Skocz do zawartości

Stanley Cup Playoffs 19/20


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Czapki z glow przed COL, PHI i VAN, które w serii z 1-3 doprowadzają do 7g. Życzę im aby również w 7g wygrały.

 

Oscar Lindblom zagrał 17 i pół min. Brawo dla niego, rodziny, lekarzy i sztabu PHI za walkę, nie poddanie się i odwagę

 

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega jest ta runda! Wiele emocji, powrotów i faktycznie widać, że gra wskoczyła na najwyższy na świecie poziom! Bałem się tego, że bańka sprawi, że sezon zostanie potraktowany trochę „po macoszemu” ale nic takiego się nie wydarzyło i każdy jest głodny Pucharu!

Osobiście w finałach konferencji chciałbym zobaczyć Knights vs Avalanche oraz Islanders vs Lightning! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to uwilebiam NHL. 3 półfinały i powroty z 3-1 z czego obie na zachodzie pachną mi wygraniem 4-3 z 1-3. Zwłaszcza Canucks w ostatnich dwóch meczach wyglądają dominująco co jak się przypomni pierwsze 4 mecze to zadziwia. Nie wiem co się stało z Las Vegas ale oni przeszli od totalnej dominacji do kompromitacji. Canucks są w tej chwili niesamowici

Fajnie by było jakby wygrali ten Puchar

Choć pewnie zrobi to Tampa bo ci jak na razie są chyba poza zasięgiem kogokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

Za to uwilebiam NHL. 3 półfinały i powroty z 3-1 z czego obie na zachodzie pachną mi wygraniem 4-3 z 1-3. Zwłaszcza Canucks w ostatnich dwóch meczach wyglądają dominująco co jak się przypomni pierwsze 4 mecze to zadziwia. Nie wiem co się stało z Las Vegas ale oni przeszli od totalnej dominacji do kompromitacji. Canucks są w tej chwili niesamowici

Fajnie by było jakby wygrali ten Puchar

Choć pewnie zrobi to Tampa bo ci jak na razie są chyba poza zasięgiem kogokolwiek

W zeszłym roku Lightning też byli jednymi z faworytów i wiadomo jak to się skończyło.

Choć faktycznie wyglądają chyba najpewniej ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach na blogu Islanders wpadłem na taką ciekawostkę, że w przypadku pojedynków w PO, gdzie wynik był wyciągany z 1-3 na 3-3, bilans g7 to 28-29, tak że (statystycznie) wiemy, że nic nie wiemy :)

Co do meczu Wyspiarzy. Ale jestem wkurzony. Mieli już przeciwnika na widelcu i taki głupi błąd Toewsa w 3 tercji (niewymuszona strata na niebieskiej), Laughton świetnie wykończył sam na sam. W OT też sporo pecha. Mayfield złamał kij, poszła kontra, zamieszanie, wycofany krążek, Provorov najechał i pum, mamy g7. Ciekawe czy Trotz zmieni bramkarza przed ostatnim meczem. Ja jestem za tym, żeby wyjechał Greiss, bo Varly, krótko mówiąc, dwa ostatnie mecze bez szału. Ale nerwy się szykują w nocy z soboty na niedzielę...😬

A wcześniej oczywiście trzymanie kciuków za Lawinę i Orki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest pięknie, taki kocioł się zrobił jaki lubie i za jaki uwielbiam NHL. Trzymam kciuki za Canucs, rozwalilo mnie dzis nagranie jak w szatni zbijają piotnki z Demko przy kawałku Pinacollada;), byloby naprawde super gdyby kanadyjska druzyna wygrala, chociaz bardziej jestem za Tampą i Flyers. Jak musialoby gryźć w dupe gdyby Canucs swietowali puchar Stanleya w szatni Edmonton czy Toronto ich kibicow hehe no i to tez bedzie chyba ewenement w historii bo ktokolwiek wygra to nie bedzie to ani na jego hali ani w hali rywala. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujek Wójcik napisał:

puchar Stanleya w szatni Edmonton czy Toronto ich kibicow

Ech Edmonton to dla smutny przypadek tych PO - mają pewnie dwóch zawodnikow z TOP 10 tej ligi a potem długo długo nic niemniej przegrać z Chicago to dramat

 

Toronto to juz insza inszość bo tam jest tyle talentu ,że to tylko kwestia czasu kiedy będą nowymi Pingwinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem przed meczem, że Gabe jednak nie zagra to lekko się przestraszyłem, ale na razie jest dobrze. Btw, z nieobecnych po stronie Avs to by się bardzo porządną piątkę (+ bramkarz) ułożyło. Oby to dowieźli... :)

ps. Burak jest niezawodny!!! 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut przed meczem Dater podał info na twitterze:

Jeszcze Timmins wypadł po g6, a Connauton, który musiał znowu wskoczyć do składu, wcześniej był słabiutki 😕

Tego Miski co jest teraz rezerwowym bramkarzem to nawet nie znałem :)

 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak ci jakiś noname strzela 3 gole to ciężko jest wygrać...

Liczę że Vegas im utrze nosa :)

Jeśli w przyszłym sezonie AVS myślą o czymś więcej niż druga runda to potrzebują dobrego bramkarza, będzie ich trochę na rynku.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiviranta był no-name'em, a już nie jest. Tak się pisze historie :)

Cała seria oczywiście niezwykle emocjonująca, ale bramkarze obu stron to mają sporo za uszami po tych 7 meczach. 

Kadri zagrał bdb playoffy, ale popełnił tak głupie błędy przy bramce na 3-3 (głupia strata) i przy decydującej bramce w OT (złe ustawienie, zgubił krycie i Kiviranta był sam przed bramką). Szkoda 😕

Ale najbardziej to szkoda tego pana:

Screenshot_20200905_201550.thumb.jpg.352d80517fa08f424c2372c07cdb718f.jpg

😢

....

Vegas-Vancouver oglądałem tylko skrót, ale wyglądało na świetny mecz. Oczywiście przewaga Rycerzy, mało strzałów ze strony Orek, ale jak już strzelali to było groźne pod bramką Lehnera, a ten notował kapitalne interwencje. 

Demko jak już zdążył napisać ely, dwoił się i troił. Kapitalne mecze i kapitalne statystyki z jego strony w tej serii. Ma przyszłość (i charakter) ta drużyna.

Btw, Reaves przesadził z tym wejściem na głowę Motte. 

..... 

Już w nocy pojedynek Flyers-Islanders. Oj nerwowa noc się szykuje. Btw, mecz 1:30 w tvp sport. 

Czyż bym dobrze przeczuwał? Greiss starter?? 🤔

Let's go Islanders!!! :D

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.