Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2020/21


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

No moge dopisać ze timbervolves ma hardena jak za mało napisałem ;)

Teraz, Krzemo napisał:

harden za bande fasów ;) dobre

Zobaczymy ;) 

historia pokazuje ze nie najgorzej wychodzę na dealach ;) 

@cvbe

bulek nie ma pickow, a graczy brałem takich jakich potrzebuje ogólnie w planie ;) 

Zreszta, to nie koniec deali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Szulim napisał:

bulek nie ma pickow, a graczy brałem takich jakich potrzebuje ogólnie w planie ;) 

Zreszta, to nie koniec deali ;)

No szczerze to to na ten moment najgorzej wyglądająca wymiana jaką widziałem, nie oddałbym za tych graczy ani jednego gracza z mojego aktualnego rosteru :) Ale zobaczymy, obyś wiedział co robisz :)

1 minutę temu, bulek napisał:

Potwierdzam

Ale szkoda mi Shameta.

Szkoda, że nie ma już opcji "haha", żeby żałować Shameta po dostaniu Hardena za gości z pogranicza FA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No szczerze to to na ten moment najgorzej wyglądająca wymiana jaką widziałem, nie oddałbym za tych graczy ani jednego gracza z mojego aktualnego rosteru :) Ale zobaczymy, obyś wiedział co robisz :)

Za Bryanta, c'mon? No już nie przesadzajmy, 2 rundowiec robi zajebistą robotę w Wizards...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No szczerze to to na ten moment najgorzej wyglądająca wymiana jaką widziałem, nie oddałbym za tych graczy ani jednego gracza z mojego aktualnego rosteru :) Ale zobaczymy, obyś wiedział co robisz :)

No bez przesady :) IMO każdy z nich przekroczy salary w nadchodzącym sezonie, niektórzy może nawet o 20+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

Generalnie jeśli patrzymy na stabilność fp to Harden wygrywa.

natomiast ja zyskuje na różnicy fp na plus wedle moich szacunków + rotacja na slotach się poprawia a o to mi chodzilo

Widzę ze drugi deal przeszedł bez komentarzy XD

No drugi deal równy, nic ciekawego - Conley z niższą pensją za George'a z wyższą - taka normalka bym powiedział przy schodzeniu z salary :)

1 minutę temu, kolek23 napisał:

Napisałem MOŻE :D a może nie! :D

Oby we czterech zrobili +20 to może nie będzie dramatyczny deal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.