Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

  

Godzinę temu, julekstep napisał:

a i tak jest w C's drugim najlepszym PG -> wg Twoich kryteriów :) 

Kryteria kryteriami ale zawodnik z podaniem i kozłowaniem na poziomie poniżej 60 nie powinie grać na PG 

Godzinę temu, julekstep napisał:

requesty będą szły szybciej niż 'miesiąc' -> przykładowy Jax to jest kwestia kolejnego meczu, żeby poszedł oficjalny warn (potem kilka dni i leci request)

z tym miesiącem chodziło mi o to że z tego co kojarzę już w zeszłym sezonie chciał się go pozbyć. Czyli miał okazje zrzucić go z listy w poprzednim sezonie, w trakcie FA i na początku tego. Robienie tego w momencie w którym jest TR i nie korzystna oferta jest wypaczeniem ten zasady. Miał Jaja, żeby nie wystawiać go w składzie niech ma jaja aby przyjąć nie korzystną umowę.

Godzinę temu, january napisał:

Bo S-Jax to totalny kasztan - ja nawet nie gram nim nie z powodu poziomu, tylko innego.

Ja dla mnie to kasztan gra u ciebie na starterze.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Poproszę o trade-requesty nie grających Voshona Leonarda i Jamesa Worthy'ego z Nets (powinni grać Grant-Worthy na C-PF), a także Rasheeda Wallace'a z Clippers (ledwie 17 mpg, powinien dostawać więcej).

 

Zobacz sobie mój skład ma 15 zawodników ;) 3 nie może być w ogóle w składzie, wszyscy na w miarę porządnym poziomie, żaden ALL Star jak Brand w ogóle nie usatwiany w składzie i komp może go wpuści może nie,.
Różnica między nami jest taka, że nawet w zeszłym sezonie jak tankowałem to robiłem to z GODNOŚCIĄ
I nie siedzę i wykorzystuję jakiś niedociągnięć w REGULAMINIE i KOMBINUJĘ jak Ty byle mieć 1 pick, jak sprawia Ci to frajdę to brawo. Twój wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Poproszę o trade-requesty nie grających Voshona Leonarda i Jamesa Worthy'ego z Nets (powinni grać Grant-Worthy na C-PF), a także Rasheeda Wallace'a z Clippers (ledwie 17 mpg, powinien dostawać więcej).

 

Wskaż mi pozycje na jakie Wallace powinie wychodzić? Bo jak na zawodnika nr 6-7 w rotoacji liczba minut jest odpowiednia. W sumie mogę ustawiać też 5 osobowy skład i liczyć na to, że gra rzucić mi go na pozycji SG/PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę zbierać assetów bo Hawes ma 100 Potencjału więc i tak by mu nie wskoczył i gra na ławce ;)
Ustawię sobie 5 i nagle się okaże, że komp stwierdzi, że najlepszy na pg u mnie będzi eHawes i mi go tam da i to uczciwe możesz ustawić sobie sam skład i nie miał bym nic przeciwko jak by JAckson grał na SG bo SG/SF ok podobni gracze.
Albo coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

PF-SF? To jest lepszy gracz arguable od Branda, więc beka jest okropna, że czepiasz się Eltona, a sam grasz znacznie krócej Sheedem, by grać Thadkiem Youngiem.

Pokaż mi moment w którym czepiłem się Branda?  Wspomniałem o nim tylko w celu wyjaśnienia pewnej kwestii. A to, że gra krócej to pewnie wynika z tego, że sam ustawiłem sobie cały roster a nie tylko 5 zawodników.  A tak dla twojej informacji  Sheede był pierwszym zawodnikiem do wejścia z ławki na pozycjie PF i drugim SF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli patologia jest tank i tanie sztuczki to przymus brania biedy oferty za gwiazdę jest jeszcze gorsze. 

Można patrzeć tylko na tankera i jego karę. Ale ja patrzę na druga stronę medalu i nie chce cwaniaka który za darmo a co gorsza z oddanym tragicznym kontraktem się wzmocni. To jest wypaczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał:

Jezeli patologia jest tank i tanie sztuczki to przymus brania biedy oferty za gwiazdę jest jeszcze gorsze. 

Można patrzeć tylko na tankera i jego karę. Ale ja patrzę na druga stronę medalu i nie chce cwaniaka który za darmo a co gorsza z oddanym tragicznym kontraktem się wzmocni. To jest wypaczenie. 

Czyli wychodzi na 0 cwany próbuje nagiac reguly, a potem sie wyrównuje mu tym, ze ma swój wysoki pick mega plus kasztana jakiegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, matiwrona napisał:

Czyli wychodzi na 0 cwany próbuje nagiac reguly, a potem sie wyrównuje mu tym, ze ma swój wysoki pick mega plus kasztana jakiegoś.

no nie wychodzi na 0

bo cwaniak 1 dostaje zasłużoną karę (i tu faktycznie jest na 0) ALE przy okazji cwaniak 2 korzysta pozbywając się gorszego kasztana za free

no nic - tak jak january napisał, dobrze że szybko to wyszło i mamy czas na dopracowanie tego (potrzebnego, ale bardzo niedoskonałego w pierwotnej formie*) zapisu

 

* módlcie się żebym nie został politykiem i Wam prawa nie pisał hihi :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaką dostaje karę jeśli zwalnia zawodnika?  Obciążenie budżetu to równie dobrze można dać GM możliwość odrzucenia danej wymiany i trzymania danego gracza dalej na IL bo wychodzi na to samo. 

Jeśli dobrze was rozumiem to wy byście chcieli, żeby wymiany w ramach TR oscylowały w tych samych ramach czasowych i finansowych? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzuLcU napisał:

Jeśli dobrze was rozumiem to wy byście chcieli, żeby wymiany w ramach TR oscylowały w tych samych ramach czasowych i finansowych? 

to jest dogrywane

4 minuty temu, SzuLcU napisał:

Ale jaką dostaje karę jeśli zwalnia zawodnika?  Obciążenie budżetu to równie dobrze można dać GM możliwość odrzucenia danej wymiany i trzymania danego gracza dalej na IL bo wychodzi na to samo. 

to jest kara -> trzymając się przykładu Jacksona (czyli gracza który pewnie jako pierwszy przejdzie oficjalny proces trade requestu - jak już dopniemy detale) jeśli january go wywali na FA to będzie miał przez 2 lata po 20 baniek martwej kasy w salary (nie ma już handlowania 'kasą') + za rok Jackson faktycznie mógłby mieć jakąś wartość jako spadający kontrakt (szczególnie dla C's z ich kilkuletnim planem hard-tankingu)

no i w końcu lista waivers będzie miała jakieś znaczenie (na teraz jestem pod koniec tam -> więc nothing personal jbc :P)

no i pamiętajmy że ciągle gadamy o Jacksonie -> czyli grajku borderline trade-requestowalnym - przecież tutaj niedawno mrożono najlepszego (overallowo) gracza simki ;) -> więc w przypadku faktycznie LEPSZYCH grajków ich strata będzie tym bardziej dotkliwa.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.