Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2020/21


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

@t_omko mam prośbę. Jesli muszę zrzucić kogos to zrzucam connaughtona ale jesli nie muszę to zostawiam wszystkich. Wyszło mi ze po tradzie DFS za Plumlee powinienem się zmieścić o całe 0,05 wiec nie chciałbym się tu pomylić. 

Jest ok, nie musisz nikogo zrzucać.
Faktycznie aktualne twoje salary to 459,95.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antek napisał:

Jak kladlem sie spac to sie wkurzylem, ze Rockets restuja Olynyka, jednocześnie przywracajac do skladu Tatea. Na szczęście duzo nie stracilem :)

No cóż, oszukali mnie covidem :D napisali, że jest w protokole i nie ogarnąłem, że to jednak kolano i żeby go wystawić, kolejny błąd który będzie mnie kosztował wygraną pewnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

Zapomniałem o jego istnieniu, ale ogromna klasa z Twojej strony, że o nim przypomniałeś :) Jak wolisz - i tak masz zwycięstwo w kieszeni :)

@antek zagrajmy z bugiem, łatwiej to rozplanować wtedy :) 

Okey, nie ma za co.

Akurat bug chyba daje Tobie wieksze szanse na utrzymanie przewagi, ale dziekuje za mile slowa i zeby temat zwyviestwa rozegral sie w rownej walce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, antek napisał:

Okey, nie ma za co.

Akurat bug chyba daje Tobie wieksze szanse na utrzymanie przewagi, ale dziekuje za mile slowa i zeby temat zwyviestwa rozegral sie w rownej walce :)

Raczej zakładam 2 miejsce już od jakiegoś czasu - nie mam żadnych argumentów w kieszeni i wykonałem same beznadziejne ruchy w sezonie (choć w fbx#2 jeszcze dużo gorsze) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, antek napisał:

Chris Paul, CJ McCollum czy Kelly Olynyk na liście transferowej. Najchętniej pozyskalbym za nich picki i graczy z niskim salary za rok, nie muszą być młodzi.

Powiem Ci @antekże jesteś dla mnie chodzącą definicją najbardziej c***owego tank'a w historii tej zabawy, qrwa stary tabela Ci się majgnęła do góry nogami ;););) Pewnie grałeś sezon na jakimś lenovo yoga czy coś, tak czy inaczej sztos! 

Graty dla wszystkich na podium! I dla tankerów też (tych prawdziwych, nie jak Antek ;)) ! I dla @Alonzo za mój pick ;)

@antek ponieważ wygrałeś myślę że to Ty powinieneś być organizatorem zbiórki dla @cvbe na psychoterapeutę, fajny chłopak a myślę że bywał mentalnie w lepszym miejscu niż dzisiaj po tych ostatnich 3-4 tygodniach które mu zafundowałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Antek. Świetna końcówka (Westbrook MVP). 

Ja ogólnie jestem zadowolony. Słabo poszło na koniec. Nietrafione wymiany i grad kontuzji a mimo to jest podium. Z tego szrotu co miałem parę lat temu wyszedł fajny skład.

Dziękuję Evi za kilka celnych podpowiedzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przepychanki na podium, brawo @antek za zimna krew.

W związku z tym, iż sporo dzisiaj nas będzie na forum to ogłaszam nabór na nowego komisza....
Mam tak mało czasu, że po zaktualizowaniu składów nie mam już szans by o swoim team'ie pomyśleć:>
Pomogę, udostępnię co trzeba - jak nikt się nie zgłosi to @evitacre dostanie tą funkcję w nagrodę za najwięcej ruchów w sezonie 😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.