Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Jak się czuję w jakiejś grupie niekomfortowo to czy to automatycznie oznacza ze gardzę ta grupą? Nigdy nie czujesz się niekomfortowo przy kimś, nie gardzac nim że stawiasz tu znak równości? 

Fluber Ty naprawdę oczekujesz, że Twój wódź będzie obrażał co tydzień kogoś nowego i ludzie po tym nie będą z niego kpili ? Możesz mi na to szczerze odpowiedzieć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Fluber Ty naprawdę oczekujesz, że Twój wódź będzie obrażał co tydzień kogoś nowego i ludzie po tym nie będą z niego kpili ? Możesz mi na to szczerze odpowiedzieć ? 

Jednym z powodów  dla którego czuje się niekomfortowo jest to że zadajecie takie pytania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Jednym z powodów  dla którego czuje się niekomfortowo jest to że zadajecie takie pytania 

Słabe w c*** 

 

Twoja odpowiedź, nie pytanie 

 

Kaczyński odlatuje już kompletnie i to niestety jest już jakaś oznaką starości. Ameryki nie odkryłem, bo kilak osób nawet tutaj to pisało 

O dziwo nie z "obozu antypisu" 

Dziś znów mówiąc o wojnie przytoczył spotkanie Tuska z Putinem

I tak jak parę lat temu (i dziś) PO nie ma nic innego jak tylko straszenie Pisem tak PiS teraz tylko straszy PO 

 

Nieważne kto wygra, mamy tak samo przesrane 

Mam wrażenie że nikt nie chce najbliższych wyborów wygrać, bo wiadomo, że partia, która będzie musiała długofalowo radzić sobie ze skutkami inflacji, recesji, wojny i covidu ma zwyczajnie przejebane i niemal na pewno polegnie  

Lepiej siedzieć w opozycji i za 5 lat wjechać na białym koniu 

Tylko że Kaczyński może tego nie dożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Prawdziwa

Nie dziw się, że ludzie pytają o takie rzeczy teraz kiedy robisz z siebie osobę, która PiSu nie wspierała. 

Przez lata uchodziles za ich beton, dopóki najpierw Deltus a pozniej staryFan Cię nie prześcignęli, a ty zacząłeś jawnie PiS krytykować  

Prawda jest taka, że łatka PiSowca przylgnęła do Ciebie jak guma do skarpety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Jednym z powodów  dla którego czuje się niekomfortowo jest to że zadajecie takie pytania 

 

W dniu 10.02.2022 o 15:35, fluber napisał:

To słodkie jaki jesteś niewinny;) 

 

 

BTW dobre porównanie:

 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, josephnba napisał:

Nie dziw się, że ludzie pytają o takie rzeczy teraz kiedy robisz z siebie osobę, która PiSu nie wspierała. 

Przez lata uchodziles za ich beton, dopóki najpierw Deltus a pozniej staryFan Cię nie prześcignęli, a ty zacząłeś jawnie PiS krytykować  

Prawda jest taka, że łatka PiSowca przylgnęła do Ciebie jak guma do skarpety

Zdaje sobie z tego sprawę, że są osoby które mają potrzebę widzenia świata w sposób uproszczony i zerojedynkowy. Niewiele mogę poradzić na to że czuje się przy nich niekomfortowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Zdaje sobie z tego sprawę, że są osoby które mają potrzebę widzenia świata w sposób uproszczony i zerojedynkowy. Niewiele mogę poradzić na to że czuje się przy nich niekomfortowo. 

Czy ja dobrze rozumiem że utożsamiasz antypisu z myśleniem uproszczonym, nawet po tym co PiS i jego wyborcy odpierdajają praktycznie w każdym tygodniu? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Utożsamiam osoby który szufladkuja mnie jako beton pisowski z myśleniem uproszczonym. 

Zaprocowales na to przez ostatnie lata 

 

To że teraz wycofujesz się z tego rakiem twierdząc że tak naprawdę to ty zawsze byłeś Gowinowcem nic nie znaczy 

 

Latami robiłeś za tubę PiSu w tym wątku 

No może nie tyle PiSu do rządu 

Choć to w sumie to samo bo każdy myśląc nowa prawica myśli PiS i myśląc KO myśli PO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Zaprocowales na to przez ostatnie lata 

 

To że teraz wycofujesz się z tego rakiem twierdząc że tak naprawdę to ty zawsze byłeś Gowinowcem nic nie znaczy 

"Nic nie znaczy" oznacza ze co by się nie wydarzyło to i tak nie jesteś w stanie zmienić szufladki w która mnie wsadziles? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

"Nic nie znaczy" oznacza ze co by się nie wydarzyło to i tak nie jesteś w stanie zmienić szufladki w która mnie wsadziles? 

a czego się spodziewałeś po betonie antypisowym? xD

 

I NIE ŚĆIEMNIAJ Z TYM GOWINEM ŻE SE OD TYGODNIA PISZESZ ŻE NA NIEGO GŁOSUJESZ CO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

a czego się spodziewałeś po betonie antypisowym? xD

 

I NIE ŚĆIEMNIAJ Z TYM GOWINEM ŻE SE OD TYGODNIA PISZESZ ŻE NA NIEGO GŁOSUJESZ CO?

Dokładnie, od tygodnia! 

W dniu 25.04.2020 o 17:32, fluber napisał:

jak gowin byl w platformie to glosowalem za platforma, jak dolaczyl do zjednoczonej prawicy to glosowalem za pis wiec jest to akurat polityk ktorego bardzo lubie i duzo pogladow mam z nim zbieznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.