Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2020/21


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, wiLQ napisał:

Ja podrazylem temat...

Przeciez sam zawsze (slusznie) narzekasz na brak ogloszen i ze zeby tacy gracze nie szli w pokatnych dealach kazdy musialby kazdego regularnie gnebic zapytaniami o kazdego gracza, co oczywiscie nie ma sensu.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał:

Przeciez sam zawsze (slusznie) narzekasz na brak ogloszen i ze zeby tacy gracze nie szli w pokatnych dealach kazdy musialby kazdego regularnie gnebic zapytaniami o kazdego gracza, co oczywiscie nie ma sensu.

Ale bulek sie oglaszal! A Wy zamiast slac propsy po jego PG to go poganialiscie z pickiem jakby robil cos zlego rozwazajac swoje opcje.

 

2 minuty temu, ai3 napisał:

Chyba nie mamy czasu na to by kazdy 4 dni wybieral, 

jesli zaczelismy 25.11 a 22.12 zaczyna sie sezon to logiczne ze mamy kolo 30godz na wybor

Przeciez to jest MAX, a nie tyle ile bedzie trwal kazdy pick. A im glebiej tym mniej bedzie chetnych by kupic pick.
Wg mnie wciaz spokojnie sie wyrobimy z maxem 96h [choc nie podzielam obaw odnosnie preseason bo... to preseason].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wiLQ napisał:

Ale bulek sie oglaszal! A Wy zamiast slac propsy po jego PG to go poganialiscie z pickiem jakby robil cos zlego rozwazajac swoje opcje.

 

Moranta oglaszal? Na forum?

A jeszcze co do wieku i salary Allena, to co przeoczylem? 23 letni prziecietniak. Myslisz ze z upside stoi gdziekolwiek blisko Moranta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Chytruz napisał:

Moranta oglaszal? Na forum?

Ja mowie o tych 2 postach:

W dniu 26.11.2020 o 23:03, bulek napisał:

Rozgrywający - Shamet i Wall do sprzedania, mam nadmiar PG, najlepiej w zamian za C, bo Baynes - S5 w Raptors - również szuka nowego klubu, i to za całkiem okazyjną cenę - pick 2021. [...] Także więc możliwy jest do wykombinowania fajny pakiecik, w oparciu o młodych zawodników, a także pewnych weteranów.

Zapraszam do rozmów.

 

W dniu 1.12.2020 o 22:30, bulek napisał:

@Lu- za niedługo będziesz pluł sobie w brodę, że nawet na mojego propsa nie odpisałeś, więc wykorzystujesz okazję, żeby sobie coś ciekawego o mnie popisać.

Nie wywiesil billboardu z ogloszeniem na Moranta jesli to masz na mysli, ale opisal swoj trading block [co juz jest rzadkoscia godna docenienia!].
Jak juz sie grzecznosciowo omowilo temat Walla i Shameta bylo oczywiste, ze jakis mlody PG moze byc dostepny jesli tez sie oddaje kogos mlodego. Przynajmniej dla mnie.

Cytat

A jeszcze co do wieku i salary Allena, to co przeoczylem?

Salary calej wymiany, a nie samego Allena - bulek probowal zejsc z pensji, a np Lu rzucil "oferte", ktora odpada z tego powodu bez patrzenia na cokolwiek innego.

Cytat

23 letni prziecietniak. Myslisz ze z upside stoi gdziekolwiek blisko Moranta?

Jesli pytasz mnie Morant vs Allen to oczywiste, ze wole tego pierwszego i dlatego w wymianie byl tani Porter w CY i 2 losy na loterii ze sporym salary.
Ale po Waszych wypowiedziach to ja chetnie ponegocjuje za Moranta, slijcie na moja skrzynke to zloto trejdowe, ktore oferowalibyscie bulkowi!
Jesli ktos mi odda lepsza paczke od Allena i Portera to uznamy, ze popelnil blad, a jak nie to... czyny, a nie slowa.

P.S. U mnie wciaz wszyscy dostepni [wlacznie z Gobertem, Morantem i Clarkiem dla tych co potrzebuje konkretow] za cokolwiek sensownego.
Uwazam, ze jak nie klepne jeszcze jednej wymiany do poczatku RS to bedzie czas stracony.
Prosba do Rogera o aktualne sklady bo nie wiem jakie mam salary 😉

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wiLQ napisał:

Jak juz sie grzecznosciowo omowilo temat Walla i Shameta bylo oczywiste, ze jakis mlody PG moze byc dostepny jesli sie oddaje tez kogos mlodego

Dlatego mówię, że zazdroszczę, bo zazwyczaj jak dostanę ofertę przysłowiowy Ish Smith i podrążę, to najwyżej wyląduję na równie przysłowiowym Zellerze, jak dorzucę przyszłoroczny pick. Żeby trafić taki deal nie wystarczy drążyć, trzeba mieć sprzyjający układ gwiazd, który trafia się może raz na rok. Liczę, że kiedyś nadejdzie moja kolej!

 

15 minut temu, wiLQ napisał:

Salary calej wymiany, a nie samego Allena

Na salary całej wymiany nawet nie ma co patrzeć, bo można było zwyczajnie wyjebać na FA Baynesa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Ja mowie o tych 2 postach:

W dniu 26.11.2020 o 23:03, bulek napisał:

Rozgrywający - Shamet i Wall do sprzedania, mam nadmiar PG, najlepiej w zamian za C, bo Baynes - S5 w Raptors - również szuka nowego klubu, i to za całkiem okazyjną cenę - pick 2021. 

Do sprzedania też Svi. Również Bamba, choć on ma literkę C.

Także więc możliwy jest do wykombinowania fajny pakiecik, w oparciu o młodych zawodników, a także pewnych weteranów. Wiemy, jakie cyferki dostarczał Baynes bez Aytona. Wiemy, co potrafi Wall. I jest też młody Shamet. 

Zapraszam do rozmów.

W tym co napisał bulek, nie ma nic co by wskazywało, że odda Moranta. A właśnie o to wiecznie masz pretensje do wszystkich, że nie ogłaszają publicznie na forum, że mają fajny 'okaz' do sprzedania. Bo ktoś mógł dać więcej, mógł przebić, przepłacić, nadpłacić, itp.. A ostatecznie poszedł tanio. Większość teraz też tak twierdzi, że Morant poszedł tanio  to odbijasz piłeczkę i mówisz, że chętnie wysłuchasz tych ofert, albo mówisz, że zacząłeś drążyć temat jak bulek zaczął się wypinać a inni tego nie zrobili. Powiem więcej ... śmiem twierdzić, że gdyby tego deala zrobił ktoś inny, to byś miał ponowne pretensje, że nie było oficjalnego info na forum, że ktoś taki jak Morant jest na sprzedaż! Ot, punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.

Do mnie bulek też przyszedł z propozycją (bez Moranta oczywiście). No ale nawet sekundy się nad nią nie zastanawiałem. W odpowiedni na moje nie, otrzymałem od niego takie info ...

W dniu 28.11.2020 o 22:32, bulek napisał:

Ale jeśli byś miał propos uwzgledniający, że bym pozbywał się 2 graczy, to wal, przy czym rozważe oprócz nich jeszcze tylko Shameta, Bambe i Svi, oraz ew. picka #16.

... tych dwóch graczy to oczywiście Wall i Baynes. Miałem wyraźnie info, że innych graczy nie bierze pod uwagę. Więc nie było sensu drążyć tematu.

No i nie chodzi mi o to, że sam coś był zaoferował za Moranta, albo zaoferował więcej niż Ty. Nie o to w tym chodzi. Rzecz w tym, że jak sam tak dealujesz, to innym zarzucasz, że się nie domyślili. A jak inni tak dealują, to zarzucasz, że nie ogłaszają na forum. Miejmy nadzieję, że na przyszłość wyciągniesz wnioski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znudzenia - skrzynka wolna. Szał przedświątecznych zakupów udzielił mi się też w FBX, wiec chętnie coś przydealuję.

Sprzedam chętnie, najlepiej za kogoś młodszego: Gallinari

Sprzedam: Covington

Mogę sprzedać za kogoś z podobnym SC w podobnym wieku lub młodszego z niższym SC: Randle

Nie mam pojęcia co z nimi zrobić: Portis, Looney

Będzie trudno, ale chętnie posłucham: Lonzo, Smart

Ma niskie SC, niezłą perspektywę, więc jako ewentualny dodatek do blockbuster trade: Thybulle

W zasadzie tylko za Townsa lub innego młodego super napierdalacza: Collins

Zostaje u mnie niezależnie od tego kogo zaproponujecie: Wiseman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nie działa.

Wyrzuciłeś ich oficjalnie ze składu, to że na pierwszej stronie nadal widnieją w Twoim składzie, to po prostu niedopatrzenie informacji sierpniowej. A na yahoo składy są wklepane, tylko niewidoczne dla Was, bo do czasu zakończenia draftu nie mogę zacząć sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na yahoo informują, że nie zostały jeszcze wprowadzone... nie kłam... chyba, że "your league has not drafted yet" oznacza co innego. Jak były składy wklepane to już można było je na pierwszy dzień ustawiać. 

W sumie niedopatrzenia mnie nie interesują... jeśli nie ma na to paragrafu w regulaminie to zwyczajnie zmieniam swoją decyzję.

 

W fbx3 uznawali takie praktyki, zarówno rok temu jak i teraz, a chyba regulamin mamy wspólny...

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co wyrzuciłeś zawodników wcześniej, u nas draft się skończy gdzieś w styczniu, wiec może zaczniemy Regular Season over460fp, bo zmieścić się w limicie musimy 48 godzin po drafcie 😊

A nie żartuj że zmieniasz decyzje bo tak można by było "cofnąć" każdy trade w trakcie off seasonu, "bo nie ma go na Yahoo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.