Skocz do zawartości

ATF All-Worst - sweet talk


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Scott Williams to będzie mój starter na centrze. Post prime (o ile można o nim powiedzieć, że miał prime), washed up robiący mocne half double double na mecz na skuteczności 43% TS. Co jednak ważne Scott ponad połowę rzutów oddaje z półdychy i trafia ok. 29% z nich. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Chytruz napisał:

Musiałeś słyszeć choćby w ECF Celtics vs Heat, jak LeBrona kasował.

mozliwe, nie mam jednak pamieci do takich ludzi tak jak ty czy @Lu- sypiecie czasami tak po prostu nazwiskami o ktorych nie slyszalem , dawno zapomnialem, albo nie chce pamiętac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

ojjjj

40sto letni Cliff to byl moj pomysl na energizera z lawki 😕

do tego grał na centrze co zdecydowanie zwiększa liczbę jego zalet

40 lat, będą mu skakać po głowie

wiek > FG%, na tej pozycji rarytas

10% rzutów at rim 70% rzutów spoza 16 stóp na gównianych %

undersized i z betonem w butach, drugi środkowy, który nawet przypadkiem nikogo nie zablokuje, pięknie uzupełniona pozycja, teraz czas na jakichś undersized PFs, chociaż w sumie i Knox i Jackson moga tam grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

do tego grał na centrze co zdecydowanie zwiększa liczbę jego zalet

40 lat, będą mu skakać po głowie

wiek > FG%, na tej pozycji rarytas

10% rzutów at rim 70% rzutów spoza 16 stóp na gównianych %

undersized i z betonem w butach, drugi środkowy, który nawet przypadkiem nikogo nie zablokuje, pięknie uzupełniona pozycja, teraz czas na jakichś undersized PFs, chociaż w sumie i Knox i Jackson moga tam grać

doceniam pick, ale ma jeden zasadniczy mimus -> gral w PO teamie :)

w sumie dwa minusy - bo kiedys byl dobry (czyli locker room presence boostuje doswiadczeniem)

1 minutę temu, P_M napisał:

Myślałem nad Cliffordem, ale Stretch 5 (38% za 3!!!) to ewidentnie zbyt potężna broń tutaj, zwłaszcza dla drewnianych centrów, których wszyscy tu mamy, nikt nie będzie bronił tak wysoko.

Chyba nie oglądałeś filmiku z Russellem Stiemsmą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i trafił tam 1/6 z gry przez 20 minut, więcej okazji do wykazania się to nie jest minus a jak jeszcze "polepsza" efficiency  to nawet lepiej

a bustować sobie może, JJ jak go upali to chłop zamknie mordę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

i trafił tam 1/6 z gry przez 20 minut, więcej okazji do wykazania się to nie jest minus a jak jeszcze "polepsza" efficiency  to nawet lepiej

a bustować sobie może, JJ jak go upali to chłop zamknie mordę

uoo Panie

pare buchow przed meczem i Cliff bedzie z miejsca pare lat mlodszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to ten Porter to niezły kasztan i dziwię się, że nikt go jeszcze nie przygarnął, niby szkoda rookie spota, ale na takich dzbanów warto

1 minutę temu, julekstep napisał:

uoo Panie

pare buchow przed meczem i Cliff bedzie z miejsca pare lat mlodszy

a niech będzie młodszy, byle kołysał się po parkiecie :D 

a jakby go gastro dopadło to ideolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

za to ten Porter to niezły kasztan i dziwię się, że nikt go jeszcze nie przygarnął, niby szkoda rookie spota, ale na takich dzbanów warto

Ja się boję brać rookasow, młode to, ambitne jeszcze będą chcieli wygrać, po jakiego czorta mi to jak mogę wziąć stare wygi, które mają w dupie końcowy rezultat byle hajs z kontrakt się zgadzał 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał:

Myślałem nad Cliffordem, ale Stretch 5 (38% za 3!!!) to ewidentnie zbyt potężna broń tutaj, zwłaszcza dla drewnianych centrów, których wszyscy tu mamy, nikt nie będzie bronił tak wysoko.

jeszcze więcej oddaje long 2 na gorszych % spokojnie, typ po prostu nie nadąża aby dobiec na drugą połowę boiska i dlatego tyle stamtąd oddaje, to nie ejst tak że chce

 

Teraz, P_M napisał:

Ja się boję brać rookasow, młode to, ambitne jeszcze będą chcieli wygrać, po jakiego czorta mi to jak mogę wziąć stare wygi, które mają w dupie końcowy rezultat byle hajs z kontrakt się zgadzał 

ten rozegrał tylko 1 sezon w lidze XDDD

w 17W zespole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

jeszcze więcej oddaje long 2 na gorszych % spokojnie, typ po prostu nie nadąża aby dobiec na drugą połowę boiska i dlatego tyle stamtąd oddaje, to nie ejst tak że chce

 

ten rozegrał tylko 1 sezon w lidze XDDD

w 17W zespole

ale dobre dunki sadzil - teraz lukam

bestia nie czlowiek

taki troche Zion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to JJ Redick wyglądał przy nim jak DPOTY, gracz idealny, Vaughn robi całą grę w ataku żeby działo jak należy to i Porter się nie odpali a obaj z pewnością oddadzą co należy w obronie

3 minuty temu, julekstep napisał:

ale dobre dunki sadzil - teraz lukam

bestia nie czlowiek

taki troche Zion

w sumie grać nim na C to może być innowacyjny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.