Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Lu- napisał:

To złe podejście, bo jeśli nie wygrasz (czyt. przegrasz), to będziesz wkurwiony po dwakroć. 

A patrząc choćby na skład karpika, jest to możliwe. 

Karpik jest jak ci ludzie, co w ATF biorą do składu Kobe, Iversona i Carmelo.

Efektowne nazwiska, ale to nie przełożyłoby się na wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podstawowy PG będzie siedzieć jeszcze ok. 20 lat, więc potrzebowałem wsparcia na PG. 

Przykra sprawa, bo tego El-Amina pamiętam z NBA, co świadczy o tym, że:

1/ jestem stary, 

2/ mój mózg ma na twardym dysku w c*** zbędnych informacji. 

Tak szczerze, ktoś jeszcze pamięta El-Amina? @Jendras na Ciebie zawsze można liczyć. Tym razem również? 

9 minut temu, Chytruz napisał:

Kto k****?

To jest właśnie ten komentarz, który potwierdza, że dobrze wybrałeś. 

Poszukaj @Chytruz jakiś materiałów. Może znajdziesz, że El-Amin to taki Isiah, Magic, czy Nash? Ale może być to bardzo trudne zadanie. 

@Koelner, czemu Keon? Tylko za systematyczne grzanie błękitu Paryża, czy coś jeszcze? Pamiętam go z Nuggs i Raps, no i robił porządne wrażenie. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 15:45, Lu- napisał:

 

@Koelner, czemu Keon? Tylko za systematyczne grzanie błękitu Paryża, czy coś jeszcze? Pamiętam go z Nuggs i Raps, no i robił porządne wrażenie. 

Z Kings pamietam go jako firankę w obronie i low iq bball chociaż w NBA live dobrze nim się grało 

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że to  wygląda na naprawdę legitny wybór kolegi @Lu-

cały 1 rok w NBA, 91kg przy 178 centymetrach (w zasadzie w tym ATF sprawia to że może spokojnie kryć 1-to-5), no statsów nie sprawdzałem ale te 2 rzeczy sprawiajo, że gość wygląda na absolutny steal tego draftu i ma szansę pociągnąć swojo drużynę na absolutne dno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.