Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

No ale jak to, myślałem, że tacy bohaterowie jak Wy to już na pewno z ten rok służby macie za sobą. A tu wychodzi, że jak zwykle - silni ale w gębie.

A to nie środowiska związane z Konfederacją miały nas obronić? Trzeba było od razu mówić, że to będzie obrona przez uległość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

A to nie środowiska związane z Konfederacją miały nas obronić? Trzeba było od razu mówić, że to będzie obrona przez uległość. 

A to mówimy o obronie ? Rosja nas zaatakowała ?  Możesz wskazać na mapie dokładne miejsce ataku ? No dobra z przybliżeniem do 50 km.

Bo na razie jedyny konflikt jaki mamy to ten interesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sebastian napisał:

No ale jak to, myślałem, że tacy bohaterowie jak Wy to już na pewno z ten rok służby macie za sobą. A tu wychodzi, że jak zwykle - silni ale w gębie.

jacy bohaterowie? już nawet byli wojskowi mówią w wywiadach, że trzeba się zaangażować to jak chcesz to idź pogadać z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Sebastian napisał:

A to mówimy o obronie ? Rosja nas zaatakowała ?  Możesz wskazać na mapie dokładne miejsce ataku ? No dobra z przybliżeniem do 50 km.

Bo na razie jedyny konflikt jaki mamy to ten interesów.

Jak tak będziesz czekał w kolejce cichutko to po ciebie też przyjdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Znaczy jeśli to jest jak mówicie linia psów czy szczurów to ja jestem również psem i szczurem. I przypominam Wam bohaterom - Tobie Koelner jak również i @josephnba że w każdej chwili możecie zgłosić się do nowo powstającego zaciągu zagranicznego i walczyć z Rosjanami na Ukrainie. Naprawdę myślę, że społeczność NBA będzie wdzięczna Wam bohaterom.

Kiedy ruszacie ?

Jak znajdziesz jakiegoś linka z rekrutacja dla lekarzy daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sebastian ty powinieneś się wstydzić z głosu na konfederację 

Ja nie mam powody się wstydzić a robię tu na miejscu ogromnie dużo 

Wprawdzie nie biegam po szpitalach bez maseczki narażając chorych i nie biję ludzi na ulicach jak ci twoi bohaterowie sprzyjający konfie ale nie każdy jest tak odważny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, josephnba napisał:

Wprawdzie nie biegam po szpitalach bez maseczki narażając chorych i nie biję ludzi na ulicach jak ci twoi bohaterowie sprzyjający konfie ale nie każdy jest tak odważny 

Na całe szczęście jeszcze nie wpadli na pomysł by nieść bratnia pomoc na ziemiach II RP. Ale są blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

@Sebastian ty powinieneś się wstydzić z głosu na konfederację 

Ja nie mam powody się wstydzić a robię tu na miejscu ogromnie dużo 

Wprawdzie nie biegam po szpitalach bez maseczki narażając chorych i nie biję ludzi na ulicach jak ci twoi bohaterowie sprzyjający konfie ale nie każdy jest tak odważny 

Ja się nie muszę niczego wstydzić, głupie machanie szabelką i wzywanie Polski do w zasadzie jawnego wypowiedzenia wojny Rosji uważam za skrajną głupotę, Polska nie jest gotowa na taką wojnę. Nie mamy ani armii ani zasobów. Co więcej w takim wypadku nikt z NATO nie będzie musiał nam pomóc bo to my wypowiemy wojnę. Tak więc  zgadzam się w tej sytuacji z Konfederacją. W odróżnieniu od Ciebie rozumuję samodzielnie i naprawdę nie interesuje mnie z kim w tym momencie moje stanowisko jest zbieżne. Tu chodzi o dobro Polski a nie gierki polityczne. Ja mam w dupie polityczne opcje - interesuje mnie tylko czy coś jest dobre czy złe dla kraju.

 

Godzinę temu, jack napisał:

Na całe szczęście jeszcze nie wpadli na pomysł by nieść bratnia pomoc na ziemiach II RP. Ale są blisko. 

Serio ? Dałbym głowę, że parę postów temu zostali wyzwani od szczurów za to, że nawołują aby się nie angażować w ten konflikt. To chyba logicznie sprzeczne z tym co napisałeś, nie uważasz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Koelner napisał:

Jest nowa linia Konfederacji - „nie wciągajcie Polski w wojnę”. Oni są prowadzeni na sznurze jak psy. 

 

Ale ty pierdolisz. Konfa ma taką narrację od zawsze. A na sznurze, to są prowadzone lemingi po-pisu. Nie ma możliwości, by zrobili cokolwiek inaczej niż jankesi (szwaby) chcą... 

W dniu 6.03.2022 o 19:59, RappaR napisał:

Od 7 lat przekaz się nie zmienił

Ruskie trolle ryczą z zazdrości

Czyli każdy, kto nie jest socjalistą, jest ruskim trollem?! Zdrowo jebnięty jesteś, chłopie 😔... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sebastian napisał:

Serio ? Dałbym głowę, że parę postów temu zostali wyzwani od szczurów za to, że nawołują aby się nie angażować w ten konflikt. To chyba logicznie sprzeczne z tym co napisałeś, nie uważasz ? 

Przeciwnie. Pomagasz Ukrainie - nie pomagasz - pomagasz rosji. Od nie pomagania Ukrainie jest bliżej do pomagania rosji niż od pomagania Ukrainie. Kapujesz?

Widzisz bo można się spierać na różne tematy i nawet uważać, że są one bardzo ważne. Ale gdy nadchodzą te naprawdę ważne problemy, fundamentalne sprawy jak pandemia czy wojna to szury pokroju Brauna czy deltusia dalej mącą a przyzwoici ludzie zachowują się poważnie. Trzeba wiedzieć kiedy można się kłócić a kiedy trzymać szereg. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest ten debilizm Konfy. 

"My nie nawołujemy do wypowiedzenia wojny!" 

A kto k**** nawołuje? 

Jakim trzeba być "samodzielnie myślącym", żeby twierdzić, że jakaś partia lub jakaś części społeczeństwa nawołuje do wojny? 

"Tylko mu zauważyliśmy że Polska nie jest gotowa do wojny" 

Jednocześnie 

"Popieramy patrole obywatelskie" bo bronimy polskich granic (w Lublinie) 

 

Konfederacja to gówno jej wyborcy to lemingi level hard.

Na szczęście wystarczy spokojnie stać sobie z boku i patrzeć jak to gówno samo się zżera. Dziś Konfederacja dostała "czwartą nogę" jeszcze jedna i sie te nogi im poplączą i upadną na  głupi ryj brauna 

29 minut temu, kcp78 napisał:

Ale ty pierdolisz. Konfa ma taką narrację od zawsze. A na sznurze, to są prowadzone lemingi po-pisu. Nie ma możliwości, by zrobili cokolwiek inaczej niż jankesi (szwaby) chcą... 

Czyli każdy, kto nie jest socjalistą, jest ruskim trollem?! Zdrowo jebnięty jesteś, chłopie 😔... 

Nie każdy. Ale ktoś kto popiera takich ludzi jak Mikke, Braun, Bosak bardzo mi ruskiego trolla przypomina 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jack napisał:

Przeciwnie. Pomagasz Ukrainie - nie pomagasz - pomagasz rosji. Od nie pomagania Ukrainie jest bliżej do pomagania rosji niż od pomagania Ukrainie. Kapujesz?

Widzisz bo można się spierać na różne tematy i nawet uważać, że są one bardzo ważne. Ale gdy nadchodzą te naprawdę ważne problemy, fundamentalne sprawy jak pandemia czy wojna to szury pokroju Brauna czy deltusia dalej mącą a przyzwoici ludzie zachowują się poważnie. Trzeba wiedzieć kiedy można się kłócić a kiedy trzymać szereg. 

 

 

Hhaha ty sojowy sygnalizatorze cnoty, zlokalizowałeś juz chociaż tych homoseksualistów w Pisie co uciekali po rynnie z gejowskiej orgii w Brukseli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kcp78 napisał:

Ale ty pierdolisz. Konfa ma taką narrację od zawsze. A na sznurze, to są prowadzone lemingi po-pisu. Nie ma możliwości, by zrobili cokolwiek inaczej niż jankesi (szwaby) chcą... 

jak nie z jankesami lub szwabami to z kim? dlatego Konfa to zabawny plankton zabawiająca gimnazjalistów 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, josephnba napisał:

No i właśnie to jest ten debilizm Konfy. 

"My nie nawołujemy do wypowiedzenia wojny!" 

A kto k**** nawołuje? 

Jakim trzeba być "samodzielnie myślącym", żeby twierdzić, że jakaś partia lub jakaś części społeczeństwa nawołuje do wojny? 

"Tylko mu zauważyliśmy że Polska nie jest gotowa do wojny" 

Jednocześnie 

"Popieramy patrole obywatelskie" bo bronimy polskich granic (w Lublinie) 

 

Konfederacja to gówno jej wyborcy to lemingi level hard.

Na szczęście wystarczy spokojnie stać sobie z boku i patrzeć jak to gówno samo się zżera. Dziś Konfederacja dostała "czwartą nogę" jeszcze jedna i sie te nogi im poplączą i upadną na  głupi ryj brauna 

Nie każdy. Ale ktoś kto popiera takich ludzi jak Mikke, Braun, Bosak bardzo mi ruskiego trolla przypomina 

 

A ty mi przypominasz debila np., bo zestawiasz ze sobą sytuacje jak 'brak gotowosci do wojny' i 'patrole obywatelskie', które w ogóle do siebie nie przystają, i właściwie to nie wiadomo, po co o nich wspomniałeś (innymi słowy, czego chciałeś w ten sposób dowieść). Twoja wypowiedź jest wybitnym bełkotem. Taka PiS-owska, w sumie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chciałem dowieść? A to, że konfa jako jedyna szuka wrogów tam gdzie ich nie ma, jednocześnie prężąc swoje napompowane sterydami i braunowskimi bredniami przed uchodźcami z Ukrainy 

Łatwo bije się przerażonych uciekających przed wojną ludzi?

3 minuty temu, kcp78 napisał:

Z nikim, pacanie. Mieści się tobie to w tej ciasnej łepetynie?!... 

No i z nikim to akurat Konfederacji najlepiej wychodzi 

I skończ z tymi epitetami 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.