Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

I spalenie budki pod ambasadą! Nie zapomnij o budce! ;)

Celowo o niej nie wspomniałem (choć byłem w 100% pewien, że ktoś od was rzuci ten fun fact) więc trochę to było słabe, a co mnie nie zdziwiło tylko jeden user to zalajkował

Budka budką, natomiast fakt że narodowcy napierdalali kamieniami w policję po czym chowali się za uniesiony czołowy transparent jest jak najbardziej wymowny

Równie wymowny jak rzucanie racami w budynki prywatne i Muzeum

47 minut temu, memento1984 napisał:

w Polsce nikt nie podjezdza pod sklepy i nie wynosi pralek/lodowek/telewizorow, ergo holota jest bogatsza!

Taka ciekawostka 

Tego posta polubił @julekstep który jeszcze kilkanaście dni temu o uczestnikach protestów dot. aborcji pisał że może nie są tacy jak BLM, ale żebym dal im kilka lat 🤣🤣🤣😅😅🤔

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ostatnie lata były spokojne, więc nie wiem o jakim corocznym rozpierdolu mówisz.

Ale jak chcesz to korzystaj z paragrafów :)

Dokładnie to dwa marsze były spokojne. Co w ogólnej statystyce MN daje słaby procent BTW

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Taka ciekawostka 

Tego posta polubił @julekstep który jeszcze kilkanaście dni temu o uczestnikach protestów dot. aborcji pisał że może nie są tacy jak BLM, ale żebym dal im kilka lat 🤣🤣🤣😅😅🤔

mam inną ciekawostkę

@josephnba był pierwszy do sprostowania 'porównań' z BLM jeśli chodzi o poprzedni marsz a tym razem nawet się nie zająknął!  - a obu marszom daleko do tych w US&A jeśli porównywać skalę przemocy/zniszczeń 1 do 1 (niech już będzie to porównanie 1 do 1 skali zniszczeń, bo zakładam że @josephnba dalej nie wie co 'autor miał na myśli' kiedy pisałem o 'wzorowaniu się').

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Niech płonie ta k****” 🤣

”Co oni mnie tu,Empik mi z domu robią ?” nabrało nowego znaczenia . 

6 godzin temu, julekstep napisał:

mam inną ciekawostkę

@josephnba był pierwszy do sprostowania 'porównań' z BLM jeśli chodzi o poprzedni marsz a tym razem nawet się nie zająknął!  - a obu marszom daleko do tych w US&A jeśli porównywać skalę przemocy/zniszczeń 1 do 1 (niech już będzie to porównanie 1 do 1 skali zniszczeń, bo zakładam że @josephnba dalej nie wie co 'autor miał na myśli' kiedy pisałem o 'wzorowaniu się').

U nas niestety standardy we wszystkim słabsze. Baby pomazały mazaczkami jakiś tam kościół , patrioci tylko spalili chatę , porozpierdalali warszawiakom infrastrukturę , popajacowali z policja z czego kilka osób ma parę siniaków - ogólnie bieda. Dlatego zawsze Denzel > Żebrowski , Lillard > Koszarek , Rihanna > Doda , LeBron > Zamojski itp itd . Ciekawe czy jakby przypadkiem jakiś nagrany na yt policjant udusiłby kolanem naćpanego z wykroczeniami na koncie patriotę to daliby nam lepsze show? 🤔

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

Ciekawe czy jakby przypadkiem jakiś nagrany na yt policjant udusiłby kolanem naćpanego z wykroczeniami na koncie patriotę to daliby nam lepsze show? 🤔

Myślę że dla jakości widowiska i marketingu międzynarodowego byłoby lepiej jakby w takim performensie patriotę zastąpić wojownikiem LGBT (czarnych mamy za mało żeby była na - nawet statystycznie - szansa) ❤️ 

12 minut temu, BMF napisał:

Isakowicz-Zaleski

ten to chyba głównie tym żyje (a no i Wołyniem!) :)

12 minut temu, BMF napisał:

Terlikowski

Krystian Legierski też czasem narzekał na środowiska LGBT :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

Myślę że dla jakości widowiska i marketingu międzynarodowego byłoby lepiej jakby w takim performensie patriotę zastąpić wojownikiem LGBT (czarnych mamy za mało żeby była na - nawet statystycznie - szansa) ❤️ 

dla widowiska jednak patriota , patrząc na męstwo oraz chęci to żałuje , że nie urodzili się ze 100 lat temu - Powstanie Warszawskie byłoby nasze ! dla marketingu międzynarodowego najlepiej byłoby jakby to był jakiś przypadkowy Chasyda. 

 

23 minuty temu, BMF napisał:

Nom, Isakowicz-Zaleski i Terlikowski mogliby już dać sobie spokój z tymi atakami na Kościół. 

oraz Winnicki ( jak już o gównie piszemy to zrobił ładny klocek na kk wczoraj na wiecu) i Bosak . kk jest atakowany od prawa do lewa i symbolicznie znalazł się w miejscu między prawym i lewym półdupkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koelner napisał:

Rihanna>Doda

Patrząc na najnowsze zdjęcia Dody na Instagramie ciężko się z tym zgodzić.

9 godzin temu, memento1984 napisał:

w Polsce nikt nie podjezdza pod sklepy i nie wynosi pralek/lodowek/telewizorow, ergo holota jest bogatsza!

Wniosek, coś wam średnio wychodzi ten kapitalizm w takim razie 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Koelner napisał:

kk jest atakowany od prawa do lewa i symbolicznie znalazł się w miejscu między prawym i lewym półdupkiem. 

Na świecie już dawno, w Polsce w perspektywie następnych lat w sumie też. Co najwyżej jak ktoś myślał, że może sprawa długookresowo nie jest przegrana, to dostał niezłego daggera przez ostatni rok-półtora, lol. Kobyliński w tym reportażu (albo Terlikowski w jakimś wywiadzie) trafnie mówi, że część ludzi w Kościele nie do końca ogarnia, gdzie jest rozróżnienie między 'rzucaniem gównem', a zasłużoną krytyką, więc potem takiemu Dziwiszowi wydawało się, że chroni Kościół jako instytucję w ten sposób. I pewnie podobnie jest z odbieraniem 'krytyki' takiego Dziwisza, chociaż teraz to już raczej margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, BMF napisał:

Na świecie już dawno, w Polsce w perspektywie następnych lat w sumie też. Co najwyżej jak ktoś myślał, że może sprawa długookresowo nie jest przegrana, to dostał niezłego daggera przez ostatni rok-półtora, lol. Kobyliński w tym reportażu (albo Terlikowski w jakimś wywiadzie) trafnie mówi, że część ludzi w Kościele nie do końca ogarnia, gdzie jest rozróżnienie między 'rzucaniem gównem', a zasłużoną krytyką, więc potem takiemu Dziwiszowi wydawało się, że chroni Kościół jako instytucję w ten sposób. I pewnie podobnie jest z odbieraniem 'krytyki' takiego Dziwisza, chociaż teraz to już raczej margines.

a na sam koniec prozac zamiast komunii ❤️

i laicyzacja się dopełni ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.