Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jack napisał:

Pamiętaj, że gej w PIS to nie gej tak jak komunista to nie komunista, złodziej to nie złodziej. Powinieneś już opanować tą prostą zasadę. 

oczywiscie. niestety jako czlonek ciemnoty glosujacej na pis mam problem z opanowaniem nawet tak prostych zasad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

your point is...

że przy odpowiedniej edukacji zostałoby zmniejszone prawdopodobieństwo wystąpienia takich zdarzeń.

23 minuty temu, fluber napisał:

no pewnie ze miesiac po tym jak duda powolal geja na pierwszego prezesa sadu najwyzszego oczywistym jest ze pis uwaza gejow za podludzi ktorych nalezy eksterminowac.

PiS ma też w swoich szeregach komunistów z PRL, co nie przeszkadza jednocześnie żerować na krytyce tamtych czasów i układu z komuchami. zgadnij dlaczego.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lorak napisał:

że przy odpowiedniej edukacji zostałoby zmniejszone prawdopodobieństwo wystąpienia takich zdarzeń.

co to jest odpowiednia edukacja? myslisz ze mi i moim kolegom kilkadziesiat lat temu nie powtarzano milion razy ze nie wolno wysmiewac sie z nikogo ani nie wolno nikogo wyzywac od pedalow? 

20 minut temu, lorak napisał:

 

PiS ma też w swoich szeregach komunistów z PRL, co nie przeszkadza jednocześnie żerować na krytyce tamtych czasów i układu z komuchami. zgadnij dlaczego.

bo to partia katolicka i jest wieksza radosc ze znalezienie jednego zagubionego grzesznika niz z 99 prawych ktorzy nigdy nie zbladzili?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Chińczykiem to nie jest takie proste bo, co może być dla niektórych sensacyjne, żeby być Chińczykiem nie trzeba być brunetem ze skośnymi oczami. Założę się, że Chińczyków, którzy nie wyglądają jak wyobrażenie jak wygląda Chińczyk jest więcej niż osób z problemami z tożsamością płciową. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy. Ludzie po prostu są różni i dywagacje o tym, czy normalni są tylko bruneci, łysi, geje, biali czy aryjscy blondyni są serio nie na czasie.

Kampania Dudy stała się tak żałosna, że jestem ciekawy co ich badania poparcia pokazują :)  Ciekawe, czy w naszym piekiełku na hasłach dla debili (jak to było? "socjal nie obciąża budżetu, bo to kasa zabrana złodziejom"?) i pojazdach po LGBT da się wygrać wybory prezydenckie?

Najbardziej mnie dziwi, że ci ludzie wciąż mają poparcie lwiej części polskiego kościoła, skoro kandyduje Bosak, zdecydowanie bardziej w swoim konserwatyzmie wiarygodny niż Duda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, andy13 napisał:

 

Najbardziej mnie dziwi, że ci ludzie wciąż mają poparcie lwiej części polskiego kościoła, skoro kandyduje Bosak, zdecydowanie bardziej w swoim konserwatyzmie wiarygodny niż Duda.

kasa misiu kasa . Bosak wyjedzie im tekstami o liberalizmie i że będzie ich traktował jak Krytykę Polityczna czy GW to jak maja go popierać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

Z tym Chińczykiem to nie jest takie proste bo, co może być dla niektórych sensacyjne, żeby być Chińczykiem nie trzeba być brunetem ze skośnymi oczami. Założę się, że Chińczyków, którzy nie wyglądają jak wyobrażenie jak wygląda Chińczyk jest więcej niż osób z problemami z tożsamością płciową. 

 

Mam pytanie. Czy idąc dalej zgodnie z ta ideologią mogę kogoś nazywać kokosem bo myślę, że nim jest i jak go widzę to tak go wizualizuję ? W końcu stawiamy wolność umysłu nad biologią a skoro tak to kto może mi zabronić myślenia nie tylko o swojej płci ale i płci kogo innego ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, quevas napisał:

nie ma żadnej ideologii LGBT

chyba, że uwierzyłeś Dudzie, ale ostrzegam, że jego histeryczne perory wyglądają na oznaki galopującej andropauzy z oznakami wczesnego starczego zdzecinnienia, skutkiem czego nie mają nic wspólnego z  godnością urzędu prezydenta, a nawet poziomem kultury, klasy i intelektualnej sprawności wójta pierwszego lepszego pipidówka

to co jest?

Państwo LBGT?

to po co flaga i tego typu symbolika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Mam pytanie. Czy idąc dalej zgodnie z ta ideologią mogę kogoś nazywać kokosem bo myślę, że nim jest i jak go widzę to tak go wizualizuję ? W końcu stawiamy wolność umysłu nad biologią a skoro tak to kto może mi zabronić myślenia nie tylko o swojej płci ale i płci kogo innego ? 

A ja jestem ciekaw czy w stanach politycy udostępniają filmiki z matura to bzdura jako dowód że Polacy to debile 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

ludzie są

od zawsze

I na razie to oni ą ponoszą koszt życia w jednym społeczeństwie z wami, a nie na odwrót

gdyby chcieli was wydymać, to już byście leżeli z błogim uśmiechem na ustach i cygarem w twarzy

Kim jesteśmy MY?

Skąd agresja? To typowe u osób wyznających ideologię LGBT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

skoro LGBT, to "groźna ideologia" i "oznacza ludzi, którzy nie są równi normalnych", to proponuję zwolnić osoby LGBT z płacenia podatków w tym nieszczęsnym kraju

niech 500+ i fyfnasta emerytura finansują krasnoludki w czerwonych mundurkach

Czyli wśród emerytów nie ma LGBT?

W sumie nie dziwota skoro to dość młoda ideologia.

3 minuty temu, quevas napisał:

jedynie słuszni Polacy

jestem Żydem, co teraz?

3 minuty temu, quevas napisał:

nie ma ideologii LGBT

aha, jasne

pewnie tak samo jak baba z siusiakiem to nie facet

hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.