 rozna druzyna, bedac w każdej w topie w ilosci rozegranych minut. W tym czasie Twoj Bryanek Forbesik zalozy przynete na wedke.

Wiem ze jest butler, i i lbj + butler >>> lbj + danny green ofc.

Podoba się Tobie Danny Green 19/20? Cóż. Każdy ma swoje zboczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Podoba się Tobie Danny Green 19/20? Cóż. Każdy ma swoje zboczenia. 

Tak.

Nadal go bardzo cenie i Jego defensywe i to, ze rozciaga obrone. Z hou zagral bardzo dobrze, z ptb ok, a to ze wczesniej w buble sie rozgrzewal.

 

Podobnie tez cenie hejtowanego Siakama, bo nawet jak nie idzie w ataku, to nadal cos wnosi w ataku.

Taki lou williams lub harrela jak nie maja dnia w ataku, to nie wnosza nic dobrego do ekipy.

Dannu Green to od zawsze byl moj ulubiony grajek, bo lubie tych niedocenianych przez rzesze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Tez go lubię tez cenie ale nie grał dobrze w lakers i fani raczej go krytykowali niż chwalili 

Jest latwym targetem, bo to mega rzadki przypadek by byc az tak słabym z kozlem i wykonczeniem i grac w nba. A to sie rzuxa w oczy. Help defense, gra zespolowa mniej doceniana (co jako fan Tima mozesz wiedziec).

Btw super te beClown. W topicu nba bym sie nie przyznal ze nadal cenie dannego greena a tu moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mac napisał:

Jest latwym targetem, bo to mega rzadki przypadek by byc az tak słabym z kozlem i wykonczeniem i grac w nba. A to sie rzuxa w oczy. Help defense, gra zespolowa mniej doceniana (co jako fan Tima mozesz wiedziec).

Btw super te beClown. W topicu nba bym sie nie przyznal ze nadal cenie dannego greena a tu moge.

W tym topiku możesz napisać ze Ingram jest elitarnym strzelcem a nikogo to nie zaskoczy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.