Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Czyli jeżeli mam milion obrotu i zarobie z tego 5 procent to mam lepiej niż miliard obrotu z którego zarobie 4 procent. Zajebista logika. 

Potem skąd @julekstep ma beke z przedsiebiorcow ktorzy ciągle mają coraz gorzej. 

 

Podoba mi się jak rzucasz liczbami. I naprawdę nie narzekałbym gdyby to były takie proporcje bo akurat dość dobrze rozumiem biznes i wiew, że ze znacznym wzrostem wielkości biznesu marża spada ale dochód - licząc czystą kwotę a nie procent jest większy.

Jednak przy założeniu, że schodzimy na ziemię i zwiększamy obroty z 1 mln na 1,5 mln a zysk spada z tych Twoich 5% do 3,5 to rzucane liczby przestają wyglądać tak fantastycznie, prawda ? 

Tak jak w Twoich liczbach to rośnie tylko majątek Obajtka :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebastian napisał:

 

Jednak przy założeniu, że schodzimy na ziemię i zwiększamy obroty z 1 mln na 1,5 mln a zysk spada z tych Twoich 5% do 3,5 to rzucane liczby przestają wyglądać tak fantastycznie, prawda ? 

Ja uważam że 3,5 procent z 1,5 miliona wygląda lepiej niż 5 procent z miliona. Gdyby mi zarobki wzrosły o 25 tysięcy na czysto to bym nie pierdolił jak to jest mi coraz gorzej i jak mi ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, julekstep napisał:

skoro winą PiSu są podwyżki ceny węgla i inflacja to ich zasługą jest też imigracja jakiej doświadczamy ostatnimi czasy!

Polska jest głównym producentem/wydobywcą węgla kamiennego w Europie i 2-im głównym producentem węgla brunatnego w Europie?

To cena węgla to czyja to jest niby wina jak nie PiSu?

Ely już to ładnie wyjaśnił, tego węgla to powinno być najebane pod korek, a jak jest chyba każdy widzi

I przestań trollowac w końcu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ja uważam że 3,5 procent z 1,5 miliona wygląda lepiej niż 5 procent z miliona. Gdyby mi zarobki wzrosły o 25 tysięcy na czysto to bym nie pierdolił jak to jest mi coraz gorzej i jak mi ciężko. 

Policzę za Ciebie - 5% z 1 mln złotych to 50 tys złotych, 3,5% z 1,5 mln złotych to 52,5 tys zł. Tak więc zysk wzrósł kwotowo o 2,5 tys. złotych. Procentowo o 5%

Rozumiem, że Ci się takie coś podoba. 

Czyli rozumiem, że zgodzisz się robić 12 godzin dziennie zamiast 8miu jeśli zamiast 5000 dostaniesz 5250 ? Na pewno będziesz szczęśliwy, w końcu Twoje zarobki wzrosną o 250 złotych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RappaR napisał:

Gdybym był bezwartościowym debilem, to przecież uważałbym eurozone za synonim słowa europejski

1. Chyba jesteś, bo to co napisałeś już też jest za grube, wstyd po prostu.. pokazałeś tak naprawdę kim jesteś w tym momencie. Wartościowanie ludzi to jest twój 🍞 powszedni. Jesteś zwykły cham i prostak, wstyd, że tacy ludzie są lekarzami..

2. cyt z mojego postu: UE czy europejskiej

3. W jakim sensie polmozgu doszukujesz się w mojej wypowiedzi, że użyłem tego jako synonimu? Masz w ogóle dane na łączną inflację w całej Europie? Chętnie zobaczę.  Najpierw przecież napisałem UE, żeby wyeliminować takie kraje jak np. Turcja.. wolisz się porównywać do krajów jak Turcja, Ukrainą, Estonia czy Mołdawia?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, steve napisał:

1. Chyba jesteś, bo to co napisałeś już też jest za grube, wstyd po prostu.. pokazałeś tak naprawdę kim jesteś w tym momencie. Wartościowanie ludzi to jest twój 🍞 powszedni. Jesteś zwykły cham i prostak, wstyd, że tacy ludzie są lekarzami..

2. cyt z mojego postu: UE czy europejskiej

3. W jakim sensie polmozgu doszukujesz się w mojej wypowiedzi, że użyłem tego jako synonimu? Masz w ogóle dane na łączną inflację w całej Europie? Chętnie zobaczę.  Najpierw przecież napisałem UE, żeby wyeliminować takie kraje jak np. Turcja.. wolisz się porównywać do krajów jak Turcja, Ukrainą, Estonia czy Mołdawia?

Czyli podaj mi definicje, ze słowo eurozone oznacza europejska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, steve napisał:

1. Chyba jesteś, bo to co napisałeś już też jest za grube, wstyd po prostu.. pokazałeś tak naprawdę kim jesteś w tym momencie. Wartościowanie ludzi to jest twój 🍞 powszedni. Jesteś zwykły cham i prostak, wstyd, że tacy ludzie są lekarzami..

2. cyt z mojego postu: UE czy europejskiej

3. W jakim sensie polmozgu doszukujesz się w mojej wypowiedzi, że użyłem tego jako synonimu? Masz w ogóle dane na łączną inflację w całej Europie? Chętnie zobaczę.  Najpierw przecież napisałem UE, żeby wyeliminować takie kraje jak np. Turcja.. wolisz się porównywać do krajów jak Turcja, Ukrainą, Estonia czy Mołdawia?

ale wiesz że 'euro area' to nie jest ani 'UE' ani 'Europa'? xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.