Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, BMF napisał:

Właśnie miałem pytać, czy Hakeem jest dalej przedstawiany jako Thanos-koszykarz bez wad. 

tak, dokładnie 

10 minut temu, Chytruz napisał:

Eeee, nieeee. Hakeem sporo traci w dzisiejszej NBA.

wiadomo że trochę traci,  z drugiej trochę zyskuje bo masz dużo lepszych shooterów niż kiedyś, więc nie byłoby tak łątwo go podwajać. + miał świetny półdystans (ale to mówię z pamięci i na tamtejsze standardy, być może  na standardy 2020 wcale tak super nie jest, ale wydaje mi się niemożliwe by było szczególnie źle) więc może stać na weak-side ostatecznie nie jammując trumny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał:

wiadomo że trochę traci,  z drugiej trochę zyskuje bo masz dużo lepszych shooterów niż kiedyś, więc nie byłoby tak łątwo go podwajać.

No wtedy trudniej go bylo podwajac, przez illegal defense. Post up byl sztucznie zbuffowany w tamtych czasach i nie przez przypadek prawie wyginal, kiedy odebrano mu cieplarniane warunki.

Jak dla mnie wziac XXX w top 2 to bylby wielki blad, kiedy mozna zamiast tego miec GOAT konia pociagowego ofensywy.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się upierać, bo trudno dowieść i nie mam argumentów, ale ciekawe, bo wyginął w sumie w czasach 2005-10 gdy jeszcze nie umieli rzucać za 3. Ciekawe jakby to dzisiaj wyglądało przy dzisiejszej 3pt accuracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.