Skocz do zawartości

[1st Round] Denver vs Jazz


Lucas

Jokiciowcy vs Gobert  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii



Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jendras napisał:

Nie śledziłem zbyt dokładnie tej serii. Może mi ktoś napisać, co się stało, że Nuggets doprowadzili do siódmego meczu po całym tym laniu, jakie zbierali w pierwszej fazie?

stał się Jamal Murray :) 

ostatnie trzy mecze w tej serii ----->

50pts/11reb/7as - 18/31 z gry, 9/15 za trzy 

42pts/8reb/8as - 17/26 z gry, 4/8 za trzy 

50pts/5reb/6as - 17/24 z gry, 9/12 za trzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jendras napisał:

Nie śledziłem zbyt dokładnie tej serii. Może mi ktoś napisać, co się stało, że Nuggets doprowadzili do siódmego meczu po całym tym laniu, jakie zbierali w pierwszej fazie?

Murray jeszcze bardziej gorący niż wcześniej, przesunięcie MPJ na ławkę i trochę lepsza obrona/gorszy atak Utah.

No i wczoraj wrócił Harris, więc ta obrona powinna być coraz to lepsza, choć daleka od dobrej :P No ale teraz wreszcie zaangażowaniem potrafili przetrwać okresy, gdy w ataku nic nie chciało wpaść, a to już duży postęp.

W Utah też zjazd Goberta względem początku serii, ostatnie dwa mecze miał słabe IMO. Mógłby Jokic to bardziej wykorzystać, ale Jok nie gra tak dobrych Playofffs jak rok temu

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jendras napisał:

Nie śledziłem zbyt dokładnie tej serii. Może mi ktoś napisać, co się stało, że Nuggets doprowadzili do siódmego meczu po całym tym laniu, jakie zbierali w pierwszej fazie?

ciezko powiedziec, ogolnie jazz troche bronia i nuggets tez zaczeli troche bronic

lawka nuggets jest lepsza, harris pomogl w obronie obwodu i nuggets chetniej atakuja obrecz

ogolnie dziady okazaly sie dziadami tak jak pisalem przed seria, ingles nie dal nic, conley o dziwo gra dobrze

w ogole beka z Jokica i waszych zachwytow nad nim, jakby gosc nie gral w tej serii tylko Plumlee to by w sumie wystarczylo zeby wygrywac bo Jokic jest dymany na kazdym kroku w obronie

zachwyty nad jokicem, bo na poziomie nba ma podanie (w systemie ktory jest ustawiony pod to zeby podawal) i ma rzut z dystansu, poza tym nic wiecej

takto z gobertem nie moze zrobic nic w tej serii, a w obronie pierdoli wszystko co mozna, podsumowujac

- nie bronic nic zero, null

- na zbiorce nie robi jakiejs mega roznicy, daje to samo co plumlee

- nie ma wydolonosci na nba, zdycha co chwile i ledwo co sie czlapie po boisku

- na poscie ma malo do zaoferowania

wydaje mi sie ze najwieksza zaleta jokica jest to ze jest madry, bo ta gre ktora gra Jokic by mogl grac kazdy wiekszy gracz w nba z rzutem z dystansu i dobrymi hands

tylko nie sa na tyle inteligenti co Jokic, za to propsy

nie wiem czy na ten moment Vucevic nie jest lepszym graczem

 

7 minut temu, eF. napisał:

stał się Jamal Murray :) 

ostatnie trzy mecze w tej serii ----->

50pts/11reb/7as - 18/31 z gry, 9/15 za trzy 

42pts/8reb/8as - 17/26 z gry, 4/8 za trzy 

50pts/5reb/6as - 17/24 z gry, 9/12 za trzy 

nie uproszczalbym tego az tak bardzo, fenomenalna gra murraya rownowazy sie z taka sama mitchella

 

9 minut temu, Lucas napisał:

Murray jeszcze bardziej gorący niż wcześniej, przesunięcie MPJ na ławkę i trochę lepsza obrona/gorszy atak Utah.

No i wczoraj wrócił Harris, więc ta obrona powinna być coraz to lepsza, choć daleka od dobrej :P No ale teraz wreszcie zaangażowaniem potrafili przetrwać okresy, gdy w ataku nic nie chciało wpaść, a to już duży postęp.

W Utah też zjazd Goberta względem początku serii, ostatnie dwa mecze miał słabe IMO. Mógłby Jokic to bardziej wykorzystać, ale Jok nie gra tak dobrych Playofffs jak rok temu

trzeba tez wspomniec ze MPJ spoko bronil w tym meczu widac bylo ze sie staral, plus fajnie wyglada jego gra z Plumlee w duecie

i Grant zagral bdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał:

- na poscie ma malo do zaoferowania

 

No i tu chyba wychodzi, ze go prawie w ogóle nie oglądasz, a może włączyłeś w tej serii. Jakbyś oglądał Joka generalnie to nigdy byś czegoś takiego nie napisał.

Obronę to tragiczną ma Denver od grudnia jakoś, ale sam to napisałem kilka razy i Jokić w tej serii no nie jest sobą, ale po nim ten covid, gdzie w sumie nie wiadomo jak to wpływa potem na gracza + duża strata masy, co na pewno też jakoś na jego grze się odbija, pewnie częściowo dlatego jest go mniej pod koszem i głównie rzuca i podaje.

No ale nawet zawodzący Jokić robi tę dwójkową grę z Jamalem, dobrze dyryguje grą Denver i gdyby całą serię grać Plumlee (jak sugerowałeś), a nie Jokiem to Denver już byłoby w drodze do domu.

Także Jok w tej serii zawodzi, ale robienie na podstawie tej serii jakiegoś tekstu o tym, że nie ma się czym w jego przypadku zachwycać to zalatuje po prostu ignorancją w tym temacie. I gdyby nie było się czym zachwycać to gość nie byłby w top5 MVP race, NBA 1st team czy nie zagrałby jednego z lepszych debiut runów w Playoffs w poprzednim roku, gdzie kondycyjnie czekały go choćby mordercze dogrywki w serii z Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubbas napisał:

w ogole beka z Jokica i waszych zachwytow nad nim, jakby gosc nie gral w tej serii tylko Plumlee to by w sumie wystarczylo zeby wygrywać

wow, jak to beka z nas, przecież to Ty wieszczyłeś sweepa, to, że Jokić wygląda słabo pisałem już w bańce przy rs, ale to jak jego tu podsumowujesz to są przykre brednie, a to o Plumlee to już chyba jakiś ultra trolling

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

No i tu chyba wychodzi, ze go prawie w ogóle nie oglądasz, a może włączyłeś w tej serii. Jakbyś oglądał Joka generalnie to nigdy byś czegoś takiego nie napisał.

no ale przeciez mowimy o tej serii? czy nie?

na poscie w playoffs przeciw dobremu obroncy nie ma nic do zaoferowania

teraz jasniej?

a to co oddaje po drugiej stronie parkietu w ogole nie jest warte tego co daje w ataku

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież to Ty wieszczyłeś sweepa

dokladnie, bo liczylem ze Jokic choc troche bedzie bronil i patrzac na przebieg serii to by wystarczylo, ale nie potrafi, Jazz nie maja lawki i maja dwoch dobrych graczy na obwodzie, z czego jeden nic nie broni a drugi slabo

Cytat

Jokić wygląda słabo pisałem już w bańce przy rs

czyli zgadzasz sie z tym co napisalem ze nie wnosi nic w tej serii?

Cytat

a to o Plumlee to już chyba jakiś ultra trolling

gdyby nie duet Plumlee i MPJ to juz bys tutaj pisal ze bardzo przykro ze odpadliscie, Plumlee mial kluczowe zbiorki w ofensywie w 3 kwarcie i bronil, a MPJ z lawki bardzo fajnie atakowal dogrywal i tez bronil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał:

no ale przeciez mowimy o tej serii? czy nie?

na poscie w playoffs przeciw dobremu obroncy nie ma nic do zaoferowania

teraz jasniej?

a to co oddaje po drugiej stronie parkietu w ogole nie jest warte tego co daje w ataku

No ty zrobiles jakies myslniki okreslajace Jokicia ogolnie, a nie w tej serii to sie nie dziw reakcji, bo to ze w tej serii (a o czesci powodów napisałem) gra w post po prostu mało to nie znaczy, ze nie potrafi grać w post w ogóle.

+Jokić to pewnie najlepszy center ofensywny w NBA w ostatnich latach, a Ty twierdzisz, ze oddaje wiecej w obronie niz daje w ataku, gdzie przy dzialajacym systemie defensywy z Jokiciem potrafili miec top10 obrone ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lucas napisał:

I gdyby nie było się czym zachwycać to gość nie byłby w top5 MVP race

dla mnie nigdy nie byl i nie bedzie.

Cytat

 czy nie zagrałby jednego z lepszych debiut runów w Playoffs w poprzednim roku, gdzie kondycyjnie czekały go choćby mordercze dogrywki w serii z Blazers.

zazwyczaj pierwsze 2 runy w playoff dla takich graczy sa dobre, dopoki opozycja nie obczaji tendencies i jak kryc takiego gracza, jak Jokic sie koszykarsko nie rozwinie to czeka go droga  dol

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ty zrobiles jakies myslniki okreslajace Jokicia ogolnie, a nie w tej serii to sie nie dziw reakcji, bo to ze w tej serii (a o czesci powodów napisałem) gra w post po prostu mało to nie znaczy, ze nie potrafi grać w post w ogóle.

okej, doprecyzuje, wyglada tak na ten moment

i wg mnie bedzie wygladal tak podobnie zawsze w playoffs bo ma duze dziury w swojej grze

moze byc? nie mowie o rs.

Cytat

+Jokić to pewnie najlepszy center ofensywny w NBA w ostatnich latach, a Ty twierdzisz, ze oddaje wiecej w obronie niz daje w ataku

tak twierdze

w playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kubbas napisał:

w ogole beka z Jokica i waszych zachwytow nad nim,

Zacząłeś od tego, więc albo sobie stworzyłeś chochoła i odpowiadasz na komentarze, których nie ma (bo piszesz, ze masz na mysli tylko te serie, a tu sie nikt nad nim nie zachwyca) albo komentarze dotyczace X lat kariery przekladasz na swoje obserwacje z 6 spotkan, gdzie Jokic gra slabiej niz przyzwyczail, ale nie jest tragiczny, wiec próbke masz niesamowicie duza.

10 minut temu, Kubbas napisał:

zazwyczaj pierwsze 2 runy w playoff dla takich graczy sa dobre, dopoki opozycja nie obczaji tendencies i jak kryc takiego gracza, jak Jokic sie koszykarsko nie rozwinie to czeka go droga  dol

 

Sugerowanie, ze Blazers/Spurs nie znali tendencies Jokicia, jednej z gwiazd tej ligi i był tu jakiś efekt świeżości i nieznajomości gracza to grubszy zart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Zacząłeś od tego, więc albo sobie stworzyłeś chochoła i odpowiadasz na komentarze, których nie ma (bo piszesz, ze masz na mysli tylko te serie, a tu sie nikt nad nim nie zachwyca) albo komentarze dotyczace X lat kariery przekladasz na swoje obserwacje z 6 spotkan, gdzie Jokic gra slabiej niz przyzwyczail, ale nie jest tragiczny, wiec próbke masz niesamowicie duza.

nie

obaj uwazaliscie ze Jokic jest big time, ja mowie ze big time nie jest, w RS moze sobie trzaskac cyferki ale w po bedzie zawodzil, w przyszlym sezonie tez przez te problemy ktore wyzej napisalem

ogladam go dluzej niz jedna serie i widze nadal te same problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokić rok temu był po prostu w znacznie lepszej formie niż teraz jest w Bubble i tyle, a to czy rywale go lepiej znają nie ma akurat nic do rzeczy, bo Jokic unika swoich typowych zagrań (pewnie kwestia wlasnie "innego" ciała niz zwykle) i ucieka glownie w trójki, które trafia nadspodziewanie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał:

dokladnie, bo liczylem ze Jokic choc troche bedzie bronil i patrzac na przebieg serii to by wystarczylo

liczyłeś choć nie było ku temu żadnych przesłanek, Nuggets od początku ssali w obronie, a Jok do dziś wygląda jakby grał na ręcznym biegu

nie ma przypadku w tym, że jeden Harris nie grający od marca nagle tak zmienił obronę Nuggets, bo to Sap miał być tą ostoją, a jestem katastrofalny, dlatego to chyba nie na Serba powinny lecieć największe jaby, ale co ja tam wiem

9 minut temu, Kubbas napisał:

czyli zgadzasz sie z tym co napisalem ze nie wnosi nic w tej serii?

nie :D musiałbym chyba oglądać te mecze z perspektywy Rowu Mariańskiego by do takich wniosków dochodzić, od trzech spotkań typ robi 27ppg na 67TS i 50% za 3 (przy prawie 9 próbach), statystyki defensywne ma słabe jak cały zespół ile w tym winy jego słabego przygotowania, psychiki czy czegoś innego, to kwestia do dyskusji, ale skoro Ty uważasz, że z Śliwką ta seria byłaby już wygrana, a Plumdog kręci 45TS  i zagrał w tych PO jeden spoko mecz (dzisiejszy) to chyba nie ma tu pola do dyskusji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Jokić rok temu był po prostu w znacznie lepszej formie niż teraz jest w Bubble i tyle, a to czy rywale go lepiej znają nie ma akurat nic do rzeczy, bo Jokic unika swoich typowych zagrań (pewnie kwestia wlasnie "innego" ciała niz zwykle) i ucieka glownie w trójki, które trafia nadspodziewanie dobrze.

no dobra to musimy sie zgodzic ze sie nie zgadzamy

nastepne playoffs nas zweryfikuja wtedy mi przypomnij jak nie bede mial racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

nie

obaj uwazaliscie ze Jokic jest big time, ja mowie ze big time nie jest, w RS moze sobie trzaskac cyferki ale w po bedzie zawodzil, w przyszlym sezonie tez przez te problemy ktore wyzej napisalem

ogladam go dluzej niz jedna serie i widze nadal te same problemy.

Masz do tego prawo, napisałem Ci przez to w ten, a nie inny sposób tak dziwnie wygląda Twój komentarz.

Ja tam nie wiem jakie inni mają oczekiwania co do Jokicia, mi się marzy jeden mistrzowski run w stylu Dirka i jego Dallas, gdy w jednym sezonie wszystko kliknie i bycie tym top3 centrem ligi przez lata, a tym już jest.

No i o Dirku też przez lata pisano, że jest pussy, a w końcu tego swojego misia zdobył, więc liczę na to samo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.