Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 West Semifinals] Minnesota Timberwolves (53-18) – Denver Nuggets (50-21)


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • january przypiął/eła ten temat

John Hollinger typowałby Denver

Cytat

Jokic is averaging 25.8 points, 12.2 boards and 5.5 assists on the series on 61.5 percent True Shooting. He’s arguably been the best player on the floor in a series where Kawhi Leonard is also participating, a statement that has not been uttered credibly since 2015.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota 

Rotacja 

Hill-Booker-Tatum-Wood-Looney

glowni rezerwowi- DFS, K.Olynyk

Atak:

Atak prowadzę głównie duetem Booker-Tatum, a ten duet pozwala mi na multum rozwiązań ofensywnych:

Podstawowy pick Booker-Wood i targetujemy sobie Lou Williamsa i Nikole Jokicia. Wood jest z grubsza zajebistym finisherem na picku, a Booker zaliczył ogromny postęp w kreowaniu wysokich- wystarczy sprawdzić jak wyglądała praca duetu Booker-Ayton. 

Looney ma grać z grubsza to co w GSW- głównie odpowiada za stawianie screenow by uwolnić strzelców- w pierwszej kolejności Tatuma i Bookera, odpowiada tez za staggery i flair screeny by dać miejsce do popisu mojemu dynamic duo. 
 

Przy częstych podwojeniach Booker i Tatuma uwalniam wolne pozycje dla reszty zespołu zwłaszcza DFSa i Hilla którzy maja czekać w rogach bo wide openow nie powinno im zabraknąć. 

Wood startuje na PF, ale przy każdej okazji gdy na boisku nie ma Jokicia gra na centrze- ma przede wszystkim rozciągać atak (choć Booker i Tatum generują taki spacing ze to już prawdziwy kłopot bogactwa) i rollowac pod kosz. 
 

Tatum- mój lider- secindary creator- okazjonalne rozprowadza atak, szuka gry 1na1, jak mam grać akcje ISO to właśnie na niego w 1 kolejności.

Obrona:

Looney siedzi na Jokiciu jak Sancho na STSie. Tatum nie ma roli w obronie, jest wolnym elektronem, ale kasuje wszystkie ataki- korzystam z jego zajebistej obrony offball. 
 

Reszta zespołów ma za zadanie odcinać handoffy i nie dopuszczać do ścinania Harrisa pod kosz. Wooda w obronie ukrywam głównie na Grancie chyba ze jest Ingles to proszę bardzo . 
Generalnie chcemy żeby sweet Lou rzucał jak najwiecej, bo skoro nie umie to czemu mu bronić? Rzucam na niego Hilla lub DFSa i szybko skończy się murrayowanie. 

Dlaczego wygram te serie:

Bo mam o wiele większa sile ognia na obwodzie  i skrzydłach a jedyny matchup który przegrywam to Jokic-X 

Mam 3 typów którzy będą siedzieć na Jokiciu cały mecz i mogę nimi rotować do woli bo każdy z nich może grać na conajmniej dwóch pozycjach, a jak się wkurwie to wrzucę nawet na 

Mam zdecydowanie lepszy balans między atakiem a obrona.

Mam o niebo lepszy spacing i mogę kończyć mecze ustawieniem 5-0 Hill-Booker-Tatum-DFS-Olynyk. 
 

W zależności od potrzeby mogę grać szybko i iść na strzelaninę gdzie W Denver druga opcja w ataku jest, Jrue Holiday. 
 

Mam zdecydowanie lepszych ball handlerow i mogę grać więcej ISO gdy zajdzie potrzeba. 
 

Mam zajebistych finisherow pod koszem- Tatuma i Bookera a rum protektorem w Denver jest Nikola Jokic 

Podsumowujac- wygram, bo mam lepszy skład i jestem lepszy- z Lillardem byłoby 4:1, bez niego 4-3 ale bliżej 4:2 nie dajcie się uwieść Jokiciowi bo tutaj nikt nie jest nawet blisko Dania impaktu Murraya i nie za bardzo widzę kogoś kto pociągnie atak poza Serbem. 
 

Sorry za literówki, pisałem z telefonu wiec nie mam jak wklejać cyferek, buziaki 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Qcin_69 napisał:


Looney ma grać z grubsza to co w GSW- głównie odpowiada za stawianie screenow by uwolnić strzelców- w pierwszej kolejności Tatuma i Bookera, odpowiada tez za staggery i flair screeny by dać miejsce do popisu mojemu dynamic duo. 

Ktos tu sie przylozyl :D Flare screeny btw. 

Co do serii, to czekam na opis LBSa. Forma Jokica to spory game changer, ale Holiday mial dosyc przecietny sezon(lepszy box niz gra), a Williams PO. Zestaw Soty pod koszem jest na poziomie  real Clippersow, wiec Joker moze zaliczyc podobna serie. Jakkolwiek Murray wszedl na poziom all stara w tych PO i ciezko go bedzie sensownie zastapic, a poza tym cholernie trudno pokonac zespol gdzie na obwodzie jest 2 scorerow, ktorzy zapewniaja w serii ~ 55-60 punktow na mecz. Nuggets potrzebowali chokingu PG do tego, a jednak licze ze Booker takiej lipy nie odstawi.
 

7 meczowa seria i opisy beda tu dla mnie decydujace. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tangiers napisał:

Ktos tu sie przylozyl :D Flare screeny btw. 

Co do serii, to czekam na opis LBSa. Forma Jokica to spory game changer, ale Holiday mial dosyc przecietny sezon(lepszy box niz gra), a Williams PO. Zestaw Soty pod koszem jest na poziomie  real Clippersow, wiec Joker moze zaliczyc podobna serie. Jakkolwiek Murray wszedl na poziom all stara w tych PO i ciezko go bedzie sensownie zastapic, a poza tym cholernie trudno pokonac zespol gdzie na obwodzie jest 2 scorerow, ktorzy zapewniaja w serii ~ 55-60 punktow na mecz. Nuggets potrzebowali chokingu PG do tego, a jednak licze ze Booker takiej lipy nie odstawi.
 

7 meczowa seria i opisy beda tu dla mnie decydujace. 

No trochę mnie zmobilizowaliscie choć ten brak Lillarda Meh, liczę ze na finał już będę mógł pisać normalnie ze typ gra bo to bardzo nie ok ze moja trójgłowyhydra jest dwuglowa :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wrzucę, żebyście widzieli jak wyglada obrona na Tatumie (a na Bookerze wyglądałaby pewnie podobnie) i żebyście wiedzieli ile wide openow generuje posiadanie takiego typa- jakiego Nuggets nie maja- w tej akcji poszło podanie do Browna który spudłował wide open 3, zebrał piłkę Theis i podał do Smarta który tez był wide open, bo cała obrona siedziała na Tatumie dalej. 
 

@MarcusCamby oczywiście dalej możesz uwazac ze Harris czy tam Holiday wystarcza solo ale no cóż, tutaj byli odpuszczani uważani za świetnych strzelców (w tych PO przynajmniej) Brown i Smart :) odejmij Celtics Tatuma i magia tych wszystkich rolsow od Stevensa ulatnia się jak kamfora. 
 

Tatum=Jokic w tych PO, pozdrawiam

(sorry za zdjęcie, archiwum własne :D) 

DA52C732-1C75-4354-A14F-A0A023DF7CD4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęcia w ogóle nie wynika to o czym piszesz.

Zresztą serio, Smart świetnym strzelcem? Przecież tego zawodnika to rywale wręcz zachęcają by oddawał swoje szalone rzuty.

Jrue Holiday się zrobił srogo overrated swego czasu, ale to wciąż najlepszy moim zdaniem perimeter defender w lidze. Także tak, co by nie mówić ma LBS sporo dobrych obrońców, a ty straciłeś swojego najlepszego zawodnika.

Może z Drummondem dałbym inaczej, ale jak wolałeś bezwartościowego Olynyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ze zdjęcia w ogóle nie wynika to o czym piszesz.

Zresztą serio, Smart świetnym strzelcem? Przecież tego zawodnika to rywale wręcz zachęcają by oddawał swoje szalone rzuty.

Jrue Holiday się zrobił srogo overrated swego czasu, ale to wciąż najlepszy moim zdaniem perimeter defender w lidze. Także tak, co by nie mówić ma LBS sporo dobrych obrońców, a ty straciłeś swojego najlepszego zawodnika.

Może z Drummondem dałbym inaczej, ale jak wolałeś bezwartościowego Olynyka...

Jrue? Świetny gracz ale ostatnie dwa sezony totalnie nie potwierdzają tego... najlepszy Peremiter defender w lidze.  Facet trochę zdziadzial 

Minny ma ultraofensywny skład i tu nie widzę takiej prostej zależności ten na tym a tamten na tamtym i atak zatrzymany. Trzeba tez dorzucić swoje pod koszem przeciwnika a tu Jrue wyglada mocno podejrzanie jeżeli chodzi o efektywność rzutowa ( dwa ostatnie sezony to najgorsze 2 z 3 wskaźników kariery) oraz bije on rekordy strat niestety. Uważnie oglądam tego gracza i trochę się cofnął aby załatwił sprawę na grających basket życia Booker&Tatum. 

Można mieć swoich ulubieńców ale trzeba realnie patrzeć co oni robią w przekroju kariery także. Gość jest dużo gorszy. Przeciwnicy dużo lepsi niż sezony poprzednie. 

Wiec średnio ta opinia mi pasuje na dziś. 

Harris tez się dopiero rozkręca a piszemy o 2R. To za mało. 

Jokowi brakuje dzika jakim jest Murray aby to dowieźć. Choć strata Lillarda jest spora to jest tu akurat zastępstwo które pasuje pod pare Tatum&Book

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borys oddaj hahaha,  bo January zasłużył jak dawno nie :) 

Super January, poleciałeś na takich banałach ze aż miło się czyta- jak bronienie Soty chcesz sprowadzić do bronienia m2m to zajebiscie, w finale konfy (ewentualnym) wyjdziesz na tym jak Człowiek Morza z Davisem na Embidzie. 
 

Btw, matki Ingrama i Russella musiały mieć druga prace w burdelu bo ich ojcami to w tym roku było 90% ligi 

4 ofensywnych superstararow maja Lakers xd chyba jak przedawkujesz bimber i widzisz podwójnie, na Taoje nieszczęście tylko ja i Slak tu chyba tyle pijemy żeby to zobaczyć xd 

Dobra ale mniejsza o to, jak znajdę chwilkę to wyjaśnię te Twoje pierdololo od Kubosława  ale na razie jem fasolkę Heinza z jajkiem sadzonym wiec mogę co najwyżej się pośmiać jak nisko upadłeś 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi szkoda braku opisu @LeweBiodroSmoka bo byłaby szansa przez ten srodek pchnąć serie. Przecież tam dodatkowo jest Grant który w pełni przejął obowiązki punktującego drugiego podkoszowego. Co dobre on dobrze ogranicza LBJ w realu to by może i z Tatumem mógł żyć jakby Sota szła w smallball. Szkoda ... może jeszcze wejdzie opis mocno spóźniony?

@LeweBiodroSmoka dawaj przez srodek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.