Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2020 o 21:14, Szulim napisał:

Wymiana z bulek

clips: 

harden out

bryant, morris, shamet i collins in

 

 

W dniu 6.12.2020 o 21:35, kolek23 napisał:

No bez przesady :) IMO każdy z nich przekroczy salary w nadchodzącym sezonie, niektórzy może nawet o 20+ ;)

 

W dniu 6.12.2020 o 21:38, cvbe napisał:

Morris zrobi 47, Bryant 58, Shamet 43 czy Collins 37? :D

Tak sobie przypomniałem... :D Dla ułatwienia - Morris robi 30, Bryant 40, Shamet 16 a Collins nic xd (w sumie 86 we czterech, sam Harden 79) Nie obrażajcie się, przeglądałem starsze strony i troszkę się zaśmiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cvbe napisał:

 

 

Tak sobie przypomniałem... :D Dla ułatwienia - Morris robi 30, Bryant 40, Shamet 16 a Collins nic xd (w sumie 86 we czterech, sam Harden 79) Nie obrażajcie się, przeglądałem starsze strony i troszkę się zaśmiałem :D

@cvbe - miałem pisać już rano :) wczoraj w nocy tez przeglądałem ten wątek i mimo przysypiania na meczu Phoenix 2/3 razy wybuchłem śmiechem gdy czytałem argumenty mające uwiarygodnić sens tego wielkiego transferu :) jakoś w czasie tej wymiany nie zabrałem stanowiska - sam nie wiem czemu/pewnie przez to że sam gdzieś coś dogadywałem - zdarzają się się czasem takie transfery kiedy na pierwszy rzut oka widać wyzysk z jednej ze stron - jednak po czasie okazuje się inaczej. W tym przypadku to nawet gdyby Harden nie odnalazł się w tych Las Vegas to i tak to wielki przypał. Nie rozumiem jak można oddać gracza top3 ligi za tak dużo znaków zapytania? Nie pamiętam w jakiej sytuacji był Szulim - może presja zejścia z salary na Niego tak zadziałała i ten tykający zegar który nieuchronnie miał wystukać godzinę zero - o której przekonał się w późniejszym czasie Goozman. Tak czy siak jest mi po ludzku szkoda że ten cały harden jakimś cudem nie wpadł w moje sidła - bo gdybym wiedział ze jest to możliwe, a co ważniejsze za jaką cenę to może bym nawet poświęcił szredera i bledsoe na brodacza. 

 

ps. Małą wymianę z @Krzemo klepnęliśmy na yahoo - liczę ze po tym sezonie Graham wyląduję w w jakiś Pistonsach :)) z całego serducha mu tego życzę 

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, może trochę się wypowiem na ten temat 

fakt - kwestia salary miała tu spore znaczenie, choć liczyłem że jednak trochę lepiej to wyjdzie

nie zmienia to faktu że poszedłem w tank w tym sezonie, także akurat nawet mi na rękę że bryant wypadł, collins również a reszta nie robi potencjału większego

dlatego tez nadal na trejding jest każdy z mojego zespołu poza Simmonsem ;) 

jakby ktoś chciał się wzmocnić np PG13 lub jakimś innym rolsem to zapraszam do rozmów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, matek napisał:

k****, szanujmy się, PG i Wood za kupę gówna z pogranicza FA? 

Już się wystraszyłem ze nikt nie zareaguje @matek 

@Szulim idziesz z prądem dobrych wymian. Napisz proszę czy miałeś jakieś inne oferty czy tez taka bieda ze na taki syf się skusiłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

natomiast proponowałem ten sam pakiet za AD - został odrzucony ;) 

Guzik. 

Proponowałeś połamanego (i zagrożonego pauzą do końca sezonu) w tamtym momencie PG i spuszczonego właśnie na FA Sato, gdy ja AD oddawałem tylko za kogoś zdrowego. Szybko zjechałeś z oczekiwaniami, bo równie dobrze mogłeś ich wyrzucić na FA. 

Ta wymiana to kryminał. Jej jedyny plus jest taki, że nie wypacza sytuacji na górze tabeli. Nawet picku czy kasy nie ma jako dodatku, który mógłby przysłonić lekko tę grandę, która się tutaj odjebała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszeń było wiele, cały czas pisałem ze oddam każdego poza simmonsem

@matek masz racje - ale pisałem ci ze pg zaraz wraca a wood no to trochę loteria kiedy wroci

ale zrozumiałem ze to nie deal dla ciebie także no offence taken ;) 

to był tylko przykład jedynej opcji ciekawej 

natomiast @RonnieArtestics co ci powiem 😂 od dwóch mc zgłaszałem chęć oddania ludzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tocheck napisał:

Może się nie znam ale wymiana mocno nierówna, PG i Wood za bandę średniaków z pogranicza FA

Także ode mnie veto jak coś..

Nie wiem czy takie narzędzie wogole funkcjonuje. @Szulim jest w skowronkach bo zrobił deal życia, @Tecu w końcu coś wystrugał może nie ma się co wtrącać bo zaraz kamienie polecą. 

Teraz, Szulim napisał:

Rozumiem @Tocheck stanowisko - masz cześć racje

jednakże ci rolesi są kontuzjowani wiec pomagają mi w tanku, a w przyszłym sezonie jak będą dobrze grać będą ciekawymi assetami na niskim salary ;) 

Aczkolwiek jeśli będzie veto no to przyjmę to i będę szukał dalej ;) 

@Szulim mam trochę połamańców - juz pisze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TryczekSzukarek nie powiedziałem ze ten deal to spełnienie moich marzeń ale trochę nie miałem wyboru

szkoda ze zawsze po dealu nagle każdy pisze ze dałby więcej a jak człowiek ogłasza ze chętnie się wymieni to cisza

natomaost po oddaniu hardena liczyłem ze jednak trochę więcej ugram - ale kontuzje, covid itp pokierowały mnie bardziej w dół wiec aktualnie postanowiłem dać wszystko na jedna kartę i tank opierając przyszły zespół ponownie na simmonsie 

notabene po niego tez tak srogo tankowałem, wtedy chyba wymieniłem CP3 w prime z lob city 😂 za paczkę jeszcze gorszych rolesow

tecu nie miał picku, inaczej by był w tym dealu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Szulim dałbyś ogłoszenie dałbym na pewno więcej... 

Myślę, że nie dałbyś rady:>
Ja próbowałem, dawałem (moim zdaniem) sporo więcej niż ta paczka, co drugi dzień inny wariant by pasował do pogody....  powoli nawet stawałem się namolny i sam na jego miejscu pewnie klepnąłbym coś dla świętego spokoju 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga veto chyba funkcjonuje - jeśli komish uzna to za nierówny deal to jeśli dobrze pamietam ma prawo zavetowac deala

1 minutę temu, t_omko napisał:

Myślę, że nie dałbyś rady:>
Ja próbowałem, dawałem (moim zdaniem) sporo więcej niż ta paczka, co drugi dzień inny wariant by pasował do pogody....  powoli nawet stawałem się namolny i sam na jego miejscu pewnie klepnąłbym coś dla świętego spokoju 😀

Hah prawda, tomko się starał ale jak widziałem kolejna ofertę ze Stevenem Adamsem to już nie mogłem 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję veto z mojej strony, to jeszcze coś bardziej kryminalnego niż ta z Hardenem, bo wtedy szła 1 gwiazda :)

Porter to FA-s z tym zdrowiem i tym salary, Milton nie robi progresu, White to po kontuzji nadal niewiadoma, a przed nią powyzej pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył, kto został? Połamany Warren?

Zarekomenduję @cvbe veto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.