Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś nie widzi różnicy pomiędzy sytuacją Oubre w rl Suns, gdzie ich szanse na playoffs były minimalne - a wygrali przypominam 8-0 w seeding games, a moimi Magic, gdzie playoffs są pewne i walczymy o awans do II rundy z osłabionymi Knicks - to ja nic na to nie poradzę. 

Suns mogli zobaczyć w tych meczach na co stać Bridgesa i Cama Johnsona, nie potrzebowali ryzykować z powracającym po kontuzji Oubre. 

U mnie sprawa jest jasna - Oubre jest niezbędny szczególnie po kontuzji Gordona. 

Oubre został zabrany do bańki, ćwiczył z drużyną i nie widzę powodów dla których miałby u nas w playoffs nie grać.

Monitorowałem go wiosna na bieżąco. Jeszcze w kwietniu wrzucał takie filmiki na instagrama:

 

No chyba przez te kolejne 3-4 miesiące mu sie nie pogorszyło. 

Celowo zrezygnowałem z Princea, zeby nie robić zamieszania i teraz nie będę zmieniał koncepcji na drużynę, bo ktoś tu ma złe intencje.

 

Dla mnie temat Oubre jest zamknięty i Kelly oczywiście gra. Jak ktoś chce sobie interpretować inaczej, to nie mam na to wpływu. Zabawne jest tylko to, że w sezonie regularnym jak grał kosmos były podśmiech%#ki z niego i na boisku był przez kilu GMów oceniany jak powietrze, a teraz C_M drży przed nim w playoffs :) i Marcus mi go szkaluje.

3 minuty temu, karpik napisał:

A co tutaj jest do interpretowania, skoro on od game 2 był oficjalnie nieaktywny z powodu kontuzji kolana?

Widziałem, że był nieaktywny, ale nie sprawdzałem dlaczego wychodząc z założenia, że Houston i tak by nim w rl nie grali jak nie muszą. Sprawdzę i jak masz rację, to naturalnie nie gra.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Widziałem, że był nieaktywny, ale nie sprawdzałem dlaczego wychodząc z założenia, że Houston i tak by nim w rl nie grali jak nie muszą. Sprawdzę i jak masz rację, to naturalnie nie gra.

No to bardzo źle to wygląda z punktu widzenia kultury organizacji, że GM nie wie czy jego świeżo podpisany zawodnik jest zdrowy czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Bartona Denver to też wzięło do banki i co chwilę czekaliśmy na powrót, a w końcu mimo gry z #3 w Playoffs Barton musiał bańkę opuścić.

A to że Alonzo argumentuje konieczność gry Oubre przez to, że ma rotację gorsza niż Suns, którzy RL nie zrobili Playofffs to trochę zabawne w sumie nawet.

Masz świetnego Mitchella z 1 rundy, bardzo dobry był Kyle, masz KATa, który pewnie rzuci jakieś 15 pkt jak to on w Playoffs i Oubre który może wspierać zespół jak Barton z Harrisem przez kilka meczow, a więc jako kibic. No i Harris w końcu wrócił na g6 i g7, ale też nie w roli startera grającego grube minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

U mnie też Oubre nie gra, jest kontuzjowany i nie zamierzam tworzyć rzeczywistości alternatywnej, bo ktoś sobie coś wymarzył.

To nie jest rzeczywistość alternatywna. Raporty donosiły, że gdyby Suns zrobili play-offs, to miał grać, ale nie zrobili, więc nie wiemy jak by było naprawdę:) Ale na pewno nie nazwałbym tego rzeczywistością alternatywną ( to już prędzej Beal jest rzeczywistością alternatywną niż Oubre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

 bardzo dobry był Kyle,

Oj nie przesadzałbym. 

 

Jedzie chyba na opinii z zeszłego sezonu. 

A to narazie bardziej Lowry którego widzieliśmy w latach wcześniejszych. Oczywiście dalej dobry.

12.5 pkt,  4.8 as, 37 % z gry

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Oj nie przesadzałbym. 

 

Jedzie chyba na opinii z zeszłego sezonu. 

A to narazie bardziej Lowry którego widzieliśmy w latach wcześniejszych. Oczywiście dalej dobry.

12.5 pkt,  4.8 as, 37 % z gry

i to.z jakimis k**** kasztanami  z nets

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Alonzo stworzył rzeczywistośc alternatywna i twierdzi, że gra Oubre od paru meczów jak pamiętam z opisu.

Plus raporty to jedno, a rzeczywistość to drugie, Barton i Harris według początkowych raportów mieli wrócić na początku serii xD

Alternatywną rzeczywistością jest stwierdzenie, że Magic przystąpiliby do gry w playoffs bez jakichkolwiek skrzydłowych poza Gordonem mogących normalnie grać w rotacji. 

Widzę tu bardzo dużo złej woli odnośnie moich Magic. Gdzieś sobie hejterzy Orlando zaprzeczają - albo grałby Oubre, albo Prince nie zrezygnowałby z gry i dołączył do drużyny po covidzie. Tak zrobił Nunn, i tak zrobił Mbah a Moute.

Postanowiłem zrezygnować z Princea chcąc być fair. Trzeba było wtedy pisać, że Oubre nie wraca, a nie teraz mi robić takie kurestwo. To co robisz Lucas z Marcusem to jest rzeczywistość alternatywna - Magic zostają bez skrzydłowego, a spokojnie jeden z dwójki - Oubre/Prince na 100% by grał. 

ja poszedłem w Oubre i nie zamierzam teraz tego zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zwykle wszystko obracasz w emocje, ja tam jestem pogodzony z brakiem Spencera i nie zamierzam robić fikołków, a to że nie masz skrzydłowych zdolnych do gry to nie jest wina moja czy Marcusa.

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Postanowiłem zrezygnować z Princea chcąc być fair.

To Prince zrezygnował z przyjazdu do Bubble, a nie Ty zrezygnowałes z niego.

Właśnie o takie zakłamywaniem rzeczywistości mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Postanowiłem zrezygnować z Princea chcąc być fair. Trzeba było wtedy pisać, że Oubre nie wraca, a nie teraz mi robić takie kurestwo.

Oj widzę, że GM podobnie jak jego zawodnicy (via Towns w PO, czy dziś Mitchell) również pod presją traci zmysły. 

Oubre może by grał, może nie. Obie tezy w jakimś stopniu się bronią. Niemniej widać gdzieś analogie z przytoczonym Bartonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne do oceny to jest a przecież nie mieliśmy z jednej strony tworzyć fantasy ale z drugiej branie liczby spotkań 1:1 gdzie mamy inne sytuacje zespołów mi robi zagwostke. Z tego co widziałem KO był sprawny w grach 5vs5 i nie byłbym taki mocno przekonany ze na pewno nie gra. Z drugiej strony mocno podejrzane by było aby zgodzić się z teza Oubre gra a Davis ma coś z plecami ( lakers mieli luksus oszczędzania go mimo wszystko ) i wypada na mecz. 
 

na razie podejdę do tego na spokojnie i uznam ze oboje GM zasługują na awans i zawodnicy to wiedza spinając bolące pośladki. Łącznie z tapowana kostka Lowrego. 
 

po prostu z urazami grają ciut słabiej na poziomie Doncica powiedzmy 😀😀😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM, doczekamy sie jakiegos gameplanu czy jedyne co od Ciebie przeczytamy to opinię czy Oubre gra czy nie gra? 

Zabawne, że w najbardziej wyrownanej parze PO dyskusja nie tyczy sie pomyslu na gre a obecności czy tam absencji kellyego Oubre. 

Zabawne tez że dopuszczanie do gry Oubre jest tworzeniem alternatywnej rzeczywistosci a robienie rim protectora z Nasha Vonleha to glos eksperta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw, ponawiam pomysł z zeszłego sezonu. Jeden temat dla gm'ow drużyn które rywalizują w danej serii, ich opisów, replik itd. Oraz drugi temat, do komentowania dla innych. 

Znów ktoś kto nie sledzi dyskusji na biezaco, bedzie mial problem z wyłapaniem tego co wazne.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.