Skocz do zawartości

[ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)


ptak

kto wygra i dlaczego zespół trenera S....  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto wygra i dlaczego zespół trenera S....

    • Celtics Heat 4-0
      0
    • Celtics Heat 4-1
    • Celtics Heat 4-2
    • Celtics Heat 4-3
    • Celtics Heat 3-4
    • Celtics Heat 2-4
    • Celtics Heat 1-4
    • Celtics Heat 0-4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, julekstep napisał:

Mówisz że przez 3 lata nic się w C's nie zmieni w takim razie?

I to akurat jest dobry scenariusz dla Bostonu biorąc pod uwagę jak młodzi są ich liderzy..

@ Kubbas

Nie wiem co Ty widzisz w Brownie. PRzecież on nie ma nawet startu w ofensywie do tego co generuje Tatum < Ok mógłby Tatum częściej atakować kosz. Ale jego nie można odpuścić nawet na chwilę. A Brown ,,, to już na obwodzie Smart robi większe zagrożenie. Jaylen jak ma dzień to trafia a jak nie to jest ujemny w ataku. On wiele w ataku nie ma do zaoferowania. Oczywiście jak ma wokół Tatuma i Kembe to tworzą się dla niego opcje ale jakby miał być liderem ataku to Boston byłby chyba ostatni w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wypisuje takie glupoty o Brownie, zdążyłem się przyzwyczaić😉

Brown nie jest gwiazdą pierwszego formatu, twarzą organizacji. Ale to dzięki takim Brownom i Smartom można walczyć o tytuł. 

Jestem ciekaw ile zespołów odpusciłoby Browna z bostonskim kontraktem. Wiadomo, że Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ely3 napisał:

Nie wiem co Ty widzisz w Brownie. PRzecież on nie ma nawet startu w ofensywie do tego co generuje Tatum < Ok mógłby Tatum częściej atakować kosz. Ale jego nie można odpuścić nawet na chwilę. A Brown ,,, to już na obwodzie Smart robi większe zagrożenie. Jaylen jak ma dzień to trafia a jak nie to jest ujemny w ataku. On wiele w ataku nie ma do zaoferowania. Oczywiście jak ma wokół Tatuma i Kembe to tworzą się dla niego opcje ale jakby miał być liderem ataku to Boston byłby chyba ostatni w lidze


Dzieki za ta opinie ekspercka. Mysle ze moglbys nawet wiecej ciekawych rzeczy powiedziec jakbys sie przerzucil z 2 minutowych skrotow na takie 10 minutowe. Na yt mozna znalezc. 

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było lekko się spóźnić na start Denver z LAC.

Piękne otwarcie serii i ten blok Bama, miód.

Dobrze, że Heat wygrali, bo pomijając, że wolę ich w finale to no niesmaczny strasznie ten faul dający dogrywkę Bostonowi. Tam Kemba prędzej faulował, bo wepchnął DJJ na Smarta, mistrza flopow.

No ale to będzie świetną seria, oby w g7 się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne spotkanie, ale niczego innego się nie spodziewałem po ich w wczesniejszych seriach. 

Dragic jak i całe Heat gra tak dojrzałą koszykówkę, że czasami aż trudno uwierzyć, mając na uwadze, że na boisku praktycznie non stop przebywa 2-3 b.mlodych/rookie graczy. Ilość inteligentnych zagrań Gorana, jego repertuar i naprawdę solidna obrona zaskakuje nawet mnie, choć jestem jego fanem. 

W tej ekipie (ale w Celtach jest podobnie) każdy doskonale zna swoją rolę, ale to co odróżnia ich od BOS to większa ilość playmakerów. Bo obie ekipy świetnie bronią, a te powroty do defensywy są wręcz książkowe (choć od 3 meczów i Denver to pokazuje), obie mają świetnych trenerów, którzy dobrze czytają grę. 

Bardzo podoba mi się gra Smarta, naprawdę dojrzał i jest pewien swoich umiejętności, trochę takie przeciwieństwo Beverlyego obecnie. Brown to mistrz pierwszej połowy, korzysta z tego, że ciągle jest 2-3 opcja i uwaga obrony skupia się na Kembie i Tatumie, który wyrasta na prawdziwego lidera tej ekipy. Szkoda że nie ma Haywarda, bo jednak choć lubię Wanamakera to jakości w ofensywie tu brakuje i nie ma komu odciążyć Kemby/Tatuma. Smart asystuje, ale to nie jest playmaker.

Jimmy used to be Jimmy, pełni rolę której oczekiwano od niego, nikogo chyba nie zaskakuje, ale gra Herro czy Crowdera, już na pewno na plus. Szczególnie ten pierwszy robi wręcz geometryczne postępy. Niemniej dziś miejsce w Hall of fame playoff highlights zapewnił sobie posterem...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You can't spell SPO without PO.

Mega seria się szykuje, tak jak poprzednia Boston - Raps, gdzie moim zdaniem porównywalne zespoły świetnie prowadzone na każdym szczeblu.

Zadecydują niuanse i szczęście.

Trójka z rogu Butlera i blok Adebayo bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gwizdneli ten z dupy faul na dogrywkę to aż mną szarpneło. Już myslałęm że to Heat ma.

Potem mimo mega bloku i jednego trafionego ft Bama to bałem się że ten rzut rozpaczy Tatuma na drugą dogrywkę wpadnie i znowu będzie 'bonus basketball'.

Kurde ale bym chciał bym przepchnęli, wyrwali i wywalczyli (bo chyba tylko tak potrafią przechodzili do kolejnych rund) ten awans do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dnc napisał:

Jak gwizdneli ten z dupy faul na dogrywkę to aż mną szarpneło. Już myslałęm że to Heat ma.

Potem mimo mega bloku i jednego trafionego ft Bama to bałem się że ten rzut rozpaczy Tatuma na drugą dogrywkę wpadnie i znowu będzie 'bonus basketball'.

Kurde ale bym chciał bym przepchnęli, wyrwali i wywalczyli (bo chyba tylko tak potrafią przechodzili do kolejnych rund) ten awans do finału.

Przed dogrywką przy wznowieniu z autu przy 106-105 dla Miami Kemba wpadł taranem na Derricka Jonesa Jr. a ten nie kontrolując juz biegu na Smarta i .. był faul dla Bostonu . :) Smart dostał jeden osobisty i wyrównał na 106-106. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na ECF: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)
7 minut temu, Alonzo napisał:

Przed dogrywką przy wznowieniu z autu przy 106-105 dla Miami Kemba wpadł taranem na Derricka Jonesa Jr. a ten nie kontrolując juz biegu na Smarta i .. był faul dla Bostonu . :) Smart dostał jeden osobisty i wyrównał na 106-106. 

boston chyba dostał osobisty i piłkę z boku, i FT wykonał chyba Tatum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu znowu muszę pochwalić pewnego "dziadka". 34-letni Dragić jest w prime. Słoweniec nigdy nie grał lepiej jak w tych PO, ciężko się nie jarać jego grą.

BBIQ, spryt, technika. Świetna i równa forma przez całe PO - 22p/5r/5a, 47%FG, 39%3P

to będzie piękna seria ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na [ECF]: Boston Celtics (3) - Miami Heat (5)
1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Przed dogrywką przy wznowieniu z autu przy 106-105 dla Miami Kemba wpadł taranem na Derricka Jonesa Jr. a ten nie kontrolując juz biegu na Smarta i .. był faul dla Bostonu . :) Smart dostał jeden osobisty i wyrównał na 106-106. 

Zrozumiałem co się wydarzyło ale dla mnie faul z dupy bo to Kemba zaczął a osobisty dla Bostonu.

 

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Tak, Tatum. W sumie - nie rozumiem dlaczego nie Smart..

Chyba jak piłki nie ma w grze to trener wybiera wykonawce ft

EDIT:

Godzinę temu, Reikai napisał:

Faul out of play traktowany jest jak techniczny, może rzucać każdy.

No własnie o to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze Heat to wyciagneli, bo jakby przegrali przez ten faul przy inbounds, to bylby troche walek.

Z drugiej strony, dobrze ze gwizdneli ten faul, bo dzieki teamu zobaczylismy GOAT blok 👌

Juz w pierwszej akcji meczu bylo widac, ze Celtics nie beda grac obrony "dawaj open 3 i modl sie, ze nie wpadnie" jak to robili Bucks, wszyscy elegancko wysoko, wiec Heat nie beda miec juz tak latwo jak wczesniej.

A, no i Tatum jebal cegle ze cegla w 4Q i dogrywce.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.