Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2021 o 01:25, cvbe napisał:

Tak sobie przypomniałem... :D Dla ułatwienia - Morris robi 30, Bryant 40, Shamet 16 a Collins nic xd (w sumie 86 we czterech, sam Harden 79) Nie obrażajcie się, przeglądałem starsze strony i troszkę się zaśmiałem :D

OK.... Tylko, że wtedy był chociaż ten Bryant za jednego Hardena, tutaj "wiecznie młody", 26 letni już White i Warren za dwóch all-starów, w tym jednego wciąż na dorobku!

Jak to puścimy, na zasadzie argumentu "wtedy puszczaliśmy z hardenem", to margines błędu dla każdej następnej wymiany będzie już coraz to mniejszy, bo się pojawi "wtedy z PG i Woodem puściliśmy". Zabrniemy wtedy do strefy bardzo niebezpiecznej, w której każda dziwna wymiana będzie miała swój argument.

Wymiana z hardenem nic nie zmieniła w układzie czołówki, ta również nie zmieni, ale OKC pozyskałby potencjalnego all-stara w przyszłości, który niedługo dostanie pewnie maxa w NBA.

I żeby nie było - trejd z Hardenem nie powinien przejść w takiej postaci.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre @kolek23 odmawiam komentarza 🤣🤣🤣

Generalnie zgadzam się ze ten deal wyglada gorzej dzisiaj rano niż wczoraj wieczorem 😂 

zostawiam ostateczna ocenie komiszowi - @cvbe @bulek jeśli będzie veto jak tu większość społeczności sugeruje to wysłucham chętnie nowych ofert 

oczywiscie @Tecu będzie miał pierwszeństwo ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bulek napisał:

OK.... Tylko, że wtedy był chociaż ten Bryant za jednego Hardena, tutaj "wiecznie młody", 26 letni już White i Warren za dwóch all-starów, w tym jednego wciąż na dorobku!

Gdzie tu widzisz dwóch all starów? 

Po drugie, jak dla mnie, uczciwie deal Hardena za Bryanta i nic, jest zdecydowanie gorszy niż ten mój. Wtedy veta nie było. 

Harden to top 5 tej ligi, George i Wood są seksi w tym sezonie i z tym salary a za rok już dużo mniej i nie są nawet blisko Hardena. 

Porównując zwrot to jak dla mnie Warren z prawdopodobnym  salary koło 35 to jest coś lepszego niż Bryant. White ma wciąż szanse, po zawirowaniach że zdrowiem, być bardzo dobrym graczem. Porter też zdrowie, robić w fbxach umie, może zmiana otoczenia. Milton to młodziak i przyszłość. Do tego @Szulim dostaje automatyczny boost w tankowaniu a jest po co. 

Do szrotu w postaci Shameta, Morrisa i wiecznie kontuzjowanego Collinsa nie ma co nawet porównywać. 

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że mogę nie być obiektywny i nie zamierzam polemizować. 

Jeżeli @Szulim chce anulować, pod wpływem Waszych (mam nadzieję, że nie podszytych zazdrością) głosów i komisz potwierdzi, że jest to gorszy deal niż ten Hardena, to niech tak będzie, nie będę kruszył kopi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem przeciwnikiem veta, i sam bym się go nigdy nie podjął, ale już 6 osób napisało wprost że wymianę vetują, dodatkowo ze 4-5 innych napisało, że wymiana fatalna (bez użycia słowa veto). Ja uważam że wymiana jest na tym poziomie co wymiana za Hardena. Może @Tecu i @Szulim pogadajcie ze 2 dni czy nie jesteście w stanie tej wymiany jakoś skorygować i jeśli nie to wtedy pomyślimy? Bo chodzi o dwóch doświadczonych graczy i nikt się im nie powinien ładować w deale, ale z drugiej strony to byłby już drugi taki psujący ligę w ciągu 3 miesięcy, więc sam nie wiem ;) Może @Szulim więcej cierpliwości trochę? Masz cały sezon żeby wymienić graczy pod tank, możesz to zrobić na dzień przed wyliczaniem picków - teraz klepnąłeś wymianę PG i Wooda, zanim ja (który na forum jestem, jak wiecie, regularnie xd) zdążyłem zauważyć że kogoś wystawiasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu rozumiem, każdy broni własnej wymiany :)

Ale ogólnie to po fakcie, Bryant po obniżce 15-20% (zależy pod co podejdzie 10 meczy Bryanta przy 72-meczowym sezonie) to bardziej chodliwy towar na rynku niż Warren za 35. 4 lata młodszy, mniejsza konkurencja w zespole, nie, no, to na pewno nie jest coś lepszego niż Bryant. Mówisz o Porterze, ale on już 2 sezon z rzędu nie jest zdrowy, parę meczy pograł, coś tam zrobił jak pauzował Markkanen i znowu się złamał. Taki zawodnik nie jest żadnym wzmocnieniem dla żadnego teamu, sam go w FBX#1 wzięłem przed sezonem, co jak się okazało, było wierutnym błędem. Miejsce gościa, który pogra kilka meczów na sezon jest na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    name    age    salary
1    Jimmy Butler    31    60.1
2    DeMar DeRozan    31    55.1
3    Chris Paul    35    54.9
4    Zach LaVine    25    53.8
5    Jamal Murray    23    46.7
6    Al Horford    34    46.15
7    Jordan Clarkson    28    32.1
8    Cedi Osman    25    29.4
9    Hamidou Diallo    22    16.5
10    Damian Jones        21.4
11    Saben Lee    21    15
12    Desmond Bane    22    15
13    Nicolas Claxton    21    15

salary: 461,15

@matek ban do 01.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.