Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Sebastian napisał:

Ale wiesz po co to robią ? W ten sposób tworzą imprezę cykliczną żeby marsz niepodległości mógł legalnie przejść ulicami.  Groteskowe ale prawdziwe. W Polsce tylko ludzie z kutasami naklejonymi na ciało mogą organizować marsze w Warszawie. 

Za to poseł w rosyjskiej telewizji może popierać Putina.

Ale w kwestii tego kto może organizować marsze i inne tego typu teorie to polecam wizytę u dobrego lekarza. To jest tak samo sensowne jak twierdzenie, że trzeba bronić w Polsce katolików, bo są uciskani, dyskryminowani i w ogóle prześladowania jakby w Polsce sądzili ISIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ptak napisał:

Ale w kwestii tego kto może organizować marsze i inne tego typu teorie to polecam wizytę u dobrego lekarza. To jest tak samo sensowne jak twierdzenie, że trzeba bronić w Polsce homoseksualistów, bo są uciskani, dyskryminowani i w ogóle prześladowania jakby w Polsce sądzili ISIS.

poprawiłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ptak napisał:

Za to poseł w rosyjskiej telewizji może popierać Putina.

Ale w kwestii tego kto może organizować marsze i inne tego typu teorie to polecam wizytę u dobrego lekarza. To jest tak samo sensowne jak twierdzenie, że trzeba bronić w Polsce katolików, bo są uciskani, dyskryminowani i w ogóle prześladowania jakby w Polsce sądzili ISIS.

Jaki poseł Braun ? To pajac jest szukający wszędzie posłuchu i popularności. 

A co do marszy - przeczysz rzeczywistości. Gdyby było tak jak mówisz to wokół MN nie było by cyrku co roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

poprawiłem!

A niepotrzebnie.

Ile razy w tym kraju ustanowiono strefy wolne od katolików? Czy za promowanie homoseksualizmu w szkołach państwo płaci 1500000000 złotych rocznie? Współudział w przestępstwie jest w Polsce karany, chyba że przełożeni księdza tuszują jego pedofilię. Mam dalej podawać przykłady dyskryminacji katolików w Polsce?

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Jaki poseł Braun ? To pajac jest szukający wszędzie posłuchu i popularności. 

A co do marszy - przeczysz rzeczywistości. Gdyby było tak jak mówisz to wokół MN nie było by cyrku co roku. 

Wiesz, jeżeli w ramach marszu będą płonąć mieszkania i czy jakieś inne obiekty to trudno się dziwić.

Nie tylko Braun, Kurwin jest na tym samym poziomie zjebania. A fanów Konfederussii jest tutaj paru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptak napisał:

A niepotrzebnie.

Ile razy w tym kraju ustanowiono strefy wolne od katolików? Czy za promowanie homoseksualizmu w szkołach państwo płaci 1500000000 złotych rocznie? Współudział w przestępstwie jest w Polsce karany, chyba że przełożeni księdza tuszują jego pedofilię. Mam dalej podawać przykłady dyskryminacji katolików w Polsce?

a są jakieś strefy wolne od homoseksualistów w PL? Pierwsze słyszę tbh.

Przecież samorządy płacą przeróżnym 'homo-działaczom', ba w tym kraju bycie 'zawodowym gejem' to wystarczające cv żeby zostać prezydentem sporego miasta i wrzucić swojego partnera do sejmu (analogiczny 'zawodowy katolik' Marek Jurek to już się nawet do sejmu nie dostaje)

w tym kraju co chwila i bez konsekwencji rzucane są oskarżenia o pedofilię wobec księży...a weź takie coś rzuć wobec homo_działacza -> szybki canel pójdzie :) 

 

już o hejcie i rzucaniu gównem w stronę katolików (znów -> bez konsekwencji, gdzie za analogiczne rzucanie w homoseksualistów lecą bany, kasacje itp) nie ma co wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Ale wiesz po co to robią ? W ten sposób tworzą imprezę cykliczną żeby marsz niepodległości mógł legalnie przejść ulicami.  Groteskowe ale prawdziwe. W Polsce tylko ludzie z kutasami naklejonymi na ciało mogą organizować marsze w Warszawie. 

Ten co idzie nie musi mieć kutasa na twarzy bo cały jest wybitnym c***em 

21 minut temu, Sebastian napisał:

Jaki poseł Braun ? To pajac jest szukający wszędzie posłuchu i popularności. 

A co do marszy - przeczysz rzeczywistości. Gdyby było tak jak mówisz to wokół MN nie było by cyrku co roku. 

Marsze obserwuję od lat 

I ja wiem, ze marsze są spoko 

Kłopot w tym że organizatorzy manipulują twierdząc że to w 100% pokojowi ludzie i niestety kryją też tych którzy pokojowi nie są 

No i oczywiście gdyby był tu jeszcze na forum Delta to bym mi odpisał że empik spalili policjanci 

11 minut temu, julekstep napisał:

a są jakieś strefy wolne od homoseksualistów w PL? Pierwsze słyszę tbh.

Przecież samorządy płacą przeróżnym 'homo-działaczom', ba w tym kraju bycie 'zawodowym gejem' to wystarczające cv żeby zostać prezydentem sporego miasta i wrzucić swojego partnera do sejmu (analogiczny 'zawodowy katolik' Marek Jurek to już się nawet do sejmu nie dostaje)

w tym kraju co chwila i bez konsekwencji rzucane są oskarżenia o pedofilię wobec księży...a weź takie coś rzuć wobec homo_działacza -> szybki canel pójdzie :) 

 

już o hejcie i rzucaniu gównem w stronę katolików (znów -> bez konsekwencji, gdzie za analogiczne rzucanie w homoseksualistów lecą bany, kasacje itp) nie ma co wspominać.

Stary partia zawodowych katolików rządzi krajem a ty jednego śmiesznego Biedronia wytykasz? 

Jak przeliczyć na osobę ilość kasy pompowaną w instytucje okolokoscielne z Rydzykiem na czele i na fundację walki o prawa gejów to raczej nie wychodzi to na korzyść tych drugich 

 

Tak samo jakby przeliczyć liczbę urzędników zawodowych katolików i zawodowych gejów 

Ja rozumiem że boisz się gejów, oni lubią misiów przytulać 

Ale wbrew temu co ci się wmawia nie atakują w ciemnej uliczce jak wyborcy konfederacji "lewaków" 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Ten co idzie nie musi mieć kutasa na twarzy bo cały jest wybitnym c***em 

Możliwe, ale on ten marsz tylko organizuje (zresztą nie sam) a idą w nim tysiące Polaków. I nie wiem po co co roku jest cyrk ze strony PO, który służy przecież niczemu więcej tylko zaognieniu sytuacji. No chyba, że o to chodzi ? W sumie to możliwe. Trzaskowski jest wszak takim samym c***em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Możliwe, ale on ten marsz tylko organizuje (zresztą nie sam) a idą w nim tysiące Polaków. I nie wiem po co co roku jest cyrk ze strony PO, który służy przecież niczemu więcej tylko zaognieniu sytuacji. No chyba, że o to chodzi ? W sumie to możliwe. Trzaskowski jest wszak takim samym c***em.

Trzaskowski może i jest c***em, ale do tej mendy mu daleko 

Mało kto jest taką kurwą jak ten neandertalczyk 

Winnicki, Bosak, Rafalala, kaja godek, jachira i  ten czarnowłosy c***ek z wąsikiem co kiedyś dostał w mordę od Rafalali a też był głosem MNu 

To jest ten poziom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

Stary partia zawodowych katolików rządzi krajem a ty jednego śmiesznego Biedronia wytykasz? 

PiS to partia zawodowych polityków. W 'katolicyzm' większości z nich to chyba nawet fluber nie wierzy :)

11 minut temu, josephnba napisał:

Jak przeliczyć na osobę ilość kasy pompowaną w instytucje okolokoscielne z Rydzykiem na czele i na fundację walki o prawa gejów to raczej nie wychodzi to na korzyść tych drugich 

przecież Rydzyk to bardziej biznesmen niż katolik -> akurat dotacje na jego tubę to trzeba bardziej porównać z dotacjami jakie poprzednia ekipa pompowała w Adasia z Wyborczą itp :)

12 minut temu, josephnba napisał:

Tak samo jakby przeliczyć liczbę urzędników zawodowych katolików i zawodowych gejów 

ale wiesz że w PL jest też sektor prywatny i zgaduj zgadula czy w dużych korpo bardziej promuje się jednych czy drugich (nie podpowiem!)

13 minut temu, josephnba napisał:

Ja rozumiem że boisz się gejów, oni lubią misiów przytulać 

to miłe! ja nawet swego czasu lubiłem ichniejsze imprezy (jak jeszcze w ogóle chadzałem po klubach) -> muza zazwyczaj lepsza a i laski często ładniejsze :)

15 minut temu, josephnba napisał:

Ale wbrew temu co ci się wmawia nie atakują w ciemnej uliczce jak wyborcy konfederacji "lewaków" 

ani jedni ani drudzy jeszcze mnie nie napadli, ale czekam!

2 minuty temu, josephnba napisał:

ten czarnowłosy c***ek z wąsikiem co kiedyś dostał w mordę od Rafalali a też był głosem MNu 

Artur Zawisza ❤️

Artur Zawisza usłyszał wyrok za potrącenie rowerzystki! „Wymaga  resocjalizacji” - Super Express - wiadomości, polityka, sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Jarosław "te wybory zostały sfałszowane" Kaczyński mówi 

 

Tamta strona ciągle opowiada, że my sfałszujemy wybory. Tak bardzo często mówią ci, którzy sami mają różne plany

35 minut temu, julekstep napisał:

PiS to partia zawodowych polityków. W 'katolicyzm' większości z nich to chyba nawet fluber nie wierzy :)

przecież Rydzyk to bardziej biznesmen niż katolik -> akurat dotacje na jego tubę to trzeba bardziej porównać z dotacjami jakie poprzednia ekipa pompowała w Adasia z Wyborczą itp :)

ale wiesz że w PL jest też sektor prywatny i zgaduj zgadula czy w dużych korpo bardziej promuje się jednych czy drugich (nie podpowiem!)

to miłe! ja nawet swego czasu lubiłem ichniejsze imprezy (jak jeszcze w ogóle chadzałem po klubach) -> muza zazwyczaj lepsza a i laski często ładniejsze :)

ani jedni ani drudzy jeszcze mnie nie napadli, ale czekam!

Artur Zawisza ❤️

Artur Zawisza usłyszał wyrok za potrącenie rowerzystki! „Wymaga  resocjalizacji” - Super Express - wiadomości, polityka, sport

Czy jak dam sobie to piękne zdjęcie na Avatar to @Pan A.  przestanie mnie posądzać o głosowanie na zandberga? 

A propos @Pan A., Znalazł Pan już te moje posty, w których piszę iż popieram partie Razem i Zandberga? 

 

bo tu się ludzie niecierpliwią! 

 

 

Juleczku piszesz o kimś zawodowy gej w sensie że lansuje swoją karierę polityczną na tym że jest gejem a jak ja napisałem że PiS to partia zawodowych katolików bo opierają w większości swoją karierę na mówieniu że są katolikami to ty się z tym nie zgadzasz 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

a są jakieś strefy wolne od homoseksualistów w PL? Pierwsze słyszę tbh.

Przecież samorządy płacą przeróżnym 'homo-działaczom', ba w tym kraju bycie 'zawodowym gejem' to wystarczające cv żeby zostać prezydentem sporego miasta i wrzucić swojego partnera do sejmu (analogiczny 'zawodowy katolik' Marek Jurek to już się nawet do sejmu nie dostaje)

w tym kraju co chwila i bez konsekwencji rzucane są oskarżenia o pedofilię wobec księży...a weź takie coś rzuć wobec homo_działacza -> szybki canel pójdzie :) 

 

już o hejcie i rzucaniu gównem w stronę katolików (znów -> bez konsekwencji, gdzie za analogiczne rzucanie w homoseksualistów lecą bany, kasacje itp) nie ma co wspominać.

To te strefy wolne od LGBT to zapewne na zlecenie UE w Kraśniku i innych miejscach powołali. Pokaż mi gdzie przegłosowano strefę wolna od katolików. W teorii mamy świeckie państwo, ok frekwencji w kościołach widać, że katolicy stanowią maksymalnie 50% społeczeństwa a kościół domaga się przywilejów (co gorsza je otrzymuje) jakby to on był głosem całego narodu. Po co są lekcje religii w szkole średniej? Po co są 2 w tygodniu przez całą edukację? Dlaczego płaci za to podatnik. Skoro jest tylu katolików to niech każdy rodzic da 20 miesięcznie, wystarczy na pensje dla katechety. 

Mam nadzieję, że o jej IE i gównie w stronę katolików bez żadnych konsekwencji to nie było do mnie.

p.s. żeby nie było, Biedroniem gardzę a Marka Jurka szanuję.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ptak napisał:

To te strefy wolne od LGBT to zapewne na zlecenie UE w Kraśniku i innych miejscach powołali.

pokaż mi jak wyglądają te strefy wolne od homoseksualistów :) (ja piszę o ludziach a nie o działaczach -> czy to księżach czy to aktywistach LGBT)

8 minut temu, ptak napisał:

Mam nadzieję, że o jej IE i gównie w stronę katolików bez żadnych konsekwencji to nie było do mnie.

nie znam całej Twojej aktywności internetowej, po prostu wskazuję w którą część społeczeństwa aktualnie więcej gówna leci w najbardziej mainstreamowych social mediach :) 

8 minut temu, ptak napisał:

Po co są lekcje religii w szkole średniej? Po co są 2 w tygodniu przez całą edukację?

też jestem przeciwny lekcjom religii (no chyba żeby dać w ramach jakiegoś WOSu dział religioznawstwo) - ale od dawien dawna takie lekcje nie są obowiązkowe. Tak samo jestem przeciwny wszelkiej maści tęczowym piątkom itp, rozumiem że Ty też? 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

pokaż mi jak wyglądają te strefy wolne od homoseksualistów :) (ja piszę o ludziach a nie o działaczach -> czy to księżach czy to aktywistach LGBT)

nie znam całej Twojej aktywności internetowej, po prostu wskazuję w którą część społeczeństwa aktualnie więcej gówna leci w najbardziej mainstreamowych social mediach :) 

też jestem przeciwni lekcjom religii (no chyba żeby dać w ramach jakiegoś WOSu dział religioznawstwo) - ale od dawien dawna takie lekcje nie są obowiązkowe

Nie wiem jak wyglądają a nie mam czasu szukać tych pięknych plansz postawionych przy wjeździe do miasta.

Co z tego, że religia nie jest obowiązkowa skoro i tak płaci się pensje księdzu. Religia nie powinna być w planie lekcji, nie powinno jej być na świadectwie i nie powinna być finansowana budżetu państwa.

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ptak napisał:

Nie wiem jak wyglądają a nie mam czasu szukać tych pięknych plansz postawionych przy wjeździe do miasta.

mordo, ale wiesz że te plansze przy wjazdach do miast to stawiał działach LGBT Bart Staszewski żeby móc się sfotografować na ich tle i pokazać jak to w PL go dyskryminują? xD

1 minutę temu, ptak napisał:

Co z tego, że religia nie jest obowiązkowa skoro i tak płaci się pensje księdzu. Religia nie powinna być w planie lekcji, nie powinno jej być na świadectwie i nie powinna być finansowana budżetu państwa.

Tak samo jak wszelkie formy 'edukacji antydyskryminacyjnej'. Pełna zgoda!

4 minuty temu, ptak napisał:

https://oko.press/strefa-wolna-od-lgbt-bart-staszewski/

xDDD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to nie wiedziałem. Takie działania są szkodliwe ale w sumie to jego wybór, jak ośmiesza ruch który niby popiera.

Od edukacji antydyskryminacyjnej powinna być szkoła, tyle że w polskich warunkach to nierealne, bo od czasów Giertycha (obecnie wielki obrońca demokracji) szkoła jest strasznie upolityczniona i skręcona w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ptak napisał:

Od edukacji antydyskryminacyjnej powinna być szkoła, tyle że w polskich warunkach to nierealne, bo od czasów Giertycha (obecnie wielki obrońca demokracji) szkoła jest strasznie upolityczniona i skręcona w prawo.

czyli ma edukować 'antydyskryminacyjnie', ale już nauka religii jest be?

ciut tak jakby stronniczo imho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał:

coś w stylu 'szanuj bliźniego swego jak siebie samego'? 🙃

Tyle, że w praktyce a nie tylko na papierze. Jak dziecko przyjdzie na religię w tęczowej bluzce to ciekawi mnie ten "szacunek" w praktyce

josephnba ja jestem za tym, żeby religia była w budynku szkoły. Jako zajęcia dodatkowe, po lekcjach i bez płacenia pensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.