Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, jack napisał:

Państwo w nie zareagowało na samochód z oszczerczymi treściami więc obywatele zareagowali.

 

Mam tylko nadzieję, że ten mechanizm nie jest planowym działaniem władzy obliczonym na dalsze polaryzowanie społeczeństwa. 

Niebywałe. Wiesz jak popularne w antyPiSie jest myślenie, że czyn Cyby to wina PiS-u w imię zasady "kto sieje wiatr....". Podobnie obywateli zareagowali na słabą grę Rzeźniczaka. Nie usprawiedliwiaj przemocy, proszę cię. 

Masz nadzieję? Twój lęk to taka pokazówka z automatu. Wzmożonym nie musisz być cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Skaczacych po radiowozach??? 

I po co się nakręcasz? Ja mam z grubsza takie samo zdanie jak Ty w tej sprawie. Wszystkich winnych należy ukarać. Tyle, że ja bym zaczął od kierowcy ciężarówki i jej właściciela, kontynuował przez atakujących i "broniących atakujactch" a skończył na policjantach aresztujących ludzi z zakupami. A i jeszcze tych policjantów co olali sprawę na samym początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Atak na tę furgonetkę można bronić jeszcze, wrażliwi na punkcie swoich uczuć konserwatyści powinni przyklasnąć, reszty już nie.

Zerwanie haseł z furgonetek co najwyżej. Wybijanie okien, przebijanie opon i wyrywanie tablic i lusterek już raczej nie koniecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

I po co się nakręcasz? Ja mam z grubsza takie samo zdanie jak Ty w tej sprawie. Wszystkich winnych należy ukarać. Tyle, że ja bym zaczął od kierowcy ciężarówki i jej właściciela, kontynuował przez atakujących i "broniących atakujactch" a skończył na policjantach aresztujących ludzi z zakupami. A i jeszcze tych policjantów co olali sprawę na samym początku. 

Dlatego pytam za co powinien zostać ukarany kierowca furgonetek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Zerwanie haseł z furgonetek co najwyżej. Wybijanie okien, przebijanie opon i wyrywanie tablic i lusterek już raczej nie koniecznie. 

Nom, uniemożliwienie głoszenia tych haseł to ~proporcjonalna reakcja, reszta to już awanturnictwo dziwnie relatywizowane z powodów politycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

To ty sobie poGoogluj a ja idę się poopalać. Jak ci się nie chce to Delta może Ci wyjaśni on się aktywował już wczoraj więc będzie najbardziej w temacie. 

Już to zrobiłem i znalazłem na tej furgonetce co najwyżej manipulacje ale nie oszczerstwa. 

Miłego, dzis nie zapomnij o nakrycie głowy:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

To ty sobie poGoogluj a ja idę się poopalać. Jak ci się nie chce to Delta może Ci wyjaśni on się aktywował już wczoraj więc będzie najbardziej w temacie. 

Nie jestem w temacie. Ciężarówka miała hasła pro-life?

za takie napisy chcesz karać? 

Furgonetka-antyLGBT.jpg

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

przecież to standard zachodni co u nas będzie z czasem wprowadzany :)

Nom, kiedyś królowała prawicowa poprawność polityczna, teraz - lewicowa, w Polsce poza epizodami religijnych odchyłów jest w tym momencie oks, ale pewnie pół pokolenia wystarczy, żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie, te zniszczyli wcześniej. Chodzi o te z hasłami stop pedofilii

Stop pedofilii - każdy się zgodzi. Wizyty transów w przedszkolach to rzecz jasna nauka o ekologii. 

Bronienie spraw beznadziejnych tylko po to, żeby jakiś wyimaginowany pis nie miał choć odrobinki racji to absurd. Kamiński z Suskim przeglądają tysiące spraw i dochodzeń policji, Ziobro filtruje sprawy prokuratur i sądów, wysyłają raporty na Żoliborz a tam prezes szykuje wielką intrygę skłócania, nigdy nie podzielonego spoleczenstwa. 

3 minuty temu, BMF napisał:

Nom, kiedyś królowała prawicowa poprawność polityczna,

Hmmm. Ciekawi mnie to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, jack napisał:

I po co się nakręcasz? Ja mam z grubsza takie samo zdanie jak Ty w tej sprawie. Wszystkich winnych należy ukarać. Tyle, że ja bym zaczął od kierowcy ciężarówki i jej właściciela, kontynuował przez atakujących i "broniących atakujactch" a skończył na policjantach aresztujących ludzi z zakupami. A i jeszcze tych policjantów co olali sprawę na samym początku. 

Kłopot w tym że ta ciężarówka stała pod Arsenalem dokładnie pod ratuszem. Chronili jej policjanci a te nawiedzone c***ki latały z megafonem pod oknami i robili sobie co chcieli

Widziałem to na własne oczy. Władza dla własnych korzyści dała na to przyzwolenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

No właśnie nie do końca. Odpalił się raczej mechanizm obrony osoby, która złamała prawo w obronie praw czy wartości. Państwo w nie zareagowało na samochód z oszczerczymi treściami więc obywatele zareagowali. Na co państwo zareagowało z całą stanowczością co spotkało się z protestem. A że wcale nie przypadkowo działania policji są tu zbieżne z linią partii rządzącej to i zadyma gotowa. Mam tylko nadzieję, że ten mechanizm nie jest planowym działaniem władzy obliczonym na dalsze polaryzowanie społeczeństwa. 

Które z tych treści były oszczercze ? Przecież to jest wszystko ze standardów edukacji seksualnej w Europie - publikacji WHO. Oczywiście wybrane wyrywkowo - ale to wszystko jest w tej publikacji.

Co do zdjęć zamieszczonych na ciężarowce - są drastyczne ale nie z Photoshopa. Co więcej były zgłaszane przez ludzi i zgodnie z prawem fundacja dostała na nie grzywnę. 

Tymczasem z drugiej strony mam ludzi, którzy posuwają się do fizycznych ataków na działaczy pro-life. FIZYCZNYCH ! 

A następnie całą masę kompletnych idiotów, którzy solidaryzują się z bandytami w momencie gdy Policja ich zatrzymuje.  Gdzie my żyjemy ? Od kiedy to poglądy usprawiedliwiają łamanie prawa ? Od kiedy to osoby o odmiennej orientacji seksualnej stoją ponad prawem ? 

Działania Policji są przede wszystkim zgodne z PRAWEM Jack.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, DeltaCenter napisał:

Hmmm. Ciekawi mnie to. 

To nie jest tak, że dopiero lewica wpadła na genialny pomysł, żeby za pomocą wpływania na język w dyskusji publicznej bronić bliskie sobie wartości (w tym momencie - społeczeństwo wielokulturowe itd.) - tak jest od zawsze, po prostu były inne wartości i środki. Konserwatyści mają ból tyłka bo już od dłuższego czasu nie moderują dyskusji, a od jakiegoś czasu - robi to ktoś inny. :) Tak, wiem, że pojęcie ,,poprawności politycznej'' przylgnęło do lewicy, ale tak naprawdę to mocno uniwersalny proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.