Skocz do zawartości

[beGM Play-off '20 East 1st Round] Orlando Magic (48-23) – New York Knicks (44-27)


january

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

4:2Magic a takim razie 

Przecież Plumlee to najlepszy kreator w drużynie nie licząc McConnella, który w PO zapewne wypadnie z rotacji. Do tego bardzo fit pod kreowanie i uzupełnianie się z Davisem. Jedyna też realna możliwość, by Davis nie musiał pucować się na centrze. Co prawda Towns też jest miękkim c***em robiony, ale Noel jest niewygodny, a tu ma dostać sporo minut.

Jak człowiek morza wyjedzie rotacją bez pół kreatora, a potem zacznie sypać posty, że Seth Curry, Duncan Robinson czy PJ Tucker tyle, a tyle rzucają za trzy to dostanie od mnie -1 W na starcie.

Alonzo zaczął od psychologii. Ja tu jednak czekam na gameplany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Plumlee to najlepszy kreator w drużynie nie licząc McConnella, który w PO zapewne wypadnie z rotacji. Do tego bardzo fit pod kreowanie i uzupełnianie się z Davisem. Jedyna też realna możliwość, by Davis nie musiał pucować się na centrze. Co prawda Towns też jest miękkim c***em robiony, ale Noel jest niewygodny, a tu ma dostać sporo minut.

Jak człowiek morza wyjedzie rotacją bez pół kreatora, a potem zacznie sypać posty, że Seth Curry, Duncan Robinson czy PJ Tucker tyle, a tyle rzucają za trzy to dostanie od mnie -1 W na starcie.

Alonzo zaczął od psychologii. Ja tu jednak czekam na gameplany.

Przeciez gameplan CMa jest znany od 2 lat, tu nic sie nie zmieni.

Mam Leonarda i Davisa i super rolsow, jestem zajebisty, a Wy c***owi, kto nie da W dla Knicks ten sie c***a zna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o składach w jakich do tej rywalizacji przystępują Orlando Magic i New York Knicks.

 

Orlando:

guards – Kyle Lowry, Donovan Mitchell, Kendrick Nunn, Cory Joseph;

wings – Kelly Oubre Jr., Rodney McGruder, Grant Williams, Alfonzo McKinnie;

wysocy – Karl-Anthony Towns, Nerlens Noel, Norvel Pelle, Udonis Haslem;

 

Nowy York:

guards – Seth Curry, Malik Beasley, Jevon Carter, TJ McConnell;

wings – Kawhi Leonard, PJ Tucker, Duncan Robinson, Damyean Dotson;

wysocy – Anthony Davis, Mason Plumlee, Tyson Chandler;

 

W Orlando kontuzjowani są Aaron Gordon, Chris Silva i Luc Mbah a Moute a w bańce nie ma Taureana Princea;

 

Cytat

 

An MRI performed on Chris Silva revealed a stress fracture in his left pubic bone. 

Silva will be out indefinitely as a result of the injury,

 

 

 

Cytat

 

Luc Mbah a Moute (left knee effusion) remains unavailable for Houston.

At this point, it's unclear when Mbah a Moute might be cleared so we'll list him as 'out indefinitely'.

 

 

W Nowym Yorku kontuzjowani są – Bojan Bogdanovic, Kyrie Irving, a w bańce nie ma – Justina Robinsona i Kadeema Allena.

 

Raczej mało prawdopodobne, żeby na boisku pojawili się dwaj zasłużeni weterani – Udonis Haslem (Orlando) i Tyson Chandler (Nowy York), co daje możliwość wykorzystania na boisku 12 graczy w Orlando i 10 w Nowym Yorku.

Podczas serii w g4 kontuzji kostki nabawił się Kyle Lowry pod koniec 1qw. – w meczu już na boisko nie wrócił. Należy też założyć, że nie grałby w g5, ale później po 3 dniach bojkotu wraca na ewentualne g6.

Również w g4 w 3qw. wypada z gry z kontuzją pleców Anthony Davis, ale grał już normalnie po bojkocie w g5.

Innych urazów graczy w tej serii nie było.

 

Dalszą część wrzucę później (jak napiszę), żeby się nie rozmywało.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

A czemu Oubre gra? W bubble z tego co wiem nie grał.

Czytałeś mój opis seeding games? 

Monitorowałem jego sytuację na bieżąco - pisałem o tym na bieżąco. 

W playoffs by grał. Zresztą Suns dopiero tuż przed każdym meczem ogłaszali że Oubre nie zagra. ja go wprowadzałem stopniowo od kontuzji Gordona w g4. Zatem w playoffs gra juz normalnie, ale w pierwszych meczach chcę mu limitować minuty zaczynając od około 20 i w miarę serii zwiększając do około 30. 

Z Oubre warto spojrzeć na temat szerzej - Suns nie musieli się z nim spieszyć, bo i po co? Świetnie im grali Mikal Bridges i Cam Johnson. U mnie po tym jak w bąblu nie ma Princea, a kontuzje złapał Gordon sytuacja wygląda inaczej - tym bardziej, ze ja nie tylko gram w playoffach, ale mam tez ambitniejsze plany niż sama gra. Dochodzi sytuacja Oubre sprzed roku, gdzie Tomek mi go posadził na ławce zakładając temat organizacyjny w konsekwencji czego część z Was mi go liczyła, a część nie. Oubre raczej nie zawaliłby drugich playoffs z rzędu, gdy tak naprawdę nie ma jakichś sensownych przesłanek wskazujących na to. 

Zwróć uwagę na Lowrego z kostką - gdyby drużyna go nie potrzebowała tak bardzo, to pewnie by pauzował ze 2 tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Z Oubre warto spojrzeć na temat szerzej - Suns nie musieli się z nim spieszyć, bo i po co? Świetnie im grali Mikal Bridges i Cam Johnson

I Jevon Carter uczciwość wymaga napisać?

Nie wiem, dla mnie Oubre to kwestia wątpliwa (fakt jest taki, że nie grał z powodu kontuzji) i oczywiście nie omieszkam o tym wspomnieć przy okazji opisu. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

Należy też założyć, że nie grałby w g5

W sumie to chyba przy naszych zasadach nie da się założyć, że Lowry nie grałby w G5 skoro w RL NBA nie opuścił żadnego meczu ( nawet jeżeli między ostatnim meczem 1 rundy, a pierwszym meczem 2 rundy informowano, że ma jakiś uraz)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

I Jevon Carter uczciwość wymaga napisać?

Nie wiem, dla mnie Oubre to kwestia wątpliwa (fakt jest taki, że nie grał z powodu kontuzji) i oczywiście nie omieszkam o tym wspomnieć przy okazji opisu. 

Słusznie - Jevon Carter grał, choc nie na tej pozycji i był całkiem dobry w kilku meczach - ale pamiętajmy, ze najlepszy swój mecz zagrał przeciwko Duncanowi Robinsonowi :) 

Kelly Oubre nie jest wątpliwy - gra na 100%, a jeżeli ktoś - poza naturalnie Tobą z oczywistych względów - zamierza mi go kwestionować, to poproszę tu o informacje i nie będę tracił czasu na robienie opisu. 

Nie gra Prince, kontuzje łapie Gordon, a rl Suns chucha na Oubre, bo nie chce zwyczajnie przyspieszać jego powrotu. U mnie to jest zwyczajnie oczywiste, że Oubre musi grać. 

6 minut temu, karpik napisał:

@Alonzo a czemu u Ciebie gra Mbah a Moute? 

Ponieważ go podpisałem :) Grał garbage time w rl Houston - zresztą planuję o nim pisać poniżej i w tej serii jak uznacie, że nie gra, to sie nie będę upierał - tu czy gram Alfonzo McKinniem, czy Mbah a Moute zostawiam Waszej interpretacji. 

2 minuty temu, fluber napisał:

W sumie to chyba przy naszych zasadach nie da się założyć, że Lowry nie grałby w G5 skoro w RL NBA nie opuścił żadnego meczu ( nawet jeżeli między ostatnim meczem 1 rundy, a pierwszym meczem 2 rundy informowano, że ma jakiś uraz)?

Tak na to patrząc masz rację :) ale nie chciałem, żeby mi ktoś zarzucał naciąganie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Alonzo napisał:

Również w g4 w 3qw. wypada z gry z kontuzją pleców Anthony Davis, ale grał już normalnie po bojkocie w g5.

To oczywiście pół-prawda.

Dlaczego uważam, że u nas nie wypada z gry w g4?

- Davis nie wrócił do gry dopiero po 1 połowie w której grał 18 minut i wyglądał podczas nich bardzo dobrze (notabene 18-5-5, +37)

- Lakers po 1 połowie prowadzili 29 punktami, zatem mecz był rozstrzygnięty

- w następnym meczu wyglądał normalnie i zagrał 36 minut, rzucając przy tym 43 punkty

- ergo jego zejście to było prawdopodobnie chuchanie na zimne.

Do oceny gm'ow pozostawiam ocenę, czy faktycznie wypadł z kontuzją pleców jak to twierdzi Alonzo. 

5 minut temu, Alonzo napisał:

 

Nie gra Prince, kontuzje łapie Gordon, a rl Suns chucha na Oubre, bo nie chce zwyczajnie przyspieszać jego powrotu. U mnie to jest zwyczajnie oczywiste, że Oubre musi grać. 

Przecież Suns do końca walczyli o PO.

Więc jeśli nie kontuzja, to po prostu uznali, że jest tak c***owy ze nie ma co go znow wrzucac do skladu

ktora prawde wybierasz?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

U mnie Oubre nie gra. To już sensowniej o Prince walczyć.

Akurat u Ciebie Marcus wynik był znany juz jak Jazz prowadzili z Nuggets 3-1 gdzie pisałeś, że wg Ciebie wygrywają Knicks :) 

Jesteś moim największym hejterem w BeGM zatem tu się niczego innego nie spodziewałem. 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

To oczywiście pół-prawda.

Dlaczego uważam, że u nas nie wypada z gry w g4?

- Davis nie wrócił do gry dopiero po 1 połowie w której grał 18 minut i wyglądał podczas nich bardzo dobrze (notabene 18-5-5, +37)

- Lakers po 1 połowie prowadzili 29 punktami, zatem mecz był rozstrzygnięty

- w następnym meczu wyglądał normalnie i zagrał 36 minut, rzucając przy tym 43 punkty

- ergo jego zejście to było prawdopodobnie chuchanie na zimne.

Do oceny gm'ow pozostawiam ocenę, czy faktycznie wypadł z kontuzją pleców jak to twierdzi Alonzo. 

[Oubre]

Przecież Suns do końca walczyli o PO.

Więc jeśli nie kontuzja, to po prostu uznali, że jest tak c***owy ze nie ma co go znow wrzucac do skladu

ktora prawde wybierasz?

Czyli zejście Davisa - które wiemy, że mu się często zdarza podczas meczów jak wszyscy wiemy doskonale, to było chuchanie na zimne, a Oubre - o którym w kwietniu się pisało, że jest ready ale nie grał - pomimo że był i ćwiczył z drużyna jest wątpliwy? :) 

która prawdę wybierasz? :) 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak Oubre gra po takiej długiej kontuzji i wbrew zalezeceniom sztabu medycznego to ja uznaje, że robi Duranta, skręcił więzadła i masz go out of season także na następną kampanię.

Nie rób jaj Alonzo.

Przecież jak nie było covidu, to o jego powrocie mówiło sie jeszcze w kwietniu przed zakończeniem sezonu. Jaja to sobie robisz Ty Marcus. 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

I dlatego dał Ci najlepszy bilans xd

Marcus przyjacielem Knicks jest ❤️

Kiedy? Bo najwyraźniej coś przegapiłem. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Czyli zejście Davisa - które wiemy, że mu się często zdarza podczas meczów jak wszyscy wiemy doskonale, to było chuchanie na zimne, a Oubre - o którym w kwietniu się pisało, że jest ready ale nie grał - pomimo że był i ćwiczył z drużyna jest wątpliwy? :) 

Dokładnie tak.

Mając na uwadze wczesniej podane przeze mnie argumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

I tak wrócić miał w kwietniu, że nawet jednej minuty w bańce nie zagrał...

Bagley miał wrócić po ASG, a też nie zagrał nic. Też byłby zdrowy u mnie?

Z Oubre jest ta różnica, że do bańki został zabrany, był w niej do końca i normalnie trenował 5 na 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Ponieważ go podpisałem :) Grał garbage time w rl Houston - zresztą planuję o nim pisać poniżej i w tej serii jak uznacie, że nie gra, to sie nie będę upierał - tu czy gram Alfonzo McKinniem, czy Mbah a Moute zostawiam Waszej interpretacji. 

A co tutaj jest do interpretowania, skoro on od game 2 był oficjalnie nieaktywny z powodu kontuzji kolana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.