Skocz do zawartości

ECSF 2020 Milwaukee Bucks vs Miami Heat


Gość eF.

Jak się skończy ta seria?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak się skończy ta seria?

    • Bucks - Heat 4:0
      0
    • Bucks - Heat 4:1
    • Bucks - Heat 4:2
    • Bucks - Heat 4:3
    • Heat - Bucks 4:0
      0
    • Heat - Bucks 4:1
      0
    • Heat - Bucks 4:2
    • Heat - Bucks 4:3

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.09.2020 o 09:42

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda to ciekawie z Bucks. Fakt pierwszy mecz Gianis został ograniczony i pewnie to się nie powtórzy ale czy Middleton się stawi na drugi mecz? Bez niego sam GA nie wygra tej serii. Jeżeli wyciągną na 1:1 uznam to za wpadkę ale przy 0:2 IMO już tego nie wyciągną. Fajnie się ogląda Heat. Równa drużyna, wola walki. Chyba najlepsze Heat w XXI wieku (dla mnie) . Bez gwiazd, bez Wade, bez Shaq, LBJ, Bosha czy innych a gra... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

nie no ten faul giannisa byl oczywisty nie mozna goscia dotykac w locie po rzucie wchodzic w jego przestrzen

a tu giannis w niego wpadl, w sytuacji dragica to middleton wpadl w niegfo

Dragic w sumie się nie ruszał - szkoda że niepotrzebnie chwile wcześniej Spo wykorzystał challenge bo w tej sytuacji by się przydał.

Z Antkiem nie chciałem żeby mi tu po prostu ktoś stronniczość w tej akcji zarzucał. 

Grunt, ze jest 2-0 ;) 

Antek był na boisku -7.

Heat głupieją, jak nie ma lidera Bucks na boisku - Middleton +18, Lopez +12, Korver +11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramtycznie surowy jest Giannis, wcale nie jest fun to watch wbrew pozorom, jest bardzo koślawy, a gdy pojawia się poważniejsze granie, niż 4 mecze w sezonie z Bulls czy Pistons, to kończy się dzień dziecka, gdy okazuje się że nie możesz posterować wszystkich.
Nie wyobrażam sobie scenariusza, w którym Bucks biorą tą serię, Budenholzer jest mega przeceniany, Spoelstra póki co pożera go żywcem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Mirwir napisał:

Mnie ciekawi jedno Giannis to ma jakiś limit minut, że nie przekracza 36-37 na spotkanie?

raczej taki limit ze jest ograniczony ofensywnie i lapie co chwila faule

w obronie tez z reszta czesto

ale nie powiem zastanawialem sie podobnie jak ty podczas meczu czemu gra dalej 30 minut

nastepny argument dlaczego nie powinien byc mvp?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

raczej taki limit ze jest ograniczony ofensywnie i lapie co chwila faule

w obronie tez z reszta czesto

ale nie powiem zastanawialem sie podobnie jak ty podczas meczu czemu gra dalej 30 minut

nastepny argument dlaczego nie powinien byc mvp?

 

ale MVP się przyznaje za RS, a nie za PO <bezradny>

...........................

fakt jest taki, że Bucks to jak na razie największy zawód w tych PO... (czy tam faktycznie był faul na JB na 0 sek do końca? Nie jestem pewien)

Spoelstra niszczy Budenholzera, a Dragić gra w tej serii jak prawdziwy All-Star - dobrze się ogląda Heat, bardzo fajny team!

z Bucks jak zawsze coś jest nie tak, jak w pierwszym meczu FT na 53% (rywale 93%), tak teraz trójki... Bucks 7 celnych, Heat 17 celnych

btw ta akcja pod koniec z podwojeniem Butlera była epicka, Jimmy popełnił błąd, a Lopez ładnie zapunktował, fajnie rozegrane, heh... ale co z tego jak kolejny mecz w plecy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

Dramtycznie surowy jest Giannis, wcale nie jest fun to watch wbrew pozorom

Jest bardzo fun to watch, kiedy moze miazdzyc bezradnych kasztanow pod koszem. No ale z Heat nie moze.

W ogole zapomnialem o Derricku Jonesie, dziwne ze w G1 nie gral, bo w RS byl najlepszym obronca Heat przeciwko Giannisowi (i LeBronowi jesli mnie pamiec nie myli).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

Nie, bo to Playoffs, a MVP jest za sezon regularny.

 

7 godzin temu, eF. napisał:

ale MVP się przyznaje za RS, a nie za PO <bezradny>

...........................

fakt jest taki, że Bucks to jak na razie największy zawód w tych PO... (czy tam faktycznie był faul na JB na 0 sek do końca? Nie jestem pewien)

Spoelstra niszczy Budenholzera, a Dragić gra w tej serii jak prawdziwy All-Star - dobrze się ogląda Heat, bardzo fajny team!

z Bucks jak zawsze coś jest nie tak, jak w pierwszym meczu FT na 53% (rywale 93%), tak teraz trójki... Bucks 7 celnych, Heat 17 celnych

btw ta akcja pod koniec z podwojeniem Butlera była epicka, Jimmy popełnił błąd, a Lopez ładnie zapunktował, fajnie rozegrane, heh... ale co z tego jak kolejny mecz w plecy :) 

osoby argumentujace historyczny sezon Giannisa i dajace mu MVP podawaly czesto argument:

historyczny sezon grajac tylko 30 minut ! to pokazuje jak dominujacy jest

a gosc tak na prawde nie potrafi sie dluzej utrzymac na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał:

Spoelstra póki co pożera go żywcem

Eric to już za początków w Heat był niedoceniany, a robił świetna robotę.

9 godzin temu, eF. napisał:

Dragić gra w tej serii jak prawdziwy All-Star

To jak Dragić dyryguje ekipą Heat w ataku (w obronie Jimmie jest generałem)... to po prostu pięknie się ogląda. Herro ma najlepszego nauczyciela, jakiego mógł dostać przy jego skillsetcie - chłopak z gwiazdy SL, przez zagubionego w dorosłej koszykówce z miesiąca na miesiąc pokazuje, że wypowiedzi o jego gotowości do NBA nie były wyssane z palca. Niech jeszcze ktoś tu napisze, że tacy gracze (inteligentni, ale bez fizyczności, bez obrony) są niepotrzebni w NBA.

14 godzin temu, Mirwir napisał:

Mnie ciekawi jedno Giannis to ma jakiś limit minut, że nie przekracza 36-37 na spotkanie?

Tak, żeby za bardzo na minusie nie byli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.