Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2020/21


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, t_omko napisał:

Gratuluję przepychanki na podium, brawo @antek za zimna krew.

W związku z tym, iż sporo dzisiaj nas będzie na forum to ogłaszam nabór na nowego komisza....
Mam tak mało czasu, że po zaktualizowaniu składów nie mam już szans by o swoim team'ie pomyśleć:>
Pomogę, udostępnię co trzeba - jak nikt się nie zgłosi to @evitacre dostanie tą funkcję w nagrodę za najwięcej ruchów w sezonie 😀

 

Dzięki @t_omko - świetna robota przez wiele lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, t_omko napisał:

Gratuluję przepychanki na podium, brawo @antek za zimna krew.

W związku z tym, iż sporo dzisiaj nas będzie na forum to ogłaszam nabór na nowego komisza....
Mam tak mało czasu, że po zaktualizowaniu składów nie mam już szans by o swoim team'ie pomyśleć:>
Pomogę, udostępnię co trzeba - jak nikt się nie zgłosi to @evitacre dostanie tą funkcję w nagrodę za najwięcej ruchów w sezonie 😀

 

Szkoda, ale rozumiem. 

Również wielkie dzięki za komiszowanie, wyważone, spokojne, cierpliwe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, t_omko napisał:

Gratuluję przepychanki na podium, brawo @antek za zimna krew.

W związku z tym, iż sporo dzisiaj nas będzie na forum to ogłaszam nabór na nowego komisza....
Mam tak mało czasu, że po zaktualizowaniu składów nie mam już szans by o swoim team'ie pomyśleć:>
Pomogę, udostępnię co trzeba - jak nikt się nie zgłosi to @evitacre dostanie tą funkcję w nagrodę za najwięcej ruchów w sezonie 😀

Dzięki za mega robotę @t_omko!

Gratulacje dla całego podium :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antek @cvbe co za walka. Dobre kilka sezonów nie było takiej walki do końca :) wcześniej @evitacre po 1/2 sezonu miał maistra w kieszeni. 

Antek - pamiętam jak mi wciskałeś na siłę tego westbrooka :) - teraz powinieneś w nagrodę 3mać Go do ostatnich dni w NBA. Liczę że nie napiszesz w przyszłym sezonie ze tankujesz :))) ps. zejście z salary zapowiada się ciekawie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na szybko, bo ogrom pracy w pracy :)

Dawno się mi tak super nie grało, walka byla praktycznie do samego końca, ale udało sie wygrac i chyba jako jedyny wyrobilem wszystkie 722 sloty (@cvbe u Ciebie zabrakło restowanego ostatniego dnia nomen omen Antka :)).

Jesli chodzi o salary, to ja juz pod koniec sezonu zaczalem o nim myslec, dlatego bardzo duże podziekowania dla gości, ktorych musialem/wywalilem pod koniec rs, a bez nich nie bylo by mojego sukcesu, tj rodzinie, Thadziowi Youngowi, Joe Inglesowi czy tez mocno pomocnemu pod koniec rs Tomkowi Jr Hardawayowi. Dziękuję i ściskam najmocniej jak mogę moje dwa koniec pociagowe w postaci Jokera i przede wsystkim najwierniejszego mojego druha w zespole- Westbrooka.

To wszystko dla Was, nic bez Was.

Wasz Antoni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, antek napisał:

(@cvbe u Ciebie zabrakło restowanego ostatniego dnia nomen omen Antka :))

A jeszcze do 2 w nocy czekałem czy na pewno zagra, żeby go w razie czego wymienić i cały czas było info że on i Holiday grają a Middleton nie, budzę się rano i oczywiście nie grali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, to była przyjemność 😛

Ktoś chce rezygnować z dalszej gry?
Dajcie znać jakie macie plany odnośnie przyszłego sezonu.

Alonzo    Boston Celtics
antek    Los Angeles Lakers
Bago    Milwaukee Bucks
barcalover    Chicago Bulls
blaugrana    San Antonio Spurs
buła    Atlanta Hawks
cvbe    New York Knicks
evitacre    Minnesota Timberwolves
marzec    Charlotte Bobcats
obi    Miami Heat
Pablo81    New Orleans Pelicans
Piotreksuper    Sacramento Kings
RonnieArtestics    Indiana Pacers
Sylvinho.    Oklahoma City Thunder
Tecu    Orlando Magic
Tizz    Memphis Grizzlies
Tocheck    Philadelphia 76ers
tryczekszukarek    Phoenix Suns
t_omko    Houston Rockets
Vic    Portland Trail Blazers

 

 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.